בעיית אוברקלוק.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית אוברקלוק..

Bebush

Recommended Posts

:hi:

כמו שכבר פירסמתי פה נושא אחד על עצות וטיפים לOC עכשיו נתקלתי בבעיה נוספת שנראת קצת מוזר.

אני עובד עם Nike (מנהל מעבדים ולוחות אם) ואנחנו עושים לאט לאט כל הזמן קצת OC למעבד (יש לי עליו Mugen 2 Rev. B). בנתיים הכי גבוהה שהגעתי זה באס על 382, מכפלה 11, מתח 1.55 והכל עבד יופי (המעבד הגיע לטפמרטורה מקס' של 62 ואז Nike רצה שנבדוק אם הלוח אם יחזיק בבאס 400 אז ניסיתי באס 400 מכפלה 8 ומתח 1.6 ושוב הכל עבד יופי, הגיע ל53 מקס'. ואז ניסינו באס 400 מכפלה 11 ואז בדיוק שסיימתי להגדיר את ההגדרות ולשמור נגמרו לי הבטריות במקלדת, אז החלפתי והייתי צריך לעשות ריסט (ידני) כי המקלדת לא עבדה, אז אחרי הריסט (ההגדרות של הביוס לא נשמרו) נכנסתי שוב והגדרתי את הנתונים לאוברקלוק ומאז יש לי את הבעיה הבאה,

אני בביוס מגדיר נתונים, לוחץ F10 שומר ויוצא.

ואז המחשב עושה ריסט אבל המסך לא נכבה! הוא נשאר דלוק כמה שניות.

ואז אחרי גם כן כמה שניות המחשב עושה ריסט שוב ורק אחרי שהמחשב עולה בפעם השניה (אחרי הריסט השני) המסך נדלק, אבל הוא לא שומר את ההגדרות של הביוס.

ניסיתי להעלות\להוריד מתחים וזה לא עזר, ניסיתי לשים הגדרות OC די נמוכות שהמחשב היה תקין וגם לא עזר.

סגרתי את הסווי'ץ של הספק כוח ולחצתי מלא פעמים על כפתור הכיבוי (לפוגג את המתחים שנשארו).

ניסיתי גם לאפס את הביוס.

ניסתי גם להחליף בטריה

הכל הכל לא עזר.

יש עצות איך אני יכול לסדר את זה ולמה זה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להמשיך את הבעה שלך בתרד הקודם ? לפתוח תרד על כל בעיה או שאלה זה מיותר..

בכל אופן בא נשמור את הבעיות שלך בתרד הזה ;D

ואם NIKE עוזר לך..איפה הוא בתקלות..חח ;D :xyxthumbs:

בכל מקרה מה שאתה מתאר הוא ריסטרטים של הגדרות לא יציבות בביוס..אתה צריך לשחק עם ההגדרות השונות על מנת להגיע ליציבות..

ואז המערכת לא תבצע ריסט בתחילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה וכנראה שעשיתי החלטה שגוייה בכל מקרה אני מצטער.

NIKE עזר לי אבל קצת הקדמתי את העזרה שלו, אני והוא עוד נעבוד על זה היום..

הקטע שגם אני עכשיו אני אשים הגדרות ממש נמוכות הוא לא ישמור ויעשה ריסט.

בגלל זה אני לא יכול לחזור להגדרות גם אם הייתי רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...