מחשב שלפני כמה ימים הותקן עליו WIN7, עבד בסדר יומיים ועכשיו לא מעלה את ה-WIN - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב שלפני כמה ימים הותקן עליו WIN7, עבד בסדר יומיים ועכשיו לא מעלה את ה-WIN

xtract1

Recommended Posts

מדובר במחשב של אחי. פירמטתי לו בעקבות כל מיני תקלות קטנות וניצלתי את העניין כדי להתקין לו WIN7 כבר. הכל עבד נהדר יומיים-שלושה אך אתמול שבאתי להדליק את המחשב הוא נתקע במסך שבו רואים את האייקון של בארבעת הצבעים ושם זה נגמר. גם - Safe mode לא עולה. אין לי מושג מה לעשות במקרה כזה. האם לדעתכם מדובר בתקלה ב-HD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנסתי את הדיסק של ה-WIN7 והוא התחיל להעתיק קבצים או משהו כזה, סיים ואז המסך של ה-WIN שבו רואים את הסמל של ה-WIN עם ארבעת הצבעים צצ שוב ונתקע בדיוק במצב הזה ובזה נגמר הסיפור. ניסיתי להעלות LIVE CD של והכל עולה. הרצתי בדיקה עם MHDD (נדמה לי שזה השם) ואחרי כמה מחזורים נראה כי הכל תקין. מה הולך פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציין זה שמעלי, יש חשיבות רבה אם המערכת הובאה באריזה מקורית או לא. לא משנה לי אם חבר הביא לך באיזה מקורית (מה שבכל מקרה הופך את המוצר ללא חוקי) או שהורדת אותו, רק לדעת מאיפה השגת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה המוצר חוקי לחלוטין אחרת לא היתי פותח את הדיון - לא קשה לנחש שאני מכיר את חוקי הפורום בע"פ. בסופו של דבר התייאשתי והתקנתי חזרה שעובד בנתייפ נהדר. מבאס שלא עליתי על הסיבה לבעיה אבל תודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה המוצר חוקי לחלוטין אחרת לא היתי פותח את הדיון - לא קשה לנחש שאני מכיר את חוקי הפורום בע"פ. בסופו של דבר התייאשתי והתקנתי חזרה שעובד בנתייפ נהדר. מבאס שלא עליתי על הסיבה לבעיה אבל תודה לכם

אל תבין לא נכון, אין בעיה אם תשתמש במוצר לא חוקי. אתה גם יכול לעשות לו ACIVATION ברמה כזו שאפילו האבטחה של מיקרוסופט תחשוב שהוא חוקי. העניין הוא שבגרסאות שמורידים לפעמים יש פגמים מסויים שנראים בדיוק בצורה שתיארת ולכן יכול להיות שזאת הסיבה

אם שקנית מערכת 7 ברישיון, מומלץ בחום שתתקשר לתמיכה של שאתה זכאי לה. במידה וימצא שהדיסק פגום, ישלח לך אחד חלופי ללא תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, ציינתי כבר, לא מעניין אותי אם זה לא חוקי,

פשוט אני התקנתי גירסה מהרשת והייתה לי בעיה דומה כי השתמשתי בקראק שדי דפק את ההתקנה.

השיטה כדי להחזיר את המצב לקדמותו (בלי אקטיבציה שבשביל זה מצאתי קראק טוב לאחר מכן)

הייתה להכנס לREVOCERY CONSOLE ולשחזר את הBOOT SECTOR.

אני לא זוכר את הפקודה המדוייקת, זה היה משהו כמו bootsect /nt60 c:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, ציינתי כבר, לא מעניין אותי אם זה לא חוקי,

פשוט אני התקנתי גירסה מהרשת והייתה לי בעיה דומה כי השתמשתי בקראק שדי דפק את ההתקנה.

השיטה כדי להחזיר את המצב לקדמותו (בלי אקטיבציה שבשביל זה מצאתי קראק טוב לאחר מכן)

הייתה להכנס לREVOCERY CONSOLE ולשחזר את הBOOT SECTOR.

אני לא זוכר את הפקודה המדוייקת, זה היה משהו כמו bootsect /nt60 c:

מה שהCRACK עשה הוא פשוט לשנות ערך ברג'סטרי אבל כנראה דפק שם ערכים על הדרך, לכן אם לא ביצעת כיבוי ואתחול תקינים של המחשב היית יכול באותה מידה ללחוץ על F8 לפני שהמערכת עולה ואז לבחור Last Good Known Configuration.

העניין עם ה-Recovery Conosle לא הוצע כי אני (וחושבני שגם אחרים) לא ידעו אם התקנת אותו עוד כשהווינדוס עבד או אם יש לך דיסק עם עליו.

בכל מקרה, המלצה שלי - לגבות את מערכת ההפעלה באימג' (באמצעות תוכנות צד שלישי כמו GHOST), וכל פעם שקורה משהוא, לשחזר משם ובתוך פחות מ-15 דק' יש לך תקינה שעובדת (חשוב לציין שזה טוב רק למחשב שלך ואם ברצונך להשתמש באימג' על מחשבים אחרים, יש לבצע כמה פעולות לפני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט. אתה יכול לשחזר או מחיצה או הארד דיסק שלם בעזרת Ghost. יש תוכנות יותר מתקדמות שמאפשרות לך ליצור אימג' של כל קובץ\תיקייה שעולים על דעתך.

הבעיה היא - אתה צריך לוודא שאם אתה משתמש בGhost בשביל ליצור אימג' למשחק שמותקן על מחיצה מסויימת, במידה והמחיצה היא לא מחיצת המערכת, אתה צריך לוודא שיש לך העתק של הרג'סטרי.

מעבר לכך - רוב האנשים כיום מתקינים משחקים במחיצות מעל 100GB, וליצור אימג' של מחיצה כזו הוא סיוט ולא משתלם. עדיף להוריד תוכנות מתקדמות יותר ובעזרתן לבצע גיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...