שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

מועדים לשמחה!

נכון לרגע זה, מתוך ארבעת השרתים הציבוריים הפועלים בארץ (אלו אשר לא סגורים לגאטרים ושאר ירקות) על שלושה פועלת מערכת PBBans Streaming + PunkBuster.

אז מה זה אומר מבחינתכם השחקנים?

1. בכל שרת קיימת האופציה ל- 2 שכבות של הגנה:

א. שכבת PunkBuster - שרובנו יודעים מה תפקידו: משתמש בהגדרות מוכנות מראש (אשר מתעדכנות לעיתים רחוקות מידי) בדבר תפיסת צ'יטים והאקים למיניהם.

שכבה זו אמורה להיות תמיד פעילה והיא מובנית בכל שרת Bad Company 2 (למעט כאלו אשר פשוט מבקשים שיבואו אליהם צ'יטרים).

ב. שכבת PBBans Streaming - זהו נדבך נוסף על ה- PunkBuster אשר מתעדכן באופן שוטף משרתים מרכזיים:

1) שרתים אלו מזינים את שרת המשחק אשר מחובר אליהם בשיטות חדשות לזיהוי צ'יטרים והאקרים על בסיס שוטף וכל צי'טר שניתפס - מקבל באן-גלובאלי (הרחקה משרתי המשחק ברמה עולמית) ובמיידית.

2) שוב, באן-גלובאלי זה תופס בכל השרתים בעולם אשר מחוברים ל- PBBans Streaming.

3) שרת-משחק שאין ברשותו שכבת PBBans Streaming פעילה - אותו צ'יטר שניתפס בסעיף "ב. 1)" - סביר להניח שיוכל להמשיך ולשחק בו בלי יותר מידי בעיות.

תחשבו על זה ככה:

באיזה הייתם רוצים לנהוג?

בכזה שיש בו רק כריות אוויר, או בכזה שמאובזר גם בחגורות בטיחות?

חשוב לי מאוד, כי חברי הקהילה שלנו וגם קהילות אחרות ידעו כיצד לזהות על אילו שרתים רצות 2 השכבות, שכן בלי PBBans Streaming ההגנה על השרת שקולה כמעט למצב שבו אין כלל הגנה.

2. ע"מ לבדוק אם השרת שאתם אוהבים להיכנס אליו אכן מוגן בשתי השכבות, עשו הפעולה הבאה:

א. מהקישור הזה: http://www.gametracker.com/search/bc2/IL/

, העתיקו במדוייק את כתובת השרת המלאה כולל ה- Port, למשל לשרת Vgames את מעתיקים את השורה הזו במדוייק (בלי רווחים לפני או אחרי הכתובת)

212.150.254.253:19567

ב. בקישור הבא: http://www.pbbans.com/

בצד שמאל של הדף תחת המשפט Check Streaming Server, הדביקו הכתובת המלאה שהעתקתם בשלב הקודם.

ג. לשרת אשר מוגן ב- PBBans Streaming + Punkbuster תקבלו מסך כזה:

pbbansstreaminghwzone.png

ד. לשרת אשר אינו מוגן ב- PBBans Streaming ויש עליו לצורך העניין רק Punkbuster תקבלו מסך כזה:

nopbbansstreaming.png

3. כמה נקודות נוספות לתשומת ליבכם:

א. בדיון הזה: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1348064

מספר משתמשים רשמו שהם רואים בזמן אמת כל מיני אנשים שמקבלים באן בהודעה בראש המסך.

ובכן, למעט אותו צ'יטר ישראלי שנתפס בשרת - יתר הבאנים שאתם רואים במהלך המשחק הם באנים גלובאליים, כלומר מרחבי הרשת ועל שרתי Bad Company 2.

שרת-המשחק בו אתם נמצאים פשוט מתוכנת להציג לכם דרך ה- PBBans Streaming (שימו לב, לא דרך שכבת ה- PunkBuster הרגילה) את שמות השחקנים וסוג הצ'יט/האק שנתפס.

ב. הפעלת PBBans Streaming הינה באחריות מפעיל/בעלי השרת בלבד ולא באף גורם חיצוני אחר. אדמינים שבאמת רוצים להריץ זאת - PBBans יעבוד על השרת שלהם.

4. אני מקווה לראות בקרוב מאוד את כל השרתים הציבוריים של Bad Company 2 בארץ עם PBBans Streaming.

בברכה,

שמוליק

Roughneck2-0.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כפי שרשמתי לך עוד מראש שמוליק - ח"ח על הסיקור. אני שמח שפירסמת אותו גם כאן! חשוב רק להבין שהיעילות של ה PBBUNS ברמת באן בשרת ספציפי תלויה בסרבר ה PB המותקן באותו השרת (או כפי שציינת, ברמת שכבת ההגנה הראשונה). במידה וה PB באותו שרת משחק לא יזהה צ'יטר, ואותו צ'יטר גם לא נתפס בשום שרת אחר המבצע סטרימינג - הוא יישאר בשרת, בלי קשר לכך אם אותו שרת אשר אמור לתפוס אותו או לא סטרימינג. PBBANS בסה"כ Spread יעיל של אותו הבאן לכל שאר השרתים "בכוורת". הצ'יטר אשר נתפס בשרת המבצע יצליח להכנס לכל שרת אחר המריץ PB אך אינו מהווה חלק מאותה כוורת. מה שגם זה כבר פחות ישנה לנו אם הוא נתפס שם או לא, מאחר והבאן בפועל עדיין רלוונטי לשרת אחד ולא לרבים אחרים - לפיכך החשיבות של הצטרפות של כמה שיותר שרתי משחק לשירות הזה גבוהה.

מישה, הערב נתפס סוף סוף מישו - תן ל PB קצת קרדיט. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ סיקור מעולה! רק חבל שהpunkbuster הזה שווה לת*ת! אני אישית ראיתי שלושה האקרים בשרת של HWzone בזמן שPB היה פעיל.

שגיא נאלץ לתת להם באן ידני וספציפי רק לשרת שלנו.

זה אחד מהם (ישראלי אם אני זוכר נכון, לפי הפינג) http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/qum^

לא כל אחד שנראה שהוא צ'יטר - הוא באמת כזה.

הרבה פעמים אני חושב ששחקנים מסוימים מרמים אבל לרוב אין לי שום הוכחה לכך. עד שאין לי הוכחה אני לא אאשים אף אחד.

חלק מהצ'יטים קשה מאוד לגלות.. צ'יטים כמו ההוא ששכחתי את שמו, שעושה לצ'יטר spot קבוע על כל השחקנים במפה = הוא רואה סימן אדום מעל כל שחקני האויב --> כל הזמן. יש את הצ'יט שפחות קשה לגלות אך עדיין קשה - שזה אויבים שעושים spawn בבסיס שלך או ישירות עליך.

ועל spawn בבסיס שלך- לא תמיד זה באמת צ'יט. קרה לי כבר.. בידיוק עברתי קבוצה כשהמשחק התחיל ואני הייתי בבסיס של האויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

qum לא נבעט על צ'יטור למיטב זכרוני, אלא על התחצפות.[br]פורסם בתאריך: 30.03.2010 בשעה 23:58:39

התווסף סקר בנוגע לעניין ה Killcam בשרת. האם אתם רוצים להשאיר או לבטל?... כרגע המצב בשרת מאופשר.

יתרון של ביטול ה Killcam : מיד עם החיסול אתה מועבר לתפריט בחירת יעד השיגור, בלי לראות את השחקן שחיסל אותך - פונקציה שמעצבנת רבים, וגם אותי.

חסרונות של ביטול ה Killcam : סיוע לסנייפרים בהתקמפרות כל עוד לא בוצע עליהם SPOT, כמו-כן אין את האפשרות לראות היכן נמצאים ה Squad Mates שלך והסיטואציה בה הם נמצאים בכל רגע נתון (Spawncam), לפני שאתה משתגר אליהם (נפתר חלקית אם פשוט מסתכלים ב Minimap).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אני רשמתי לאפשר , עם כל זה שאני בדר"כ RECON , יש גבול לכמה שאפשר לתת למישהו לצלוף באנשים בלי רחמים.

זה שיש את הKILLCAM יעזור במעט נגד קמפרים קיצוניים ומה שגם לא תמיד אתה יכול לדעת איפה אותו בנאדם נמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור...איך הם רוצים לתפוס ציטרים ככה.. :-\

אני חושב שיש לבטל את הkillcam. עד כמה שזה נותן יתרון לצלפים, בד"כ דווקא אחרים נפגעים מזה יותר (למשל כששמת פצצה ואתה מגן עליה ממחבוא מצויין ואז הרגת מישהו, בפעם הבאה הוא יבוא בדיוק לאותה נק' להרוג אותך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור...איך הם רוצים לתפוס ציטרים ככה.. :-\

?...

בימי COD4, שעבד גם עם PB, היה KILLCAM ממבט ראשון של אותו שחקן שהורג אותך, אבל לא היתה לך אפשרות לראות אם הוא מריץ איימבוטים/מולטיהאקים מאחר והרינדור היה מתבצע על המחשב שלך. רק Screenshots שנלקחו באמצעות ה PB מאותו שחקן החשוד כצ'יטר היו חושפות את האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nope. :-\

אני אישית לא מצאתי בעיה עם משך הזמן של ה Spawncam, הוא תואם את ה Countdown שלך עד לרגע ההשתגרות, ובזמן הזה יש לך מספיק זמן לעבור בין כל חברי הקבוצה שלך (אם הם עדיין בחיים) ולבחור לאן תרצה להשתגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא, אקסטזי. אם היה ניתן - הייתי מצמצם לפרק הזמן המינימלי האפשרי.

Kolshamen - תצביע.

ביטול ה HUD, כמו-כן גם העלמת הכוונת וה Minimap אפשריים רק עם העברת השרת למצב Hardcore, שבין השאר מאלץ אותך לירות פחות על-מנת להרוג, החיים שלך לא מתחדשים ואין לך חיווי וויזואלי על מצב שרידות הרכב בו אתה נמצא (שזה לטעמי די מטופש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?...

בימי COD4, שעבד גם עם PB, היה KILLCAM ממבט ראשון של אותו שחקן שהורג אותך, אבל לא היתה לך אפשרות לראות אם הוא מריץ איימבוטים/מולטיהאקים מאחר והרינדור היה מתבצע על המחשב שלך. רק Screenshots שנלקחו באמצעות ה PB מאותו שחקן החשוד כצ'יטר היו חושפות את האמת.

כן, אבל את הצ'יטרים הכי מעצבנים אפשר לתפוס (אימבוט\וולהק\...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...