יחס עלות\איכות VS4121 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יחס עלות\איכות VS4121

Clint Eastwood

Recommended Posts

אני מעוניין לרכוש מערכת 2.1

לאחר חפירות בפורום הבנתי שהדגם המומלץ בעיקר הוא הfc330

ראיתי גם לא מעט ביקורות על הXF1

בנוסף ראיתי שאין ממש התלהבות לגבי הVS4121 שנמצא בטווח ה400 ש"ח- השאלה היא האם חוסר ההתלהבות נובעת מהעלות שלו ביחס לביצועים?

שאלתי היא כזו:

במידה ואני יכול לרכוש את VS4121 בפחות מ300 ש"ח- האם מומלץ לקנות אותו או שעדיין כדי ללכת על סט אחר?

תודה וחג שמח! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בו נמקד את האשכול הזה כי אני רואה שהוא לא מתקדם לשום מקום...

יש פה מישהו שרכש את ה4121 ויכול לתת לי ביקורת לגביו הן לטובה והן לרעה?

או לסרוגין מישהו שרכש את הX-force 1 ויכול לתת ביקורת לגביו.

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את האלטק למעלה משנה וחצי, סה"כ זה סט מאוד נחמד ל-400 ש"ח. הבעיה בכל הסיפור הזה היא שלא ניסיתי את הדגם המתרה שדיברת עליו וזה כל העניין. הבדיקה צריכה להתבצע על ידי אותו אדם שיעריך.

מה שכן, לדעתי האלטק כהים מדי לטעמי, הצליל לא מדויק לגמרי ויש הרגשה שהצליל נוטה לכיוון הבאס והלווינים (הזוג הרגילים) מובילים את המערכת והסאב מגמגם מהצד. כאשר שיחקתי עם הסאב הגעתי למצב בו כמעט ואין לו השפעה על אופי הצליל בגלל שכאשר ומעלים את רמת הווליום שלו הוא מתחיל "לרקוד" ומשתלט על אופי הצליל. לסופו של פסוק, נחמדים, ניסיתי במגוון רחב של סגנונות, אני אישית לא נפלתי מהם, בכל זאת- ב-350 ש"ח היה כשאני רכשתי אותם בפנדה (הכוונה היא שהצליל הוא ביחס למחיר- אין פה הפתעות גדולות מדי).

נקודה סופית, לך לחנות שמכילה מגוון רחב של עם דיסק של שירים שאתה מכיר ואוהב, תנסה שם כל מיני דגמים, ואם לא תעבור חנות ותנסה שם עד שתמצא משהו שאתה אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תודה על התגובות!

לך לחנות שמכילה מגוון רחב של עם דיסק של שירים שאתה מכיר ואוהב, תנסה שם כל מיני דגמים, ואם לא תעבור חנות ותנסה שם עד שתמצא משהו שאתה אוהב.

מסכים. הבעיה היא שלא מצאתי עדיין כזה מקום... אף חנות לא תשמח שתפוצץ לה את החנות במוזיקה :)

מצאתי איפה אפשר לבדוק את האלטק אבל לא את המיקרולאב.

הסיבה שאני לא קונה כבר את הFC330 היא השליטה על הווליום... מתבצעת מהסאב... וזה נראה לי מציק.

אגב מה ההבדלים בין M880 לFC-330?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...