מחפש הארד-דיסק 1TB מהיר ושקט. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש הארד-דיסק 1TB מהיר ושקט.

shaity4

Recommended Posts

אני מחפש הארדדיסק פנימי 1TB וחשוב מאד שיהיה שקט

הסתכלתי בסטיקי וממליצים בו על HD103SJ רשום שהוא שקט מאד

עכשיו בסיקורים באתרים מסוימים (באנגלית) ובפורמים מסוימים רשום שהוא רועש מאד

רעש זה עניין יחסי.. אני כרגע משתמש בהארדיסק 320GB ולפי ההיגיון ככל שהנפח קטן יותר הוא פחות רועש?

אני מחפש הארדיסק 1TB שלא ירעיש יותר מהכונן 320 שיש לי כרגע.. המצלות? האם באמת HD103SJ רועש או שקט?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לראות קישור

http://www.tomshardware.com/forum/256261-32-samsung-hd103sj-meant-make-noise

http://www.overclockers.com/forums/showthread.php?t=618063

יש עוד הרבה שאומרים שהוא רועש.. וחלק אומרים שהוא שקט.. התבלבלתי לגמרי

זה נכון שככל שהארדיסק יותר גדול הוא אמור להיות יותר רועש? 1TB יותר רועש מ 320GB?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעש גם מאוד תלוי במארז.

אם המארז עשוי לא טוב או/ו אין בולמי זעזועים אז כל הרדיסק יהפוך לטרקטור.

בהנחה שהוויברציות של ההרדיסק לא עוברים הגברה דרך המארז אז הרעש יהיה חרישי עד סביר ברוב ההרדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שככל שהארדיסק יותר גדול הוא אמור להיות יותר רועש? 1TB יותר רועש מ 320GB?

ממש ממש לא. למספר הפלטות יש השפעה על זה אבל יש כוננים עם יותר פלטות שהם שקטים יותר, כך שאני לא ממליץ להתייחס לנתונים טכניים אלא לביקורות בפועל.

בנוגע לקישורים שהבאת: בקישור השני מדברים על ה-Spinpoint F1 750GB, אנחנו מדברים על ה-Spinpoint F3.

על הקישור הראשון, יש כ"כ הרבה נקודות להעלות (חלק גם רלוונטי לקישור השני, על אף שזה לא הכונן הנכון). בין היתר:

קודם כל יתכן שהכונן שברשותו דפוק, לי יש HD103SJ ואני בכלל לא שומע אותו. שנית, כל מקרה לגופו, בידיוק כמו שאם משתמש כאן יפתח דיון ויאמר שה-HD103SJ שלו רועש- לא נאמר ישר שהכונן דפוק, אנחנו נציע דברים (אולי זה לא הכונן, אולי חוץ מהכונן יש הרבה רעש במארז וכו'..).

נ.ב. אמרת "סיקורים", חשבתי שמדובר בביקורות רציניות ולא בסתם תגובות של אנשים. תגובות של אנשים ניתן למצוא על כל דבר, על שה-WD1001FALS שקט ועל שה-HD103SJ רועש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא. למספר הפלטות יש השפעה על זה אבל יש כוננים עם יותר פלטות שהם שקטים יותר, כך שאני לא ממליץ להתייחס לנתונים טכניים אלא לביקורות בפועל.

בנוגע לקישורים שהבאת: בקישור השני מדברים על ה-Spinpoint F1 750GB, אנחנו מדברים על ה-Spinpoint F3.

על הקישור הראשון, יש כ"כ הרבה נקודות להעלות (חלק גם רלוונטי לקישור השני, על אף שזה לא הכונן הנכון). בין היתר:

קודם כל יתכן שהכונן שברשותו דפוק, לי יש HD103SJ ואני בכלל לא שומע אותו. שנית, כל מקרה לגופו, בידיוק כמו שאם משתמש כאן יפתח דיון ויאמר שה-HD103SJ שלו רועש- לא נאמר ישר שהכונן דפוק, אנחנו נציע דברים (אולי זה לא הכונן, אולי חוץ מהכונן יש הרבה רעש במארז וכו'..).

נ.ב. אמרת "סיקורים", חשבתי שמדובר בביקורות רציניות ולא בסתם תגובות של אנשים. תגובות של אנשים ניתן למצוא על כל דבר, על שה-WD1001FALS שקט ועל שה-HD103SJ רועש.

כן.. בקישור השני באמת התבלבלתי..

עוד תגובות בפורום.. http://www.tomshardware.com/forum/254759-32-samsung-spinpoint-consitent-vibration

אומרים שזה רוטט להם

וכן.. מצאתי גם איזה סיקור באמת.. אבל משום מה אני לא מצליח למצוא את זה עכשיו ..

השאלה מה רמת הרעש שלו ביחס לכוננים ישנים יחסית של 320..?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3200AAKS? גם אם זו הגרסה שבה רק פלטה אחת.. ה-HD103SJ אמור להיות שקט באותה מידה.

לגבי הקישור- הדברים שאמרתי קודם רלוונטיים לכל קישור שבו יש תגובה של משתמש, זה לא אומר שום דבר. יש דיונים כאלו על כל כונן שקיים בשוק. ולדעתי האישית הרמה בפורומים של tomshardware היא ממש נמוכה. אבל שוב- אמרתי ביקורות, לא תגובות של אנשים בפורומים.

אם אתה באמת מחפש כונן שקט ולא אכפת לך משום דבר אחר, הכונן בשבילך הוא ה-ST31000520AS מסדרת Barracuda LP של .

אבל מצד שני, אם השקט חשוב לך אז אתה תמיד יכול לשנות את ערך ה-AAM של ה-HD103SJ. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3200AAKS? גם אם זו הגרסה שבה רק פלטה אחת.. ה-HD103SJ אמור להיות שקט באותה מידה.

לגבי הקישור- הדברים שאמרתי קודם רלוונטיים לכל קישור שבו יש תגובה של משתמש, זה לא אומר שום דבר. יש דיונים כאלו על כל כונן שקיים בשוק. ולדעתי האישית הרמה בפורומים של tomshardware היא ממש נמוכה. אבל שוב- אמרתי ביקורות, לא תגובות של אנשים בפורומים.

אם אתה באמת מחפש כונן שקט ולא אכפת לך משום דבר אחר, הכונן בשבילך הוא ה-ST31000520AS מסדרת Barracuda LP של .

אבל מצד שני, אם השקט חשוב לך אז אתה תמיד יכול לשנות את ערך ה-AAM של ה-HD103SJ. :)

הרעש לא עד כדי כך חשוב.. גם מה שיש לי כרגע מרעיש בכתיבה.. אני פשוט לא רוצה הארדיסק שמרעיש יותר..

מה שיש לי כרגע זה Barracuda של SEGATE.. השאלה אם בהוא באמת באותו רמת רעש. או יותר חזק.. וכל הסיקורים האלה רק מבלבלים אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורות לא מבלבלות, הן מציגות את הנתונים וניתן להשוות, מה שמבלבל זה דעות של אנשים כי לכל אחד יש שמיעה אחרת.

לגבי הסיגייט- תן דגם ונוכל להיות ספציפיים, ככה סתם זה לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורות לא מבלבלות, הן מציגות את הנתונים וניתן להשוות, מה שמבלבל זה דעות של אנשים כי לכל אחד יש שמיעה אחרת.

לגבי הסיגייט- תן דגם ונוכל להיות ספציפיים, ככה סתם זה לא אומר כלום.

אני חושב ש ST3320620AS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אמור להיות שקט באותה מידה ואף שקט יותר.

זה אני shaity4 מצטער על ההקפצה לא ההיתי בארץ ומתברר ששחכתי את הסיסמה באותה הזדמנות (גם השיחזור מייל לא עזר)

אפשר לדעת על מה הסתמכת? ממש לא בא לי להתאכזב אחרי שאני יקנה.. יש איזה סיקור לשני ה HD והשוות את הרעש?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הערכתי פחות או יותר.

ואציין שוב:

אם השקט חשוב לך אז אתה תמיד יכול לשנות את ערך ה-AAM של ה-HD103SJ.

זה אומר שכמה שהוא יהיה שקט אתה יכול לעשות אותו עוד יותר שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הערכתי פחות או יותר.

ואציין שוב:זה אומר שכמה שהוא יהיה שקט אתה יכול לעשות אותו עוד יותר שקט.

כן.. אבל זה פוגע בביצועים הרבה ככל שמורידים את זה?

אם אני ממש לא רוצה לקחת את הסיכון של הרעש יש HD יותר שקט בביצועים זהים יחסית? (לא נורא אם יהיה קצת יותר יקר)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...