צריך המלצה למחשב 13" באזור ה6K לפוטושופ ולימודים-נערך(!) ניראה לי מצאתי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למחשב 13" באזור ה6K לפוטושופ ולימודים-נערך(!) ניראה לי מצאתי

idofr

Recommended Posts

מה עם ה-ENVY 13 HP המעוצב (סוג של חיקוי מק בעיצוב לפחות..) אבל נראה בהחלט מחשב מרשים אם זה בתקציב

http://www.hp.com/united-states/campaigns/envy/discover_13.html

ביקורת קצרה בעברית:

http://goo.gl/1Bhi

למרות שנראה לי שרק ה-15 בא עם המעבדים החדשים נראה לי, אבל שווה בדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 תאים על ה-Vostro 3300 יחזיק לך שעתיים וקצת.

במקומך במידת האפשר הייתי לוקח את ה-3400 (שמגיע עם , סטריאו וסוללה 6 תאים אם אני לא טועה), לצערי עדיין לא ראיתי את הדגם הזה למכירה (בספק אם יוצע כי הוא אידיאלי מבחינת גודל-משקל מול ה-3500).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דיווחים גם באירופה עושים את אותו ה"קטע" של לא למכור 14".

בכל מקרה - 3300 עם 4 תאים אין לך מה להסתכל על זה אפילו, לפי ביקורות משתמשים ברשת הסוללה על הפנים ואפילו פחות משעתיים בשימוש ב- או מאמץ אחר.

אני גם כרגע מחפש להורים ואני רציתי את ה-3400 אך כנראה שלא תהיה ברירה ולקחת את ה-3500 (חשוב לי שיהיה מסך מט, 3 שנים אחריות ובכלל מלבד עניין ה-15" הוא דיי אידיאלי לשימוש שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות המועילות

אני יסכל מיד על הENVY ואני יחכה קצת אולי יצא ה3400 בבריטניה, מישהו יודע עליו משהו יותר מאיפה הוא יוצא ואיפה לא?

אגב, אם 4 תאים יחזיק לי שעתיים כמה כבר יחזיקו לי 6 תאים??

בכל מיקרה למישהו יש עוד המלצות? כי בנתיים עדיין לא מצאנו כלום

הENVY ממש נחמד ויפה אבל הוא (גם הוא) עם המעבדים הישנים \=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הVAIO באמת מדהים אבל 2 דברים

1. אין לו אחראיות בארץ

2. הוא הרבה מעבר למה שאני צריך

ובנוסף בעקבות 2 הוא גם כמעט כפול מהתקציב.

אבל אם יש לך המלצות שהן לא יותר מידי מעבר לתקציב אני ישמח לראות אותן, אישית לפי מה שראיתי עד עכשיו התקציב מתאים אבל פשוט אין מחשב ממש שעונה לדרישות אבל אני ימשיך לראות דגמים ואז נחליט

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בסוף האפשרות הכי פשוטה שקיוויתי לה כניראה שהתגשמה, מחיטוט מעמיק באתר של בריטניה מסתבר שהVOSTRO 3300 מגיע גם עם של 8 תאים.

מה אתם אומרים עליו במיקרה הזה? האם יש מקום באזוא השרון\מרכז שבו אני יכול לראות את הדגם הנ"ל לפני שאני קונה אותו? יש לכם אולי לינקים לביקורות שאתם יודעים שאפשר לסמוך עליהן??

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה, שוב בבקשה 3 דברים קטנים

1. מה אתם אומרים על הVOSTRO עם 8 תאים?

2. איפה אני יכול לראות את הדגם הנ"ל בארץ באזור השרון\מרכז?

3. מה עושים עם האחראיות? קראתי את מה שרשמו פה על האחראיות אבל זה נגע למחשבים לא עיסקיים ואילו הVOSTRO נחשב עיסקי, האם גם צריך להתקשר אליהם ולהרחיב את האחראיות בארץ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...