מבקש המלצה לשדרוג המחשב שלי - למטרת פוטושופ תקציב 4000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לשדרוג המחשב שלי - למטרת פוטושופ תקציב 4000 ש"ח

nikon

Recommended Posts

שלום!

לפני שנתיים היה לי מחשב מאוד חזק למטרת גרפיקה ( פוטושופ ) אבל היום הוא עייף ושחוק.

למרות זאת חלק מהחמורה שלי עדיין מאוד טובה ואין צורך להחליף אותה.

למטרת פוטושופ / עבור צלם

רשימת המפרט הנוכחית שלי היא.

מעבד : Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

לוח אם : EP45-DS3L

קירור פסיבי : ThermalRight Ultra-120

כרטיס גרפי : ATI HD 3850 - 256.00 MB

RAM 4GB

זכרון בסה"כ 3 כוננים שביחד הם 1800 GB

ספק כוח : אני לא זוכר את השם שלו ? אבל מדובר בספק כוח טוב ואיכותי שבזמנו קיבלתי המלצות מצוינות לגביו

מארז : אני לא זוכר את השם שלו ? אבל מדובר במארז איכותי שאין צורך להחליף.

ברצוני לבקש מכם בבקשה, המלצה לשדרוג המפרט שלי, על מנת לקבל מקסימום ביצועים.

לא איכפת לי לשדרג את לוח האם על מנת שאני יוכל לשים מעבד יותר חזק (אם צריך )

בשורה התחתונה אני רוצה מחשב שיריץ קבצי ותמונות בנפחים של 60MB ויותר ללא שום בעיה.

בתודה מראש....

[br]פורסם בתאריך: 23.03.2010 בשעה 12:19:43

?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בידיוק הבעיה ? מתי פירמטת את המחשב בהתקנה נקיה בפעם האחרונה ?

לפני שבועיים פירמטתי את המחשב, ועדכנתי WINDWOS חדש וחוקי.

ועדיין הביצועים שלו נשארו איטיים בהשוואה לעבר...

אני מעביד אותו ממש קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות ששדרוג כרטיס מסך nvidai שיש לו 1GB זיכרון יבאי תועלת, אך זה תלוי רבות בסוג העבודה שאתה מבצע

http://kb2.adobe.com/cps/404/kb404898.html

אני בעיקר עובד על תמונות ברזולוציה מאוד גבוהה ובכמות מאוד גדולה.

לצורך הדוגמה, אני לפעמים צריך לעבוד על 4,000 תמונות ב LIGHTROOM של ADOBE שכל תמונה שוקלת 12MB

תלת מימד בכלל לא משחק עבורי.

שוחחתי עם מישהו שבתחום שלי.

הוא הציעה לי לעבור ל WINDOWS 7 64 BIT ולשדרג למעבד Intel i7 870 Socket 1156 2.93Ghz BOX

הוא אמר לי שאז אני ירגיש בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכן תקציב בכותרת + שימושים/העדפות בפוסט הראשון לפי חוקי הפורום - אחרת הדיון ינעל!

פרט בעיקר נתוני גיימינג כמופיע בלינק למטה, OC ודרישות שקט.

להסברים ודוגמאות גש לקרוא כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294718.0

אין ספק שאם תשקיע עכשיו 5000 ש"ח על שדרוג ל-I7/H55/8G-DDR3/GTX260 תראה הבדל לא מבוטל בביצועים אבל לדעתי ההבדל לא ממש מצדיק את ההשקעה.

anandtech2520bench252028beta293a.png

יש לך עדיין מעבד מצויין וחזק שמסוגל ל-OC מרשים בחלט בעזרתו תוכל לסגור את הפער כמעט כליל.

רוב הסיכויים שהמגבלה היא זיכרון כפי שמציינים רבים מהמומחים שלנו, אם כי חבל להשקיע היום 500 ש"ח על כי גם הוא הולך ונדחק מהשוק.

תחזיק איתו עוד קצת - בחודשים בקרובים יצאו משושי הליבה של שיזעזעו את השוק לדעתי ועוד חצי-שנה, שנה השדרוג יהיה כדאי ומשתלם בהרבה עבורך לדעתי. אופק השדרוג של תושבת 1156 לוטה בערפל וכלל לא ברור מה צפוי שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכן תקציב בכותרת + שימושים/העדפות בפוסט הראשון לפי חוקי הפורום - אחרת הדיון ינעל!

פרט בעיקר נתוני גיימינג כמופיע בלינק למטה, OC ודרישות שקט.

להסברים ודוגמאות גש לקרוא כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294718.0

אין ספק שאם תשקיע עכשיו 5000 ש"ח על שדרוג ל-I7/H55/8G-DDR3/GTX260 תראה הבדל לא מבוטל בביצועים אבל לדעתי ההבדל לא ממש מצדיק את ההשקעה.

anandtech2520bench252028beta293a.png

יש לך עדיין מעבד מצויין וחזק שמסוגל ל-OC מרשים בחלט בעזרתו תוכל לסגור את הפער כמעט כליל.

רוב הסיכויים שהמגבלה היא זיכרון כפי שמציינים רבים מהמומחים שלנו, אם כי חבל להשקיע היום 500 ש"ח על כי גם הוא הולך ונדחק מהשוק.

תחזיק איתו עוד קצת - בחודשים בקרובים יצאו משושי הליבה של שיזעזעו את השוק לדעתי ועוד חצי-שנה, שנה השדרוג יהיה כדאי ומשתלם בהרבה עבורך לדעתי. אופק השדרוג של תושבת 1156 לוטה בערפל וכלל לא ברור מה צפוי שם.

תודה!

ועדכנתי את הפוסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לפי מה אנשים מסייגים את העתיד של S1156? לפי זה שהמשושה ליבה הראשון של אינטל יצא לS1366? כי זה לא אומר כלום.

2. מחזק את RAFI921, כרטיס מסך תומך יכול לשפר שם את הביצועים בעלות נמוכה משהו.

3. בOC לא יוצא דופן אפשר להביא שם לתוספת ביצועים קלילה של 600MHZ בלי למצמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לפי מה אנשים מסייגים את העתיד של S1156? לפי זה שהמשושה ליבה הראשון של אינטל יצא לS1366? כי זה לא אומר כלום.

2. מחזק את RAFI921, כרטיס מסך תומך יכול לשפר שם את הביצועים בעלות נמוכה משהו.

3. בOC לא יוצא דופן אפשר להביא שם לתוספת ביצועים קלילה של 600MHZ בלי למצמץ.

לגבי כרטיס המסך שתומך ב מה הכוונה בבקשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CUDA הינה טכנולוגית GPGPU של חברת .

General Purpose computation using GPU

בעיקרון כאשר תוכנה תומכת בטכנולוגיה היא מקבלת תוספת ביצועי מהותית, המעבד הגראפי לוקח על עצמו חלק מנטל העיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...