הולך להיות שמייח באשקלון - חרדים בפעולות קומנדו דוס - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולך להיות שמייח באשקלון - חרדים בפעולות קומנדו דוס

almonime

Recommended Posts

אתה משווה הפגנות סטודנטים להפגנות כאלו של חרדים נ-ג-ד יום הזיכרון לחללי צה"ל??!!! תגיד את מה שאמרת למשפחות השכולות! לאמהות אותם החיילים שנפלו על קידוש השם ושילמו בדמם כשהגנו על הארץ הקדושה הזו. איך אתה מעז?

אילו חירטוטים? על מה אתה מדבר? הרי כולנו יודעים מה הם צריכים לעשות - לעמוד בצפירה כמו בני אדם, שמכבדים את העובדה שהם חיים, נושמים, לומדים תורה (וראוי לציין - חיים על חשבוננו, בחלקם) בזכות אותם חיילים (!!!!), או לשתוק ולחזור ללימוד התורה שלהם.

ואתה שומע את זה מפי בן אדם דתי ושומר מצוות שעומד ביום הזיכרון לחללי צה"ל וגאה, גאה שחיילים, כמו שאני עומד להיות, מתו על קידוש השם, באמונה שלמה בארץ הזו, גאה שמה שהניע אותם היה שמירת הארץ הזו ושמירת החיים בה.

גרמת לי להזיל דמעה כמעט.

אני שמח לראות שיש בנמצא אנשים שיודעים לשלב אמונה והיגיון. איש איש באמונתו יחיה, אבל איש איש יעמוד לזכר האנשים שהקריבו חייהם למענו.[br]פורסם בתאריך: 23.04.2010 בשעה 23:02:46

אמרתי לכם שהוא יחזור,לא? ועוד במלוא הכח :'( אתה מבקש שאני אוכיח לך שזה הגיוני "להתפרע בגלל קברים לפני 3,000 שנים שאף אחד לא יודע מי קבור שם בכלל?"

לא רוצה.זה מביך.זה כמו לבקש ממך לספור עד 10 כדי להוכיח שאתה מסוגל,שאני אבקש? אם אנשים יסתכלו אחורה באלף שנה,מה אתה חושב שיהיה חשוב להם יותר : "שהצלת" עוד כמה מאות אנשים באותה תקופה,במחיר זעום של כמה קברים עתיקים בני 4000 שנה,או להיפך? רוצה דוגמאות ברורות יותר?יש.האם אתה מודע לראיה הקצרה והפופוליסטית שלך?

תעשה לי טובה ותן לי שלוש סיבות למה לא צריך להזיז את הקברים הללו. אתה אפילו לא יודע אם קבורים שם יהודים (ואם לא אז לחרדים בכלל לא יהיה אכפת).

הנה חמש למה כן:

זה יציל חיים של אנשים במצב רפואי עדין בזמן מלחמה

זה ירשה לצוות הרפואי לתפקד ביתר יעילות

זה יספק מרחב מוגן לכל הסביבה

זה יחסוך הרבה מאוד כסף (מאוד, מאוד) כסף וזמן שיכולים ללכת למערכת החינוך, הבריאות והרווחה

זה יאפשר לאשקלון לעמוד טוב יותר בהתקפות המרובות הצפויות לה עם התחמשות הצפון (מה שיגרור להתלהטות בכל האיזור).

אגב, אם אתה שם את ערכו של אדם אלמוני פלוני לחלוטין, שמת, מעל לערכם של מאות אנשים חיים, אתה בבעיה גדולה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גרמת לי להזיל דמעה כמעט.

אני שמח לראות שיש בנמצא אנשים שיודעים לשלב אמונה והיגיון. איש איש באמונתו יחיה, אבל איש איש יעמוד לזכר האנשים שהקריבו חייהם למענו.

נחמד שאתה מצטט אדם שמאמין באותם דברים שאתה מאמין,אבל אל תשכח,מילים יפות או לא,אותו האדם התבלבל בכתבה ועל כן הגיב בתרעומת על משהו שאף אחד לא אמר בכלל :kopfpatsch: זה כמו לבוא לילדה תמימה שאוכלת ארטיק, לנער אותה ולהתחיל לצעוק עליה על למה אובמה עושה כל הזמן שטויות.נכון או לא נכון,מה המסכנה עשתה לך? :(

אני מבין שאתה מצפה להוציא אותי רע באמצעותו,וזו דרך לא רעה לעשות את זה,ובמיוחד עם פנאטים מסויימים שאוהבים דברים כאלה,אבל רק תרשה לי לשאול אותך שאלה אחת,עזוב,תשאל את עצמך את אותה שאלה....השאלה היא :למה?מה זה נותן לך להוציא אותי רע,אח שלנו?

תעשה לי טובה ותן לי שלוש סיבות למה לא צריך להזיז את הקברים הללו. אתה אפילו לא יודע אם קבורים שם יהודים (ואם לא אז לחרדים בכלל לא יהיה אכפת).

אגב, אם אתה שם את ערכו של אדם אלמוני פלוני לחלוטין, שמת, מעל לערכם של מאות אנשים חיים, אתה בבעיה גדולה מאוד.

אפילו פעם אחת לא אמרתי את דעתי בקשר לעניין.לא אמרתי אם אני מסכים עם ההפגנה או נגדה.כל מה שרציתי הוא,והגעתי עד לכדי דמעות, שאתה זה שתספק את שלושת הסיבות למה לא צריך להזיז את הקברים האלו;כל זה משום שאתה לא אובייקטיבי - אתה צודק הם טועים,זה שחור וזה לבן.אני יודע שאם אתה היית מגיע להפגנה הזאת,כצד השני - החרדי,היית מצליח למצוא חמש עשרה סיבות,חכמות והגיוניות! לכמה זה נכון לעצור את הזזת הקברים.היית כותש את אותם ממזרים שחושבים שזה בסדר,ובאירוניה,באותה עוצמה וביטחון שאתה כרגע מביע כנגדם.בעע!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אתה עלול לשאול אז:לא,לא מעניין אותי במיוחד ערכם של מאות האנשים שהזכרת,או הקברים - בין שהם של יהודים ובין שלא(עכשיו הבחור הקולני שוב יחזור :-X ).אולי בגלל זה אני אובייקטיבי יותר מרובכם,נה נה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד שאתה מצטט אדם שמאמין באותם דברים שאתה מאמין,אבל אל תשכח,מילים יפות או לא,אותו האדם התבלבל בכתבה ועל כן הגיב בתרעומת על משהו שאף אחד לא אמר בכלל :kopfpatsch: זה כמו לבוא לילדה תמימה שאוכלת ארטיק, לנער אותה ולהתחיל לצעוק עליה על למה אובמה עושה כל הזמן שטויות.נכון או לא נכון,מה המסכנה עשתה לך? :(

אני מבין שאתה מצפה להוציא אותי רע באמצעותו,וזו דרך לא רעה לעשות את זה,ובמיוחד עם פנאטים מסויימים שאוהבים דברים כאלה,אבל רק תרשה לי לשאול אותך שאלה אחת,עזוב,תשאל את עצמך את אותה שאלה....השאלה היא :למה?מה זה נותן לך להוציא אותי רע,אח שלנו?

אפילו פעם אחת לא אמרתי את דעתי בקשר לעניין.לא אמרתי אם אני מסכים עם ההפגנה או נגדה.כל מה שרציתי הוא,והגעתי עד לכדי דמעות, שאתה זה שתספק את שלושת הסיבות למה לא צריך להזיז את הקברים האלו;כל זה משום שאתה לא אובייקטיבי - אתה צודק הם טועים,זה שחור וזה לבן.אני יודע שאם אתה היית מגיע להפגנה הזאת,כצד השני - החרדי,היית מצליח למצוא חמש עשרה סיבות,חכמות והגיוניות! לכמה זה נכון לעצור את הזזת הקברים.היית כותש את אותם ממזרים שחושבים שזה בסדר,ובאירוניה,באותה עוצמה וביטחון שאתה כרגע מביע כנגדם.בעע!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אתה עלול לשאול אז:לא,לא מעניין אותי במיוחד ערכם של מאות האנשים שהזכרת,או הקברים - בין שהם של יהודים ובין שלא(עכשיו הבחור הקולני שוב יחזור :-X ).אולי בגלל זה אני אובייקטיבי יותר מרובכם,נה נה

אני לא מנסה להוציא אותך רע, כי כמו שציינת אין לי סיבה. אני מנסה להבין, רק איך אתה חושב. זה שאני מאוד מסכים עם מה שהבחור אמר לא אומר שאני "שונא" אותך.

עכשיו לגבי הזזת הקברים, הצד של החרדים - לא שמעתי אפילו שתי סיבות, שלא לדבר על 15, במהלך כל הקונפליקט הזה. שמעתי סיבה אחת והיא "כבוד המתים", אך תסלח לי מאוד, אין שום ספק שביטחון החיים של מאות אנשים עולה בהרבה על כבוד המתים של שלושה-ארבעה אנשים שזהותם אינה ידועה לאף אחד. עד כמה שאנחנו יודעים אלו יכולות גם סתם להיות מצבות ללא גופה.

אם לא אכפת לך הן מהחיים והן מהמתים, אתה אתה מוכרח להציג טענה כלשהי למה לא להזיז את הקברים. טענה שתתקבל ותתעלה על חשיבותם של חייהם של מאות אזרחים. ואם לא אכפת לך ממאות אזרחים, אז אתה בבעיה רצינית. מה זה היה הבית שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הם היו יכולים לתרום הרבה ליחידות ללוחמה עירונית של צה"ל, אם הם רק היו מתגייסים :lol:

אבל אם הם היו מתגייסים לא היה להם במי להילחם

ואז מאבדים את כל הכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...