המלצה למסך דואלי למחשב ולטלוויזיה בגודל 23-24" - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך דואלי למחשב ולטלוויזיה בגודל 23-24"

Clint Eastwood

Recommended Posts

אומנם זה לא מה שביקשת, אבל אם תקנה ב12 תשלומים (ללא ריבית) זה לא יוצא תוספת גדולה כל חודש וזה כדאי.

DELL U2410.

24" 16:10 יתרון לעבודה עם מחשב וגם לא רע לסרטים וטלוויזיה.

כל הכניסות האפשריות:

2xDVI

VGA

COMPONENT

COMPOSIT RCA לחיבור לממיר.

HDMI

DISPLAY PORT

USB

CARD READER

פנל S- עם צבעים נפלאים.

זוויות צפיה טובות.

מעבר נוח בין כניסות שידור דרך תפריט המסך.

PIP (תמונה בתוך תמונה) שתומך בשילוב כל הכניסות, ממש תענוג לעבוד תוך כדי צפיה בטלוויזיה באותו מסך.

PORTRAIT MODE המסך מסתובב ב90 מעלות, מעולה לעבודה עם שני דפדפנים או צפיה בתמונות.

בקיצור שווה להוסיף עוד 90 שקל לחודש בשביל זה.

יתן לך שנים של הנאה צרופה.

ממליץ מאוד. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum תודה רבה על התגובה המהירה! :xyxthumbs:

אני מסכים איתך בכל מה שרשמת לגבי עלות, כדאיות אבל המסך הוא לא בשבילי אלא בשביל גיסי.

זה מחשב שישרת ילדות בנות 7-10... מחשב פשוט (acer revo) והממיר אנלוגי. במקרה זה- איכות היא מילה גסה! :)

יש עוד הצעות נוספות בהתאם לדרישות?

אני קניתי לאחרונה 2209WA אז לא צריך לשכנע אותי לגבי המסכים הללו... ;D

הPORTRAIT MODE בכלל גאוני לדפדפנים.... ושצופים בתמונות זה נראה כמו מייצג אומנות!

אגב, 2410 יותר מוצלח מבחינת איכות מה- 2209?

מה ההבדל בין הפאנלים E-IPS\ S-IPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה ההבדל בדיוק בין הפאנלים.

ראיתי מישהו אחד שטען שהE- קצת יותר איכותי מS- אבל לא ברור אם זה באמת נכון או רלוונטי, כי אפילו זה נכון לא כל מה שנכון בעיקרון תופס במציאות בהשוואת המוצר הסופי.

מה שבטוח זה שיש לי את שניהם והU2410 יותר איכותי באופן כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על ה- W2486L LED גם יפה וקצת אופה...

אמרת שאיכות היא מילה גסה,אז הLG הוא באמצע, מכל הביקורות גם האישיות של משתמשים וגם ביקורות מקצועיות הLED החדש של הוא זול משמעותית למוצר חדיש (LED) מסוג זה. אבל עליה וקוץ בה:נתוני הבהירות חלשים ותצורת צבעים לא מוצלחת.

Product summary

The good: The Flatron W2486L offers great performance in games and has one of the thinnest designs we've seen of any size.

The bad: The Flatron W2486L lacks ergonomic features, has a low brightness level, and its color reproduction looks dull compared with its competitors.

The bottom line: The LG Flatron W2486L is a great LED-backlit monitor that few will choose over its main competitor.

ציטוט מCNET.

אז הוא מאוד יפה והביצועים בסדר...

מחיר סביב 1300 ש"ח

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...