בעיה בכונן קשיח של WD 250 GB, לא עולה ומתקתק - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכונן קשיח של WD 250 GB, לא עולה ומתקתק

snop

Recommended Posts

לא רציתי לפגוע באף אחד אבל לרוב כפי שנאמר פה, פגיעה בראש הקריאה או במנוע מצריך פתיחה של הרד דיסק, וזה באמת עבודה למישהו שמתמחה בזה..

וזה עולה כסף.

ואם למישהו יש פתרון יצירתי גם אני השמח לשמוע כי גם לי הלכו לא מעט הרדסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעשה כאן סיכום קצר.

הבעיה של פותח הדיסק מתבטאת ב"תיקתוקים" וחוסר יכולת מוחלט לגשת אל הדיסק. 99% שהבעיה מכנית כלומר הראש הקורא\כותב או הפלטות

תקולים. כדי לפתוח וכ"ש להתעסק עם החלק המכני שבו יש צורך ב"חדר נקי" ובמיומנות (עוד אחד - התכוונתי ברצינות לגרגיר אבק אחד).

לסיכום - אין מה לדבר על תיקון בעיה מכנית שלא ע"י חברה שמתמחית בזה = הרבה $$$.

מה שכן אפשר לעשות - המצב כרגע הוא שהכונן לא מזוהה בPOST. בעת ביצוע הPOST נטענים נתוני S.M.A.R.T,בדיקות קצרות לדיסק ועוד שבהן יכול

הכונן להיתקע. אני מציע לנסות לחבר באמצעות מתאם לUSB שלא את כל הבדיקות האלו אלא מנסה לגשת בתור MASS STORAGE DEVICE

ברמת החומרה ה(כמעט) נמוכה ביותר ולקוות לטוב. כבר הצלחתי לשלוף לא מעט מידע מכוננים בצורה זאת. אם זה לא עובד יש עוד דבר אחד לנסות אבל

הוא באמת מוצא אחרון ויש לו אולי 5% הצלחה ואחריו הכונן נהרס סופית כך שכרגע אני לא מעלה את האפשרות הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל, אבל תודה על המידע. (אשמח אם תפרסם מתישהו גם את השטיק האחרון... זה נושא שאין עליו הרבה מידע באינטרנט...)

בהצלחה, פותח התרד... נחזיק לך אצבעות.

תודה רבה מחזיק אצבעות גם בשביל עצמי... תודה לכל מי שהגיב פה.

אני אשמח ליידע אתכם מה נסגר עם זה.. אבל לצערי זה יהיה עוד 3-4 חודשים בערך חחח... שאני אחזור מארה"ב.. בעזרת השם אמן וזה יסתדר לי ואני אצליח לשחזר.

וסתם שאלה אם הכונן שלי במסגרת אחריות 3 שנים ועוד לא עברו השלוש שנים, מה אני אמור לעשות ? זה יכול לעזור לי במשהו בשחזור עם החברה ? או קבלת כונן חדש ? איזשהו משהו שבעצם האחריות תשמח את ליבי ? חחח

אני אחפש פה בארה"ב את ה-SATA- כי לפי מה שאני מבין פה זה קצת יותר זול מאשר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסגרת האחריות יחליפו לך את הדיסק, האחריות חלה על הדיסק ולא על המידע שעליו

אהה כאילו יביאו לי הארד דיסק חדש ? פשששש נחמד...!!! לפחות משהו טוב חחחח...

אני אנסה עם הקטע של ה - ואחרי שאני אצליח להגיע לקבצים שלי ואני אעתיק אותם לכונן השני שלי (בעזרת השם אמן אמן) אני אפנה לאייבורי.

תודה,שוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...