צריך המלצה ללוח למעבד i7 920 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ללוח למעבד i7 920

zoyaniv

Recommended Posts

שלום

אין דרישות מיוחדות הלוח למעט אולי תמיכה ב USB3 שיהיה נחמד אבל לא קריטי

הלוח יעבוד עם זיכרונות 3X1GB של GSKILL במהירות של 1333 במתח של 1.5 וולט

לא ממש סגור על תקציב ואני אשלם על מה שיהיה טוב ויתאים לי יש נטייה לכיוון גיגה בייט

אז איך הלוח GA-X58A-UD3R למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להציק לך אבל אפשר לשאול למה דווקא i7-920? אולי יש דברים עדיפים לתקציב ולשימושים שלך.

הלוח ששאלת עליו הוא בסדר גמור, כמו כל לוח אחר. זה לא ששואלים ברחוב "איך האוטו הזה" והתשובה בתלות בנשאל נעה בין "זבל" ל"מצוין", כאן זה לא עובד ככה. כל הלוחות הם תקינים ועובדים בסדר גמור (עושים את מה שהם נועדו לעשות), אם הלוח דפוק אז מנצלים אחריות. אין עדות לכך שיש ליצרן מסוים לוחות אמינים יותר מאשר אלו של יצרנים אחרים.

אתה יכול לשאול על לוח מסוים הרבה שאלות אבל השאלה "איך הלוח הזה" היא מאוד לא ברורה כי זה תלוי באיזה פרמטר או באיזה הקשר נשאלת השאלה. אולי אתה מתכוון לשאול "האם הלוח הזה משתלם/מומלץ בשבילי (בהתחשב בתקציב ובשימושים שצויינו)?"

אם זה מה שהתכוונת לשאול אז התשובה חיובית, הלוח הזה הוא אחד מהזולים ביותר והוא עונה לדרישות שלך (לא ציינת שום דרישות = כל לוח X58 יתאים לדרישות). רשמת ש-USB3.0 יהיה נחמד אבל לפי הניסוח שלך זה לא בגדר חובה. בפועל אני גם לא אמליץ לחפש לוח עם USB3.0 כי זה יהיה יקר יותר מאשר לוח שאין בו USB3.0 + העלות בעתיד (כשתצטרך את זה) של כרטיס הרחבה מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי למה דווקא המעמד הזה אז התשובה היא שיש שתי סיבות אחת זה שאני עובד עם מערכת הפעלה 32 ביט ככה שלא יכול לשים יותר מ 3.7 גיגה ובגלל הטריפל צאנל שלו נראה לי שהוא ינצל הכי טוב את המגבלת זיכרון והסיבה היותר חשובה זה שרציתי בהתחלה בתקציב שלי I5 אבל היה לי קצת מזל והצלחתי להזמין מ את המעבד וכרטיס מסך יחד עם זיכרונות ככה שבאותו מחיר של ה I5 בארץ הזמנתי את ה I7

לגבי הלוח אני משתמש בעיקר למשחקים ואינטרנט כרגע מן הסתם לא צריך או מתוכנן OC לגבי ה USB3 כמו שרשמת לא על זה יפול או יקום דבר.

השאלה המרכזית היא האם זה הלוח הכי משתלם מבחינת עלות תועלת או יש משהו עדיף במחיר שלו שיתן תמורה גבוהה יותר

נקודה חשובה זה הכרטיס קול מובנה, אני מניח שהיום הם כבר כבר באיכות ממש טובה ואין הרבה הבדלים אבל אני לא באמת יודע על הבדלים בין הכרטיסי קול בלוחות X58

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Triple Channel לא יתן לך תוספת ביצועים מורגשת, אתה יכול לשכוח מזה.

אתה יכול לקנות את הלוח הזה, עולה כ-900 שקלים

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=2989&ProductName=GA-EX58-UD3R

או זה-

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5015

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...