שימוש ב-CF - תחליף טוב ל-SSD? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש ב-CF - תחליף טוב ל-SSD?

Access Denied

Recommended Posts

אני מעוניין לשפר את מהירות העבודה במחשב הנייד שלי. נראה לי הגיוני שהשיפור הכי גדול יגיע על ידי שדרוג הדיסק קשיח עליו פועל מ"ה.

כרגע יש לי כונן 640gb sata3 של WD (כמו לרוב העולם)

הבעיה היא שכונן SSD יקר להחריד והרבה מעבר לתקציב שלי.

הנחה שלי - שכונן 16gb יספיק לאכסון מ"ה בנייד לאולי למשהו קטן נוסף (תקנו אותי אם אני טועה פה)

ולכן חפשתי וראיתי שקיים כונן פלאש - AData 16GB 533X בעל מהירויות קריאת וכתיבה של 80MB/sec ו-50MB/sec (בהתאמה)

במחיר של פחות מ- 55 דולר!

האם זהו פתרון טוב?

שימו לב, שאני לא מעוניין להחליף את הכונן במחשב הנייד! (זה כונן נוסף)

נ.ב.

יש גם גרסת 32gb ב-93 דולר

http://www.tigerdirect.com/applications/searchtools/item-details.asp?EdpNo=5546846&SRCCODE=GOOGLEBASE&cm_mmc_o=VRqCjC7BBTkwCjCECjCE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תחליף טוב, לא ניכנס לפרטי פרטים, העניין הוא שהSSD הוא שיפור של הCF מבחינתך בכל הרמות והטכנולוגיה עצמה שנועדה לשימוש שוטף בניגוד לCF

יש מתאמים שונים בשביל להפעיל את הCF כמו שאתה רוצה אבל בגלל המגבלות של הנושא זה לא תפס מעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בכל מתאמי הCF למיניהם היא שהבקרים שלהם באיכות נמוכה מאוד, דבר שמוביל לתקיעות ו"שיהוקים" שמאבדים את כל העניין של שימוש

בזכרון סטטי. אני חושב שהביצועים רק ירדו, לא יעלו. אגב, בהנחה שהמחשב שלך מהשנתיים האחרונות - רוב הסיכויים שהכונן הקשיח הוא באמת

צוואר הבקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה היית ממליץ לעשות כדי לפתור את זה?

אני מחפש כונן מהיר יחסית (יספיק לי כתיבה/קריאה של נגיד 40 מ"ב) במחיר של 100 דולר גג

והכוונה לא להחליף, את הנפח של הכונן הקיים אלא להוסיף כונן מהיר (אני לא מדמיין אפילו כונן של 32 ג"ב במחיר הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...