ההתחייבות נגמרה, זקוק להמלצה לשינוי מהירות האנטרנט. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההתחייבות נגמרה, זקוק להמלצה לשינוי מהירות האנטרנט.

nahum8

Recommended Posts

אין ממש סיבה לעבור למהירויות כאילו אלא אם התוכן שלך מגיע מהארץ אני כרגע משלם כ 160 שקל בממוצע על חבילת ADSL 4 מגה ב014 ואני יודע שזה יקר אבל אני בסך הכל מרוצה . אשתי עושה לרוב את הstreaming והיא אמרה שכשאני משחק זה קצת הורס לה את הקצב. כעיקרון מהירות היא לא תמיד פונקציה של מהירות הקו אלה זמינות רוחב הפסץ

אם יש לך ADSL וNGN בסביבה שלך ב 4 מגה אתה מקבל מהירות העלאה מקסימלית של 800 קילו וזה מה שעושה את החבילה הזאת לכדאית . תשים לב שאם לא תהיה מרוצה ותעשה התחיבות חדשה אתה תהיה תקוע עם החברה הזאת.

אני לא חושב שיש חברה אחת שמסוגלת לתת לך 100% רוחב פס לחול ואני גם לא בטוח איך הם מחליטים איך לחלק את רוחב הפס בין המשתמשים. בגלל זה אני לא הכי ממליץ על מהירויות "גבוהות" כי אם הם עושים את זה בדרך הפשוטה( שווה בשווה בין כולם) אז החבילות המהירות יוצאות יקרות לאנשים שמורידים תוכן מחו"ל. עדיין אני לא מוריד תוכן כבד ומשתמש באינטרנט בעיקר למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שישנה עדיפות מסוימת ללקוח שמשלם על רוחב פס של 12 מגה ביט מאשר ללקוח שמשלם על 1.5 מגה ביט... לא?

מהירות ההעלאה בהחלט גורם חשוב.

קווי זהב אמרו לי אתמול בטלפון שהם מתחייבים לזה שהמהירות שאני משלם עליה היא המהירות שאני מקבל , מה אתם אומרים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שישנה עדיפות מסוימת ללקוח שמשלם על רוחב פס של 12 מגה ביט מאשר ללקוח שמשלם על 1.5 מגה ביט... לא?

אם תמצא לזה איזה הוכחה זה יעזור להרבה אנשים כי בנתיים הנושא הזה באי וודאות. אני מניח שהם מתחשבים בקצב שאתה משלם עליו כשאתה ניגש לחו"ל אבל אני לא בדיוק בטוח מה הפוליסות שלהם וצריך לעשות בדיקה ממש מקיפה בשעות העומס כדי לבדוק את זה. בגלל זה אני נמנע מלעבור למהירות הכי גבוהה גם בגלל שאני ממש לא צריך את זה. אם אני מוריד משהו אני מתחיל אותו בלילה ולרוב בבוקר הוא מסיים אז אחרי העבודה.

מהירות ההעלאה בהחלט גורם חשוב.

בADSL הקצב המקסימאלי במידה ויש לך NGN הוא 800 קילוביט כמו שציינתי קודם והחבילה הכי סימטרית בקצב הכי גבוה כרגע זה 4מגה.

קווי זהב אמרו לי אתמול בטלפון שהם מתחייבים לזה שהמהירות שאני משלם עליה היא המהירות שאני מקבל , מה אתם אומרים על זה?

זה אומר שאתה תקבל תקבל מהמהירות שאתה משלם עליה ולא יותר בגדול. הם יכולים אולי להתחייב על רוחב פס בתוך הארץ . על רוחב פס לחו"ל אף אחד לא יתחייב לך לכלום כי הם פשוט לא יכולים לעשות את זה. גם חבילת הprivate ngn מתחיבים לרוחב פס מקסימאלי בארץ בלבד ובגלל זה אני לא בטוח שהיא כלכך כדאית. אתה צריך לשאול אנשים שיש להם חבילות קצב מפוצצות או לחפש שירשורים שלהם. להרבה משתמשים יש speed test בחתימה ולפי זה אתה יכול לראות איזה חבילה יש להם (יש לי תאוריה שהספקים עושים תיעדוף לשרתים האילו אז הבדיקה היא סינטטית לחלוטין).

כמו שאמרתי , הדרך היחידה שלך לבדוק את איכות החבילה זה לא להתחייב , לבדוק ואם אתה מרוצה להתחייב. התחיבות אולי יותר זולה אבל אתה מוותר על יכולת המיקוח שלך במקרה שמשהו לא בסדר . אם אתה רוצה לצאת מהתחיבות זה יעלה לך יותר . אם אתה נכנס להתחיבות עם כל חברה תברר את הדמי ביטול וגם אם יש לך אפשרות "להשתנמך" יעני לשלם על חבילה יותר זולה. לרוב לשדרג הם תמיד יסכימו בלי התחיבות חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הצעתי:

קודם כל אני ב018 על 10 מגה בNGN,

אני מקבל רוחב פס מלא לחו"ל כל מקום ממנו אני מוריד שמאפשר מהירות הורדה נורמלי אני מוריד במקסימום.

דומגא... בSPEEDTEST.NET לקליפורניה וליפן ולניו יורק ולאירופה וגם לניו זילנד אני מקבל מהירות מלאה של 10 מגה הורדה העלאה אולי 0.6-0.85 תלוי במרחק.

הפינגים שלי מעולים.

סטרימינג פועל אצלי מצויין, אני רואה בYT סירטונים של 720/1080 ואף פעם לא נתקע. בבדיקת מהירות בYT אני מקבל רוחב פס מלא הורדה של 10.4 מגה ביט.

טורנטים טסים אצלי על מהירות שיא.

מאוד ממליץ עליהם.

דבר שני אם אתה לא מאלה שמורידים אז דווקא 012 ונטוויזן מאוד טובים בHTTP וסטרימינג. אבל לא משהו בטורנטים וP2P בכללי.

והציעו לך ב109 שקל? זה שחיטות.

אני על 10 מגה משלם 145 ש"ח כולל ספק וכולל תשתית, רק צריך לדעת איפה לחפש את המבצעים.(והם עדיין קיימים)

בזק בינלאומי? אותו דבר כמו 018 שתיהם טובות. ואתה עם חבילה של 2.5 זה מאוד נמוך. בשביל לראות סירטון 720P בלי קירטועים אתה צריך לפחות יכולת להוריד על 400KB ואצלך הרוחב פס מקסימלי רק 320. אז חבילה טובה יותר תעשה לך רק טוב.

תבדוק מחירים כי היום 5 מגה יותר זול מ4 מגה. ואנ ילא מתכוון באופן יחסי אלא באופן ש5 זול יותר נקודה.

בכל אופן תבדוק מחירים תראה מה הצרכים שלך ואז לפי זה תחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון ,

בגלל זה אני שוקל עכשיו לקחת רק 5 מגה ביט ומקסימום בהמשך לשדרג ל עד 12 מגה ביט שזה המהירות תשתית שתהיה לי...

האם אתה יודע איך האינטרנט של אורנג'?

ל class889 , מה זה 018? זה אורנג'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דומגא... בSPEEDTEST.NET לקליפורניה וליפן ולניו יורק ולאירופה וגם לניו זילנד אני מקבל מהירות מלאה של 10 מגה הורדה העלאה אולי 0.6-0.85 תלוי במרחק.

כמו שצינתי בעבר בגלל הפופולאריות של speedtest.net כנראה שכל הספקי שירות עושים תיעדוף על השרתים שלו והכלי הזה לא יכול להחשב לאמין בשביל בדיקת מהירות אמיתית. הוא גם מזייף על מחשבים חלשים כמו שגיליתי לא מזמן.

אגב באמת שמעתי ש018 או xphone אם אני זוכר את השם נכון טובים מבחינת קצבים אבל אני חשדן מיסודי ולא הייתי מתחייב אליהם לתקופות ארוכות. גם ככה כדאי לנצל אותם כל עוד הם טובים אבל כשהעומס עליהם יתחיל להיות גדול כנראה שהחגיגה תיגמר. גם על orange מעידים שהם בסדר. על הספקיות הוותיקות לא שמעתי דברים כלכך טובים חוץ מ014 שלאורך זמן היו בסדר אבל אני קצת משוחד כי אני לקוח שלהם הרבה זמן והם עשו עליו הרבה כסף. העיקר שאני מקבל את מה שאני משלם עליו וכשאני לא מקבל הם מתקנים את זה מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

018 זה אקספון , אורנג' זה אורנג' :smile1:

לגביי אורנג' הם ברמה של אקספון אבל קצת פחות.

בבדיקה שנעשתה עם חבר שיש לו רוחב פס של 15 מגה דרך אורנג' יצא שהמהירויות הורדה שלנו זהות מאתרים שלא מספקים רוחב פס מלא.

ויש אתר שאצלי זה היה יותר מהיר ויש אתרים שאצלו זה יותר מהיר בהפרשים קטנים.

אבל אני יכול להגיד לטובתי שאני מקבל את הרוחב פס הזה יותר זמן בשעת הייממה, שעשינו בדיקה מול יו טיוב בבדיקת מהירות אצלהם.

בזמן שאני קיבלתי רוחב פס מלא של 10 מגה הוא קיבל רק 5 מגה בעוד שהוא בחבילה של 15 מגה.

אני מקבל פינגים אותו דבר כמוהו לחו"ל, מבדיקות בSPEEDTEST.NET כל מקום אני מקבל רוחב פס מלא בעוד שהוא לא. נגיד ליפן שזה מאוד רחוק ועוד הרבה דברים בדרך, אני מקבל רוחב פס מלא והוא מקבל רק 4 מגה.

אורנג' דיי טובים אך יקרים לדעתי.

ומה הקשר בין מחשב חלש למיהרות הורדה? זה לא שבדקת מהירות הורדה של 100 מגה וגם אז זה לא המחשב אלא רק הרטיס שנחנק.ששם מחשב חלש משפיע. כמה כבר בדקת? מה שאתה אומר זה שטות מוחלטת.

וזה לא קשור למחשב זה קשור לדיסק קשיח במהירויות גבוהות. אני לא מכיר אף דיסק קשיח שנותן פחות מ1מגה בייט מהירות כתיבה וגם לא פחות מ10. אפילו הDOK שלי ברוורס אחרי שהקמתי אותו באמצע הלילה כותב במהירות גבוהה יותר מ1 מגה בייט, ככה שזה לא הגיוני מה שאתה אומר.

אמרת שעושים תעדוף לSPEEDTEST? טוב אז הנה אתר בכלל שנמצא בשוויץ.... מה גם לשם תגיד אני מקבל תעדוף??

http://img535.imageshack.us/img535/6099/41047142.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם אקספון..

אם לא מתחייבים לשנה אז המחירים דיי גבוהים יחסית.

אבל עכשיו לפי מה שאתה אומר לא כדאי להתחייב לשנה כי זה סיכון שאני לוקח....

זה קצת מבלבל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחיבות לשנה זה לא כלכך נורא תברר מה המחיר יציאה מהתחיבות שלהם. אם Class889 אומר שהם נותנים לו 10 מגה מלא אז סביר שזה לא ישתנה בזמן הקרוב. אני לא חושב שיש לו איזה סיבה לא לתת חוות דעת כנה על הספק שירות שלו.

גם ככה אתה לא חייב להתחייב ישר על ההתחלה . אני גם ככה משלם על חבילה יקרה וההבדלי מחיר של התחיבות או לא התחיבות קטנים.

עוד דבר שכדאי לבדוק הוא התנאים של ביטול חבילה ללא התחיבות ואם אתה משלם תשלום יחסי או על כל החודש. בקיצור אם הם רוצים שתתחייב אליהם כדאי להיות נודניק על ההתחלה ולברר את כל הפרטים לפני שהם שמים עליך שלשלאות.

שאלות לשאול לפני כניסה להתחיבות:

1. מה תקופת ההתחיבות?

2. מה הקנס יציאה מהתחיבות?

3. מה קורה אם אני רוצה לשנות את החבילה בזמן ההתחיבות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...