מה עדיף ? -8 מגה בב"ל או 10 מגה בנטוויז'ן עם IP GAMER ??? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף ? -8 מגה בב"ל או 10 מגה בנטוויז'ן עם IP GAMER ???

Ironside

Recommended Posts

שלום לכולם.

בעוד ימים אחדים ההתחייבות לנטוייז'ן תסתיים והם ממהרים להציע דברים מוזלים על מנת להשאיר אותי לעוד שנה.

אני דווקא שוקל לעבור לבב"ל מאחר ושמעתי מחבריי שהוא "הכי פחות חוסם" פורטים.

מטרה עיקרית של האינטרנט הינה להורדות וגלישה, טיפה גיימינג. מהירויות גלישה אצל נטוויז'ן בדרך כלל סבירים, אך לפעמים מהירות צונחת משמעותית בהורדות (טורנטים) (ואני יודע איך מורידים ומה הטורנטים הטובים) שזה קצת מחשיד, וגם במשחק BF2 אני בקושי מצליח להתחבר לשרת עם ממוצע של 150, שזה לא משהו.

1. אז הינה הדילמה : נטוויז'ן מציעה חבילה (ספק + תשתית בזק) של 10 מגה + IP GAMER באותו מחיר שמציעה בב"ל 8 מגה רגיל.

2. האם IP GAMER יתרום משהו מעבר לפינגים נמוכים יחסים במשחקי און ליין לחווית גלישה רגילה או הורדות ?

מה יותר כדאי מנסיונכם...

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע... אני מדבר על טורנטים איכותיים (אתרים רשומים עם חובת שיתוף וכו' כאשר בדרך כלל המהירויות שם הן מקסימליות כאשר יש מעל 500 סידס) , אבל נניח שזה לא הספקית זו שמשפיע על המהירות...

מה כדאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי אין שום בעיות אני ב018 הכל טס, גם משחקים בכל השעות גם טורנטים בכל השעות הכל פועל תענוג.

אבל לא מבין אותך מה הקשר 8 מגה? אם תבדוק אתה תמצא ש10 מגה הרבה יותר זול מ8 מגה, אז תבדוק טוב טוב.

תשתמש באתר www.kamaze.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אז הינה הדילמה : נטוויז'ן מציעה חבילה (ספק + תשתית בזק) של 10 מגה + IP GAMER באותו מחיר שמציעה בב"ל 8 מגה רגיל.

אל תשכח שזה בטח בהתחיבות לשנה . יש מישהו בפורום שהוציא מהם 5 מגה גיימר עם IP קבוע ב30 שקל לחודש ולא היה מרוצה. בזמן האחרון יש כל מיני תלונות על 013 כמו שהקצב הוא חצי ממה שאתה משלם עליו וכו. תסתקל על שירשורים אחרונים. או שתריץ חיפוש של 013 או נטויז'ן בעברית ובאנגלית. 013 כנראה חוסמים טורנטים באגרסיביות או שהtrafic shaping שלהם לא משהו. בעיות גם בהורדות וגם במשחקים אומר שהם כנראה לא יודעים לחלק את הרוחב פס שלהם או שיש להם יותר מדי עומס.

קח בחשבון שברגע שאתה מתחיב אליהם אתה מאבד קלפי מיקוח אז אם אתה מרוצה מהשירות שהם נתנו לך עד עכשיו אז תתחיב. אתה יכול לרוץ בלי התחיבות על ספק שירות אחר ולראות איך זה אבל זה לרוב הרבה יותר יקר לפחות יש פחות סיכון. אני יודע בוודאות שההבדל במחיר של גיימר עם התחיבות ובלי התחיבות ב014 זה משהו כמו 5-10 שקל לחודש והן חבילות די יקרות (70+ שקל לחודש) .

2. האם IP GAMER יתרום משהו מעבר לפינגים נמוכים יחסים במשחקי און ליין לחווית גלישה רגילה או הורדות ?

אני לא מכיר את הגיימר של 013 אבל אני מכיר איזה ישראלי עם גיימר אצל 012 שהיו לו בעיות בזמן האחרון. לי היה אתמול פינג של 220-260 למשחק מסוים והוא היה עם 360. היה לו מזל שהzone הזה לא היה עם מגבלה של פינג שהיא לרוב 290 והיום כל הzones התחלפו אז הוא צריך עכשיו לשחק משחקים אחרים.

אני יודע שאפשר לשחק במשחק שלי עם פינג סביר גם בחבילה רגילה ב014 אבל אולי לא בשעות העומס (זה מה שלהורים של אשתי יש). עדיין זה לא יציב אבל לפחות משחקים באירופה צריכים להיות בסדר אבל אין שום הבטחות(האחינים שלי לרוב תופסים את המחשב) .

אני משלם על חבילת גיימר וזה יוצא לי יקר איזה 80 שקל לחודש ל4 מגה אבל בגלל שהשימוש העיקרי שלי הוא משחקים אני צריך את זה. מה שגיימר נותן היא יציבות לאורך כל היום. זה לא אומר שלא יעשו לך trafic shaping ב014 יש גם על הגיימר הגבלות.

יש הרבה שממליצים על 018 בזמן האחרון אבל אין לי ממש מושג אני עם 014 gamer הרבה מאוד זמן (מאז שהם התחילו עם זה). היו תקלות מדי פעם אבל זה צפוי בכל ספק שירות.

עריכה : שירשורים בנושא דומה :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=455926.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=454975.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...