הולך להיות שמייח באשקלון - חרדים בפעולות קומנדו דוס - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולך להיות שמייח באשקלון - חרדים בפעולות קומנדו דוס

almonime

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3875178,00.html

:pissed:

מי מראגן לי יד חופשית ?

אני מבטיח ( באמת, בשיא הרצינות ) לטפל בנושא ... ברוך ורוגע ...

ואחרי שאני אסיים, החרדים לעולם לא יעיזו, בשום מצב, אפילו להפליץ בלי אישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב, אלא חסידות סאטמר.

יש כמה חסידות שהם כלולים במגזר העדה החרדית.

בכל אופן גור וכדומה לא משתווים כלל ל -נטורי ח-ר-ט-א שמונים בערך כ-200 איש .

מה גם הרבה פעמיים מתוך אותה חסידות ישנם קיצוניים יתר על המידה ממה שהחסידות מתיימרת להיות .

[אני מתכוון כמו העדה החרדית שהקיצונים שם הם אלה שמשתמשים בכוח ואלימות ,אך רובם לא- ועצם זה שהם בדעוה שונה משאר המגזריםאינה שמה אותם כקיצונים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי גבירותי..מה עם קצת אוביקטיביות,אה?

אז אתם לא אוהבים חרדים.גם אני לא.אבל החברה האלה עושים כל מה שסטודנט ממוצא היה עושה - שוכב על הכביש או יוצא להפגנות מחאה, כדי להגן על "עקרונותיו" "החשובים".מה עם המורים שיוצאים לשביתה שנתית ,ולרוב על חשבון התלמידים? מה עם העובדים שמשביתים את המפעל ,ועל הדרך גורמים לו להפסדי ענק,בכדי לקבל תנאים טובים יותר?. כל מה שאני רואה זו עוד קבוצה מטופשת שלא יודעת איך לפתור דברים בצורה חכמה, ועל כן משתמשת באותם הדרכים הישנות,המטופשות,והספק יעילות כדי "לפתור אותן.

אז אתם לא מסכימים איתם,סבבה,אבל למה לחרטט?

שאתה שם את ערכו של אדם מת (שאפילו לא יודעים אם הוא יהודי) מעל לערכם של מאות ואלפי אנשים חיים, אתה בבעיה רצינית
עזוב אותך לרגע מזה שאתה מצהיר את דעתך כהעליונה וכהכי נכונה,אבל "ערכם של מאות ואלפי אנשים" huh?..
לא אכפת להם מקברים. הם עושים את זה דווקא כדי להראות שהם שולטים במדינה ומכתיבים את סדר היום.

אה..אין כמו קונספירציות מגניבות להתחיל את הבוקר!

ולדובדבן שבקצפת:

בפועל, מדובר בשירשור מיותר כיוון שלדעתי זה נושא שרוב רובם של משוטטי פורום "אקטואליה ותרבות" יסכימו עליו.

מלבד כמובן הדוס התורן, שלמזלינו טרם הציץ החוצה.

בטח רוב רובם יסכימו,הרי חוץ מזה שזו הדעה שלך וברור שכולם יסכימו איתה! הרי אתה מראה שכולם כאן חושבים באותו ראש(זו לא מחמאה אגב)

ומה עם המיעוט שרמסת?אותו דוס תורן בעל דיעה שאולי שונה משלך?בוא נשלול אותו מראש! :jump:

חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע אתה לא אוהב חרדים? אתה מכיר אישית?

אתה מבין? אתה מכניס את ההפגנות להכללה חרדים אבל סלח לי החרדים האחרים [ כל המגזרים ] אינם קשורים לזה.

קל לשנוא את "השונה" .

...

לא איכפת להם על ביצוע הפגנה אלא על האלימות . כמובן שגם כאן זה גורר להכללה.. לא קשורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...