קניית AC2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית AC2

Or94

Recommended Posts

האם יש חנות בארץ שמוכרת את המשחק כבר במחיר סביר של 200 שקל? אם כן תנו לי בבקשה לינק לאתר. לPCGAMES המשחק עדיין לא הגיע. האם הוא אמור להגיע לשם בזמן הקרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? אף אחד לא פרץ את המשחק הזה ואני לא יודע אם יפרצו ואני מת כבר לשחק בזה.

:xyxthumbs: כנראה שההגנה אולי בכל זאת גורמת לכמה אנשים לרכוש את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה קונה אז קנה מפה

http://cgi.ebay.com/Assassins-Creed-2-II-Action-PC-Game-New_W0QQitemZ180479175268QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games_Games?hash=item2a0565aa64

או רק את המפתח בפחות כסף[לא רואה את עצמי משקיע כסף על מפתח בלבד] למרות שאני לא הולך להסתובב ברחוב עם הקופסה של AC2 אבל בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות את המשחק הזה יהיה דבר מטומטם, לך תוציא את הכסף שלך על מוצרים שהיוצרים שלהם לא שונאים אותך

:hizuk:

גיימרים חייבים לפתח קצת חוט שדרה... חברה עושקת אותך ופוגעת לך ביכולת להשתמש במוצר שאתה רוכש ואתה משחק לידיים שלה. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk: לא לקנות את זה לא את CNC4 אפילו אם ספלינטר סל החדש יקבל 100 בביקורות ויבוא עם המערכת הזאת אני לא נוגע בו.מה בוער? אולי יובי ישברו או יקבלו שכל ויורידו את ההגנה הזאת בסופו של דבר. ואם לא אז תמיד נחמד לקבל ירידת מחיר אם אתה מתעקש לתמוך במגמה הזו בכל זאת. הכי גרוע שנראה לי שיש משהו דומה בSC2. אם כן זאת באמת כבר תהיה בעיה. נקווה שהמשחקים האלה יכשלו ואז בליזרד ירדו מהרעיון האוילי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכן-חייב חיבור תמידי לאינטרנט בנוסף לבאגים וביקורות שליליות על המשחק בכללי.עד כמה שזכור לי.

ואם אכן חייבים חיבור תמידי לאינטרנט אסור לקנות באמת.כמאמר הפתגם:"we are going to have to act if we want to live in a different world"

הנה הוספתי ציטוט מהדיון על CNC4 פה בפורום:

From what I've figured out -- When EA says you need a "Persistent" internet connection, they absolutely mean it. I get this error when I'm on my wireless connection, and from what I can tell, C&C4 disconnects quite often if you have even 1% loss of packets via www.pingtest.com.

What happens is your computer will recieve a packet from EA basically requesting for the same packet to be returned. Thus your computer returns the packet then you're good to go. But what if you have packet loss do to a wireless (Bad one at least) and do not have a completely consistent connection? Well apparently, with C&C4 there is no grace period. If you fail to return that single packet, then you're disconnected.

What EA can do to fix this, is record your data as you play, and attempt to resend the packet at different intervals, and if you happen to fail at least 3 packet retrieve attempts, you're disconnected.

Will EA do something about this? Hopefully. Since I don't want to be on a wired connection when I have a perfectly fine laptop to play this game on. I've also submitted a tech support incident ticket on this issue, so maybe something will actually be done about it -- but this is EA we're talking about... Sadly.

My temporary solution? Switch to a wired network if you have packet loss via wireless. If you're wired and you're still experiencing packet loss... Then wait till EA actually attempts to address this issue.

-- Few Notes --

Even 1% packet loss will cause this issue

Running ping tests wont be your actual result. Run it about 10 times before determining if you have 0% packet loss.

This is definitely a packet loss issue -- Try minimizing bandwidth by only running C&C4 while playing (Doesn't actually effect packet loss... but if you're downloading music, and your ISP throttles your connection.. Yep.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk: לא לקנות את זה לא את CNC4 אפילו אם ספלינטר סל החדש יקבל 100 בביקורות ויבוא עם המערכת הזאת אני לא נוגע בו.מה בוער? אולי יובי ישברו או יקבלו שכל ויורידו את ההגנה הזאת בסופו של דבר. ואם לא אז תמיד נחמד לקבל ירידת מחיר אם אתה מתעקש לתמוך במגמה הזו בכל זאת. הכי גרוע שנראה לי שיש משהו דומה בSC2. אם כן זאת באמת כבר תהיה בעיה. נקווה שהמשחקים האלה יכשלו ואז בליזרד ירדו מהרעיון האוילי הזה.

בנוגע לSC2- מכיוון שמדובר בבליזארד אני דווקא רגוע פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בליזארד או לא צורך בחיבור אונליין תמידי זה רע ליהודים.(אני פשוט לא זוכר איפה שמעתי שיש את זה)

והכי גרוע שSC2 יימכר בכל מקרה כמו לחמניות חמות אז זה רק יחזק את המגמה הרקובה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בליזארד עושים עבודה טובה, מה שהם מוצאים יוצא טוב. תסתכל איך הם הצליחו לעשות את BATTLE.NET טוב בניגוד לכלים אחרים דומים של חברות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...