המחשב לא נדלק! האם עבר זמנו??? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא נדלק! האם עבר זמנו???

J S Bach

Recommended Posts

היי,

כבר הרבה זמן שהמחשב שלי עושה לי בעיות. אני לוחץ על כפתור ההפעלה, הוא נדלק, אבל שום דבר מעבר לכך. המאווררים עובדים על המקסימום והוא משמיע את הצפצוף שהוא משמיע בד"כ פעם בודדת, מספר פעמים בחלוקה לא אחידה.

פעם פשוט הייתי אותו מהחשמל, מוציא את הבטרייה של הביוס, לוחץ מספר פעמים על לחצן ההפעלה, מרכיב הכול מחדש והוא עבד.

עכשיו זה כבר לא מצליח. הוא לא עולה אפילו למסך הראשוני - המסך פשוט שחור.

ממה זה יכול להיגרם? זיכרון? לוח-אם? הארד-דיסק? :nixweiss:

אני באמת אשמח לתשובה כמה שיותר מהירה, כי כרגע אני תקוע עם מחשב מאוד מאוד מעאפן ואני די צריך לסיים כל מיני דברים למחר לבי"ס, דברים שנמצאים על המחשב השני.

בתודה מראש :)

___________________________________________________________________________________________

עריכה: לאחר שקראתי את הדיון הזה [ http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=456300.0 ] יש לי הרגשה ממש רעה שזה הלוח אם [רק שאצלי לא מופיעה ההודעה שהופיעה אצלו - אצלי המסך שחור לחלוטין וכאילו לא מחובר למחשב, הנורה שלו כתומה כמו כשמדליקים אותו כשמחשב כבוי, ולא כחולה 2209WA].

יכול להיות שזו באמת הבטרייה של הביוס?

____________________________________________________________________________________________

עריכה 2: למיטב הבנתי הלוח אם עובר על כל הרכיבים לפני שהכול עולה, והרכיב היחידי אצלי שהוא מתוצרת לא ידועה, ונראה לי שהוא גם גורם הבעיה הוא הזיכרון. הגיוני ?

____________________________________________________________________________________________

עריכה 3: הוצאתי את הזכרונות והכ.מסך ועשיתי ניקיון כללי [למרות שהמחשב לא היה ממש מלוכלך] ואת הבריקה של המתח עם הוצאת הבטרייה וכעת הכול עובד.

אבל הבעיה חוזרת על עצמה כבר הרבה זמן ואשמח לשמוע על דרך לפתור את זה סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...