The Witcher 2 - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher 2

LazyBoy

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי. הם ויתרו על ה-Side Quests במשחק (שלי אישית עשו את המשחק הראשון), או שהם מתכוונים להרחיב הלאה בנושא הזה?

המנוע הספציפי הזה מקסים, למרות שמאוד אהבתי את הישן. אני מבין גם שיש פה הסכמה על זה שהדמויות בראשון נראו יותר טוב. גראלט נראה שם יותר. וטריס נראית הרבה יותר טוב. גם זולטאן. קיצר, מנוע בשני יותר יפה, דמויות בראשון יותר יפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי. הם ויתרו על ה-Side Quests במשחק (שלי אישית עשו את המשחק הראשון), או שהם מתכוונים להרחיב הלאה בנושא הזה?

ממש לא, הם ויתרו על חלק גדול מהקווסטים הפשוטים שלא ממש תרמו בכלום.

"So, we don't have as many side quests in The Witcher 2 as we did before," he admits, revealing that the team decided to axe most of the forgettable 'kill five of this monster' missions that routinely clog up an RPG's quest arteries. "We do still have some of those - just not as many. Instead, we have more quests like this one, and it makes it more fun and more interesting."

השורה האחרונה מתייחסת לתיאור של הקווסט בפסקה הקודמת במאמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המ... טוב. מעניין אם הם ויתרו או לא על הקווסטים המטורפים שבהם הייתה צריך להוריד מפלצת גדולה במיוחד (Ozzrell ו-Nadir בפרק הראשון, את הקוקאטריס ואת ה-Echnopes הענקי ההוא בשני, את הזאב, Voref ואת Moa, ה-Wyvren בשלישי וכו'), וברגע שהייתה מרים את ה-Trophy, היה נפתח לך קווסט של להביא אותו לצייד המלכותי או למפקד המשמר, לקבל פרס ענק, ואם הרגת את כולם אז פרס לא כספי, אבל גם אדיר. הקווסטים האלה הרי מעודדים את השחקן לחקור את עולם המשחק, לחפש לעומק במערות וכאלה. השאלה היא אם זה קיים או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

שיחקתי את הפרקים הראשונים בזמנו אבל הוא היה כל כך מפוצץ בבאגים הקוואסטים היו יחסית מעצבנים "תביא שיקוי משם" / "תביא איבר כלב מפה"

אבל הסירטונים של השני עוררו לי את התיאבון, מה אומרים שווה להתקין ולהתחיל מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...