החלפת מודם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מודם

amisha

Recommended Posts

היי ,

במשרד של אבי 3 מחשבים , שעד היום כולם היו על 750KB במחיר מופקע בלי ידיעה :kopfpatsch:

לאחר בירורום כנראה שנעלה את המהירות ל 10Mb עם תוספת אפסית בתשלום .

עכשיו מדיבור עם יש צורך להחליף את המודם ( שהוא בעיקרון גם ראוטר ) למודם שתומך ב 10Mb .

המודם שכרגע יש שם הוא ECI B-FOCuS 270pr .

מסיבוב קטן בהגדרות שלו לא נראה שהוא מוגדר כראוטר - מצרף תמונה שנראת לי קשורה לעניין תגידו לי אם היא עונה על הצרכים , או שצריך משהו אחר .

אבל !!! בין המודם לשאר 3 המחשבים יש סויטץ' , עכשיו אני לא ממש יודע מה יהיה אם וכשנחליף את המודם .

יש מודם ספציפי שאתם ממליצים ?

האם יש צורך להגדיר משהו או לחבר וזהו ?

בראוטר אני יודע שיש צורך להזין שם משתמש וסיסמא על מנת שהוא יחיג לאינטרנט , אבל מי מחייג או יחייג כאן ?

שדרוגי חומרה ברשת לא כ"כ באים עכשיו בחשבון וכול הרשת היא קוית .

תודה !

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך המודם מתפקד כראוטר.

כל המודמים החדשים של יכולים לתפקד גם כראוטרים -- אתה בעצם מקבל מכשיר משולב שהוא גם מוגם וגם ראוטר. ההגדרה שלהם די פשוטה ויש על כך מדריכים בעברית באתר התמיכה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מודמים ישנים יכולים לתפקד ככה בעצם וסביר להניח שמה שתקבל יכולל סוויטצק עם 4 מבואות כבר בתוכו.

ה 270 הזה כנראה היה בשימוש כבר לא מעט זמן אצלו שם (גם לפי זה שהוא הוגדר ל PPPoA) והוא בהחלט לא יעבוד עם תשתית NGN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך המודם מתפקד כראוטר.

כל המודמים החדשים של יכולים לתפקד גם כראוטרים -- אתה בעצם מקבל מכשיר משולב שהוא גם מוגם וגם ראוטר. ההגדרה שלהם די פשוטה ויש על כך מדריכים בעברית באתר התמיכה של .

תודה קודם כול .

אכן המודם מתפרד שם לא מעט זמן .

עכשיו לפי מה שאני מבין (קצת) מהגדרות ה WAN של המודם ( שמצורפת כתמונה ) נראה שהוא לא כראוטר אלא כברידג' .

יש איזשהו מודם מומלץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...