בעיה עם הרזולוציה כשאני מחבר את המחשב לטלויזיה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הרזולוציה כשאני מחבר את המחשב לטלויזיה

LastForOne

Recommended Posts

כשאני מחבר את המחשב למסך רחב אני מנסה לבחור רזולוציה

אבל אני לא מצליח למצוא אף רזולוציה מתאימה בפורמט 16:9 , בכולן רואים פס שחור בצד ימין ככה ששמינית מסך לא מנוצלת

זה גם מפריע כשרוצים לראות סרט על מסך מלא והמחשב מחובר לטלוזיה (לדוגמא פס שחור מלמעלה ופס שחור מלמטה תופסים חצי תמונה, והמסך בכלל לא מנוצל)

איך אפשר לסדר את העניין עם הרזולוציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה כבל אתה משתמש?

איזו טלויזיה?

איזה רזולוציה אתה מצליח לכוון?

האם ניסית להציג את התמונה על הטלויזיה בלבד? (בלי שתהיה תצוגה על מסך המחשב באותו הזמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבל VGA סטנדרטי

LG 32LH70YR

הרזולוציה היחידה שמתאימה היא 1920*1080 (Full HD) אבל היא כל כך גבוה שאני צריך מחשב חזק כדי להריץ אותה ואז הסרטים יוצאים תקועים

ואני תמיד מציג את התמונה רק על הטלויזיה, כשמסך המחשב כבוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לחבר ב-HDMI?

לא מופיעה לך אפשרות לבחור רזולוציות כמו 1280X720?

הרזולוציה של 1920 זו הרזולוציה של הטלויזיה. עדיף לעבוד ברזולוציה הזו.

איזה מחשב יש לך שלא מסוגל להתמודד עם תצוגה כזו? (בהרצה של רגילים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה היחידה שמתאימה היא 1920*1080 (Full HD) אבל היא כל כך גבוה שאני צריך מחשב חזק כדי להריץ אותה ואז הסרטים יוצאים תקועים

מה ? מה הקשר בין רזולוציית העבודה שלך לכמה חזק המחשב שלך ? תוספת העיבוד בדו מימד זניחה.

אתה מבלבל בין ברזולוציית FHD לבין יכולת לעבוד ברזולוציית FHD על המסך.

אבל אני לא מצליח למצוא אף רזולוציה מתאימה בפורמט 16:9 , בכולן רואים פס שחור בצד ימין ככה ששמינית מסך לא מנוצלת

פס בודד רק בצד ימין ? יישר את התצוגה בדרייבר.

זה גם מפריע כשרוצים לראות סרט על מסך מלא והמחשב מחובר לטלוזיה (לדוגמא פס שחור מלמעלה ופס שחור מלמטה תופסים חצי תמונה, והמסך בכלל לא מנוצל)

אם הסרט אותו אתה מנגן מוקלט עם הפסים הללו, אין לך מה לעשות. אם לא תוכל לשנות ASPECT RATIO בנגן שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מחשב ישן עם כרטיס ישן או מובנה שיש לו ממש מעט (32MB נניח), אז הוא יתקשה בסתם הצגת תמונה ב-1920.

אם הוא מכוון רזולוציה מרובעת, אז יש לו פסים מהצדדים. ואז אם הוא מנגן סרט רחב, אז יש לו גם פסים בצדדים וגם מעל ומתחת, כך שהסרט מוצג כאילו על דף שתקוע באמצע המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת ויציב.

אבל לא רלוונטי בימינו. (או למפרט השואל)

כמו שאם מישהו היה מתלונן על תצוגה מונוכרומטית ירוקה לא הייתי שואל אותו אם הוא העביר את הכפתור למוד 16 צבעים... ;):cool2:

אם הוא מכוון רזולוציה מרובעת, אז יש לו פסים מהצדדים. ואז אם הוא מנגן סרט רחב, אז יש לו גם פסים בצדדים וגם מעל ומתחת, כך שהסרט מוצג כאילו על דף שתקוע באמצע המסך...

לכן צריך לעבוד ברזולוציה המקורית ואת המשחק לעשות בASPECT RATIO, כדי להגיע לתצוגה מקסימלית.

אולי לא ירדתי לסוף דעתך...

מה התכוונת לומר בזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין לי חיבור במחשב

2. אני יודע מה ההבדל בין סרט בFHD לסרט באיכות רגילה שמשודר על מסך ברזולוציה גבוה, עדיין שמתי לב שהמחשב טיפה מתקשה להריץ סרטים כשהמסך ברזולוציה גבוה מדי

3. יש רזולוציית 1280*720 , אבל כשאני משתמש בה חצי מהתמונה נחתכת לי, זאת אומרת ששורת ההתחלה של "יוצאת" מהמסך בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...