המלצה ללוח אם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אם

Parallel

Recommended Posts

שלום אני עושה כרגע כמה סקירות כדי להגיע להחלטה בנוגע ללוח אם

הלוח מיועד למעבד אינטל רוב הסיכויים שזה יהיה 2.4c

חשוב מאוד שיהיה גם כרטיס רשת און בורד

אני מתלבט בין abit{דרך אגב מה בנוגע לבעייה הזו עם הכרטיס קול האם היא נפתרה כבר}יש כמה דגמים שאני מתלבט ביניהם.

לבין EP-4PCA3I

לבין Asus{דרך אגב מה אומרת האופציה של ה- vga בלוח p4p800VM}...התקציב הוא בסביבות ה800-900 ש"ח...ואני כן מעוניין ב-oc..כלומר אני לא בטוח שאני אכן יעשה את זה אבל כן הייתי רוצה שהאופציה הזו תהייה אפשרית וברמה בינונית פלוס

אשמח אם תוכלו לעזור תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אתה מתכנן OC אבל לא יודע מה זה VGA? מצער...

לא אמרת שום דבר חוץ מכרטיס הרשת, לא אמרת מה התקציב ולא אמרת בין איזה אתה מתלבט.

תקח את הP4P800 של , בלי VGA. אם תכתוב מטרות ותקציב יהיה יותר נוח לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VGA בלוח זה הוא כרטיס מסך ON BOARD, שזו אופציה נחמדה כתוספת לכרטיס נפרד שאתה קונה למקרה שחז וחלילה לכרטיס הנפרד יקרה משהו, מעבר לכך הכרטיס שעל הלוח לרוב חלש ומתאים לישומים בסיסיים בלבד כמו למשל לעבודה משרדית.

לגבי ההתלבטות לגבי לוח אם לך על P4P800 של רק כך בחשבון שתצטרך לקנות כרטיס קול נפרד למרות שקיים אחד על הלוח מניסיון אישי עם הלוח הוא לא משהו ושווה להשקיע כמה מאות שקלים בכרטיס קול נפרד, בשאר הפרמטרים אין שני ללוח זה גם לפי כל הביקורות חוץ מכמה שלא בטוח עד כמה הן אמינות. הלוח גם מגבל תשבוחות בכל הפורומים ברחבי העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרדו כבר מהבן אדם אז הוא לא יודע מה זה VGA כולם מתחילים מאיפשהו תזכרו בצעדיכם הראשונים, מה עוד שהיו OC מה גם שזה לא בדיוק אותו דבר כמו ה OC הידני אך כמעט כל לוח מאפשר על ידי שינוי של הגדרות מוכנות מראש לבצע OC שבפועל הלוח עצמו עושה אותו כמו למשל דרגות הצבא ב NEO של MSI או אחוזים בלוחות של וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לפני שמתעסקים במשהו צריך לפחות לדעת עם מה מתעסקים, לא צריך דוקטורט, אבל לפחות את המינימום של המינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the shark:סתם שאלה מי אמר שאובר קלוקינג היא רק לגאונים "כמוך"...בסדר אז אני לא מבין כ"כ בחומרה...בקשתי עזרה עם הלוח אם...לא תוצאות

של "הסקר" שלך מי כן ראוי לעשות אובר קלוקינג ומי עושה אותו...אז כמו שאומרים סייג לחוכמה שתיקה

Diniska-אתה יכול לתת לי לינקים לפורומים ולביקורות בקשר לאסוס..{לא חייב רק לאסוס..אני דווקא מעוניין לקרוא קצת בפורום חומרה בחו"ל}

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...