השוואה בין נתבים של אדימקס מול TP-Link - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין נתבים של אדימקס מול TP-Link

kipi25

Recommended Posts

שלום,

מהם ההבדלים בין שלושת הראוטרים הנ"ל של אדימקס?

BR-6424N

BR-6524N

BR-6574N

ראיתי שבשני האחרונים יש 3 אנטנות לעומת 2 בראשון, ובדגם האחרון יש של 1Gb לעומת 100Mb בשני הראשונים.

האם פספסתי עוד הבדלים ביניהם?

ובכלל, איך הם ביחס של עלות/תועלת לעומת למשל TP-Link TL-WN841ND?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם TP-Link TL-WN841ND מקביל ל- 6424, אז האם TP-Link TL-WN1043ND מקביל ל- 6574?

כיום יש רק מחשב נייח אחד, כאשר השימושים העיקריים שלי הם שיתוף קבצים (בעיקר אימיול אך לעיתים גם ביטורנט) וגלישה רגילה.

בעתיד הקרוב מתוכננת התרחבות גם למחשב עם כרטיס רשת G, ובעתיד הטיפה יותר רחוק יהיה גם עם כרטיס רשת N.

התשתית היא 12M בכבלים, ללא חייגן.

איזה יתאים יותר לשימושי הרשת שלי (הבנתי שהרבה חיבורים במקביל, למשל באימיול, יכולים להעמיס על ולגרום לקריסה/ניתוקים)?

האם אפשר להסתפק בשתי אנטנות (מדובר על דירה בינונית+)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-1043 אכן מקביל ל-6574. ל-TP-LINK מקביל ל-6524 -- נקרה 941ND. כשאני אומר "מקביל" אני מתכוון מהבחינה העקרונית. אין לי ניסיון מעשי עם נתבי TP-LINK. כרגע נמצא אצלי ה-1043 לבדיקה אבל היא תפורסם רק לקראת סוף אפריל. הנתבים המודרנים כבר לא קורסים - זו תכונה שהיתה בנתבים הישנים. יש ממ"ד בדירה? על איזה מרחקים מדובר? כמה קירות יש בין המחשבים והנתב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ממ"ד (ככה זה בשכירות), בעתיד הנראה לעין מדובר על דירה בינונית (2-3 חדרים), כאשר הנתב יהיה כנראה בסלון.

מה תכלס ההבדלים (אם לא ע"ס נסיון מעשי, אז לפחות על הנייר) בין ה- 1043 ל- 6574?

פשוט יש לי אפשרות להשיג את ה- 1043 במחיר טוב, אז אני אשמח לדעת אם פער המחירים (הרשמיים) ביניהם מוצדק.

כמו כן, האם תוכל לשתף קצת רשמים ראשוניים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...