בז'ז'ינסקי לאובמה: תנאם בכנסת לחלוקת ירושלים והסכם שלום - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בז'ז'ינסקי לאובמה: תנאם בכנסת לחלוקת ירושלים והסכם שלום

NuNaTaK

Recommended Posts

בהחלט הסכם מצויין למה שלא ניתן גם למוסלמי להחליט מה שלנו ומה לא?

יותר טוב אולי אני אציע לארה"ב בגלל הבעיית המהגרים שלהם לתת את טקסס וקליפורניה למקסיקו ואת מישיגן לקנדים.

מי הוא בכלל האפס המאופס הזה? :pissed:

זאת בדיוק הבעיה שלנו של הישראלי הממוצע היום.

ארה"ב אומרת אתם עושים.

הם צריכים את באותה מידה שאנחנו צריכים אותם.

לעזאזל הם לא קשורים לפה אין להם את ההיסטוריה שלכם יש, תעמדו על שלכם למען שינוי באמת.

שיפסקו כבר להאמין לשקר הכי גדול שנוצר בהיסטוריה של האונשות הקרואים בשם "הפלסטינים" לא היה ולא נברא!

כל איש פוליטיקה נשבע בתורה החדשה, גם שם לא היה מוזכר אפילו פעם אחד על "פלסטינים".

כל מה שמעניין את הגויים האלה זה רק להשמיד את , ולהילחם על מין מטרה כל כך חשובה "שלום עולמי", "שלום במזרח התיכון" אבל הם בכלל לא יודעים מה הולך פה, הכל רק בשביל לפרסם את עצמם. מחליא, גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים עם ג'וני חלקית.

אין ספק שתמיד יש את הגאון שמגיע לאיזור ויש לו מתכון קסם לפתור את כל הבעיות במזה"ת בכלל

ואת הסיכסוך הישראלי-פלשתיני בפרט.

השאלה, האם זה בר ביצוע? לדעתי, זה לא.

וריאציות כאלו ואחרות להסכמים הוגשו לאבו-מאזן ולקודמו עראפת פעם אחר פעם, כאשר כללו

ויתורים כואבים עוד יותר מהצעתו של בז'ז'ינסקי, אך ללא הועיל. המצב בשטחים הוא בדיוק האינטרס

של מנהיגיהם החמא"ס והפת"ח ולכן, גם אם תעניק להם 100% מהשטחים הנדרשים וזכות השיבה,

הם לא יקימו מדינה ואפילו תפרוץ אינתיפאדה נוספת.

האינטרס של מנהיגי הרשות הוא ברור, לשמור את העם עני ואת עצמם עשירים תוך כדי קבלת סכומי עתק

בכספי סיוע מהמערב ולתעל את הכספים האלו לצבירת נשק וכוח.

מה שאני לא מסכים איתו, זה הטענות ל"שקר" העם הפלשתיני, כאשר לא כל עם חייב להיות בעל הגדרה

דומה לעם היהודי.

כל קבוצה בעלת מכנה משותף כלשהו(היסטורי, עדתי, פוליטי) יש לו את הזכות להגשמתו כעם.

הפלשתינאים בחלקם הם ערבים שחיו באדמות שלהם מאוד שנים לפני הקמת מדינת ולכן

מבחינה מסויימת יש להם לא פחות זכות להיות כאן ולקבל מדינה בשטחים שאותם הם מאכלסים

ממדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פלסטינה"? השם שהרומאים נתנו לארץ בשביל לגרום ליהודים לשכוח מארצנו הקדושה? לזה אתה מתכוון?

:lol: :lol: :lol:

שוב תבדוק את ההיסטוריה שלך חבר.

פלסטין ? פלסטינים ?

מעולם לא היה עם כזה שנקרא פלסטיני . ומעולם לא היתה מדינה שנקראה פלסטין. לפני קום

מדינת שלט פה המנדט הבריטי ולפני כן שלטה האימפריה העות'מנית.

* בקוראן לא מוזכרת המילה "פלסטין" אפילו פעם אחת.

אז מאיפה הגיע השם "פלסטין" ?

הרומאים שכבשו את ארץ קראו לה "פרוביניקה פלשתינה" – על שם הפלישתים שישבו

בערי החוף הישראליות.

מי היו הפלישתים ?

הפלישתים היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי מאירופה ונעלמו כ-1600 שנים

לפני הולדת מוחמד.

לפלישתים האלו מאירופה אין קשר לערבים בארץ ישראל .כיוון שהערבים מוצאם ממדינות ערב

ולא מאירופה (ולכן הם נקראים 'ערבים') .

מוצאם של ערביי ארץ ישראל :

* הערבים בארץ ישראל הם מצבור של שבטים וחמולות שחדרו לארץ ישראל מרחבי העולם

הערבי\מוסלמי בעידוד הכובש העות'מני

* חלק גדול מהם באו כמהגרי עבודה בתקופת המנדט הבריטי לשם בניית תשתיות.

* גלי ההגירה הערבית לתוך ישראל התגברו ככל שהתפתחו אפשרויות הפרנסה והמחיה בארץ

ישראל.

חלק משמות המשפחה של הערבים מעיד על המקום ממנו השבטים שלהם הגיעו :

לדוגמא:

"מצרי" – "אל מצרי" – מצרים

"מוגרבי" – "מגרב" – צפון אפריקה

"עותמאן" - טורקיה

"חוראני" –בדואים מירדן

"חלבי" –חבל ארץ בסוריה

"אל שאם " – ""שאם" – "אל שאמי" - סוריה

לדוגמא :

תושבי ג'סר עזרקא (ליד קיסריה) הגיעו ממצרים וסודן

תושבי אום אל פאחם מקורם בשבטים שהגיעו ממצרים, סעודיה וירדן

* סמואל לונגהורן , הידוע יותר בשמו מארק טוויין (שכתב את הספרים ''האקלברי פין''

''תום סוייר'') חיבר ספר בשם "מסע תענוגות בארץ הקודש " . בספר זה הוא מתאר את

מסעו בארץ ישראל בשנת 1867 : "ארץ ישראל עטויה שק ואפר. שוממה ומכוערת. מרחבים

קודרים ודוממים , לא ראינו נפש חיה לאורך כל המסע".

ב-31 במרץ 1977, בראיון עם העיתון ההולנדי דאגבלאד דה וארדיפינג טרווב, חבר במועצת ההנהגה של אש"ף בשם זאהיר מוח'סיין אמר:

לא קיים עם "פלשתינאי". היצירה של "האומה הפלשתינאית" היא אך ורק אמצעי להמשך המאבק נגד מדינת ישראל ולמען השגת אחדות ערבית. למעשה כיום אין שום הבדל בין ירדנים, "פלשתינאים", סורים ולבנונים. אך ורק מסיבות פוליטיות וטאקטיות אנחנו מדברים כיום על קיומה של אומה "פלשתינאית" מפני שאינטרסים לאומיים ערביים דורשים הצגת קיומו הנפרד של "עם פלשתינאי" כדי להתנגד לציונות. מסיבות טאקטיות, ירדן, שהיא מדינה ריבונית בעלת גבולות מוגדרים, אינה יכולה לטעון לבעלות על חיפה ויפו, בעוד שאני כ"פלשתינאי" כמובן שיכול לדרוש את חיפה, יפו, באר-שבע וירושלים. למרות זאת, ברגע שבו נחזיר לבעלותנו את כל "פלסטין", לא נחכה אפילו דקה בשביל לאחד את "פלסטין" וירדן.

רוצה עוד מידע?

http://www.imninalu.net/myths-pals.htm

עזמי בשארה בראיון בערוץ 2 מודה שאין "עם פלסטיני" לא היה ולא נברא.

תביא לי הוכחה אחת!! שה"פלשטינאים" של היום הם היו אותם "פלסטינים" מהתקופה הרומאית בארץ.

----------------------

רשמתי את זה בהודעה אחרת פה בפורום, radioactive היה באשליה הזאת שגם אתה נמצא בה כרגע אך הוא לא הועיל בטובו להגיב לי..

אם אתה רוצה להגיד לי שהיום יש ל"פלסטינים" זכות להיות עם אז כן, אין שום בעיה עם זה אלא עם הטענות שלהם וה"היסטוריה" שלהם שזה שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מערבב בין מחט לתחת ומתעלם מהמציאות.

למשל, שלפני שמדינת קמה, חיו בשטחי ערבים.

הדרך שלהם לבדל את עצמם מישראל שקמה, זה לקרוא לעצמם פלשתינאים.

רק עם שיש לו ספר שהוא ספק היסטורי ספק מיתולוגי(ע"ע התנ"ך) זכאי למדינה והגדרה?

חוץ מזה, אף אחד לא אומר לך לשכוח את מדינת מצד אחד, מצד שני אתה כן כפוף לחוק

בינלאומי שכל מדינה מערבית, מודרנית ומתקדמת עומדת בהם.

כמובן שבשביל פנאט כמוך זה הכל קישקוש ואתה מאמין בספר עתיק וחושב שכל העולם צריך

לזרום עם השגעונות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מערבב בין מחט לתחת ומתעלם מהמציאות.

אני לא מערבב שום דבר, אני עניתי לך והוכחתי לך שאין דבר כזה פלסטינים אז להגיד שהם היו פה לפני היהודים ולתת להם מדינה שלא שייכת להם בכלל זה להיות פאנטי.

למשל, שלפני שמדינת קמה, חיו בשטחי ערבים.

הדרך שלהם לבדל את עצמם מישראל שקמה, זה לקרוא לעצמם פלשתינאים.

ושוב אתה טועה הם היו ערבים, וגם היום הם ערבים הם החליטו לקרוא לעצמם "פלסטינים" כדי שלא תיהיה פה בכלל מדינה יהודית ולא משנה באיזה גודל. אז כדאי שלא תשקר לעצמך לפחות תעשה טובה.

רק עם שיש לו ספר שהוא ספק היסטורי ספק מיתולוגי(ע"ע התנ"ך) זכאי למדינה והגדרה?

חוץ מזה, אף אחד לא אומר לך לשכוח את מדינת מצד אחד, מצד שני אתה כן כפוף לחוק

בינלאומי שכל מדינה מערבית, מודרנית ומתקדמת עומדת בהם.

ספר מיתולוגי או לא, הפלסטינים הם לא אותם "פלשטינים" שחיו פה מאותה תקופה. אין שום קשר.

אמרתי אם הם רוצים לקרוא לעצם "עם" שיהיה להם לבריאות. לא במדינה ובארץ שלי.

ולאיזה חוק בינלאומי אני כפוף בדיוק? :nixweiss:

כמובן שבשביל פנאט כמוך זה הכל קישקוש ואתה מאמין בספר עתיק וחושב שכל העולם צריך

לזרום עם השגעונות שלך.

maybe....... or not? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, ההיסטוריה לא רלוונטית. היא סיפור יפה לספר לילדים לפני השינה, ואז לבחון עליו בבגרות, לא יותר מזה. אין להיסטוריה שום השפעה על המציאות היום - מה שהיה אתמול לא משפיע על מה שיהיה מחר, אז על אחת כמה וכמה מה שהיה לפני 2,000 שנה. זה לא מעניין אף אחד מי ישב בארץ הזו לפני 10, 100 או 1000 שנה, זה בכלל לא רלוונטי. LET IT GO.

נ.ב. ממלכת השתרעה גם על חלק מהשטחים שנמצאים כיום בשליטת ירדן. אתה חושב שכדאי שנדרוש אותם בחזרה? הרי היינו שם קודם, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, ההיסטוריה לא רלוונטית. היא סיפור יפה לספר לילדים לפני השינה, ואז לבחון עליו בבגרות, לא יותר מזה. אין להיסטוריה שום השפעה על המציאות היום - מה שהיה אתמול לא משפיע על מה שיהיה מחר, אז על אחת כמה וכמה מה שהיה לפני 2,000 שנה. זה לא מעניין אף אחד מי ישב בארץ הזו לפני 10, 100 או 1000 שנה, זה בכלל לא רלוונטי. LET IT GO.

נ.ב. ממלכת השתרעה גם על חלק מהשטחים שנמצאים כיום בשליטת ירדן. אתה חושב שכדאי שנדרוש אותם בחזרה? הרי היינו שם קודם, לא?

אם זה מה שאתה מאמין בו אז תהנה.

וכן, ביום מן הימים, הרי גם המדניות הערביות שפה באזור נוסדו לאחר השלטון הצרפתי\בריטי באזור הם עמים מהאומה הערבית, שלא היו קיימים לפני כן.

אבל תן לי לנחש זה לא מעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבוש אתה יכול להמשיך לטעון שהם לא קיימים ואתה יכול לקרוא להם באיזה שם שבא לך, אבל המציאות לא תשתנה. הם כאן, הם רוצים מדינה, והעולם תומך בכך.

אז איך אמר איש חכם? אתה יכול לשלב ידיים ולשבת זעוף-פנים כמו ילד בגן, או שאתה יכול לקום לעשות הסכם שלום, לספוג גלולה מרה ולוותר על כמה דברים ולקוות לטוב - כי המצב הנוכחי פשוט גרוע.

אישית אני בוחר בלנסות לשפר את המצב, במקום להשאיר אותו גרוע כמו שהוא ואף לדרדר אותו - כמו שאתה היית עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי טופי

הם רוצים מדינה אז שמדינות אחרות יתנו להם מקום.

למה דווקא כאן? כבר הראתי לכם שזה לא המקום שלהם. עכשיו תגיד לי שטרנספר לא יעבוד אני מנחש..

או שאתה יכול להגיע להסכם אחר (טרנספר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מערבב שום דבר, אני עניתי לך והוכחתי לך שאין דבר כזה פלסטינים אז להגיד שהם היו פה לפני היהודים ולתת להם מדינה שלא שייכת להם בכלל זה להיות פאנטי.

אתה חושב שעם פלשתיני חייב להיות עם כמו שהעם היהודי או הצרפתי הם עם.

אני מסביר לך שזו טעות מוחלטת מצידך ורק מראה כמה אתה אכן פאנאט.

והקישורים הקטנים האלה שלך בכלל לא רלוונטיים לדיון כי במאה ה-19 וה-20 לפני קום המדינה

אכן ישבו כאן ערבים בחלק משטחי "ארץ ישראל" וישבו כאן גם יהודים.

הערבים בכדי לבדל עצמם מהיהודים שחיים כאן וממדינת , קוראים לעצמם פלשתינאים(כיוון שכך נקראה הארץ הזאת לפני קום המדינה).

הם לא אומרים "אני עם פלשתיני, עם שפה פלשתינית ותרבות פלשתינית ורק המפגרים שבהם טוענים שהם הפלישתים מלפנה"ס(שהרי ידוע שמדובר באירים של היום - אדומי שיער יורדי אירופה).

מה שאני כן מסכים בו איתך, שהסיכסוך הזה לא פתיר, לפחות לא ברמה שמציע בז'ז'נסקי.

תמיד יש איזה "גאון" שחושב שבתוכנית אחת מפגרת הוא יפתור את הסיכסוך הישראלי-פלשתינאי.

אז איך אמר איש חכם? אתה יכול לשלב ידיים ולשבת זעוף-פנים כמו ילד בגן, או שאתה יכול לקום לעשות הסכם שלום, לספוג גלולה מרה ולוותר על כמה דברים ולקוות לטוב - כי המצב הנוכחי פשוט גרוע.

אישית אני בוחר בלנסות לשפר את המצב, במקום להשאיר אותו גרוע כמו שהוא ואף לדרדר אותו - כמו שאתה היית עושה.

אכן כך, אבל זה לא שלא היו ראשי ממשלה שהלכו לקראת הדרישות הפלשתיניות באופן מלא(אולמרט וברק)

ובכל זאת הם לא הסכימו לכך, למעשה בשלטון ברק, החמאס פתח באינתיפאדה השנייה.

תבין שיש שם אנשים(ראשי החמא"ס והפת"ח) שמתפרנסים יופי יופי מהסיכסוך הזה(לא שבצד שלנו אין, אבל הרווח שלהם קטן הרבה יותר)

בעיקר מכספי סיוע מהמערב שהולכים לכיס ולצבירת , במקום לעם שלהם שחי באמת בזבל ברובו.

ניחשת נכון :)

לולז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...