התשובה לבמאי הסרט "עג'מי" - גם אותי זה לא מייצג - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התשובה לבמאי הסרט "עג'מי" - גם אותי זה לא מייצג

ellell

Recommended Posts

^^^

ויק,הסר דאגה מליבך.זה רק בגלל המילה "ערבוש".אחרת הוא היה מורחק מזמן.הוא כתב שהוא תומך בטבח שביצע ברוך גולדשטיין,(אפילו הרב כהנא לא קרא לרצח של ערבים),והוסיף לשמו של יצחק רבין את הביטוי "שר"י",(שם רשעים ירקב).

אגב,ויק,אני מבין שמכיון שאין לך בעיה עם דעות גזעניות,אז זה בסדר להחזיק בדעות דומות לאלו של "ג'וני" גם כלפי רוסים,למשל,

כל-עוד לא משתמשים,חו"ח,במילות גנאי.הלא -כן?

אפילו אתה לא שמת לב, ואתה הבאת את הציטוט. ג'וני כתב "האויב הערבי", לא "כל פלשתינאי בארץ".

תרצה או לא תרצה, יש המון שרוצים אותנו מתים. בעצם, למה שלא אתן לך לבדוק בעצמך:

http://1slamiblog.wordpress.com/2009/11/09/how-many-muslims-in-the-world/

אתה יודע כמה זה מליארד, או שזה לא מדאיג אותך?

מכל מקום, אני עם ויק, וג'וני. מי לדעתך מגן עליך בלילות כשאתה במיטה החמה אם לא אנשים עם שכל כמו של ג'וני? מי?

אנשים כמוך מרתיחים אותי מכעס. צבועים, זה מה שאתם. אתה צריך להצדיע ולהגיד כל הכבוד, פעמיים, ולקוות שהבנים שלך, בעזרת השם, יהיו כמוהו.

ירושלים/ישראל (לא זוכר איזו, רוב הסיכויים ששניהן) לא מוזכרת בקוראן, כמו גם "פלשתין". מוחמד לא דרך אף פעם בארץ ואף פעם לא הזכיר את ה"עובדה" שישראל שייכת לערבים. אין דבר כזה פלשתינאי, מילה זו גם לא מוזכרת בקוראן, זו המצאה, שקר. אנחנו בארץ הזו כבר אלפיים שנה, הם בקושי 400 (אאל"ט, משהו כזה).

אז אתה יודע מה? הם לא מעניינים לי את קצה הזרת ואעשה כל מה שביכולתי להשפיע ולהעיף אותם מפה.

העובדות שהזכרתי בהדגשה מחזקת את הטענה שלי, שהיא: הערבים ידעו טוב מאוד למה הם נכנסים. הם נכנסים למדינה לא להם. למדינה שהובטחה לנו. למדינה שלנו בזכות אבות, כאמור, כבר אלפיים שנה.

אני מקווה שמה שאמרתי פה יישנה את דעתך, וישפיע על עוד אנשים לפתוח את העיניים. אני לא מתחרט על מה שאני, ואני לא מתחרט על מי שגדלתי להיות. על הערכים שלי. על הדעות שלי. בדיוק להפך.

תום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

llime, אני מבין שאין לך כלום נגד רוסים, מדובר בצורת ניסוח בלבד. היות והמשפט הראשון בפסקה העקרית דווקא כן התייחס אליך (העובדה שאתה שם גזענות כנגד חלק מהעם שלך ולא משנה כרגע מהו באותו שק כמו "גזענות" כנגד אוייב), גם שאר הפסקה נכתבה באופן דומה. לא הייתה כאן כוונה לתקוף אותך באופן אישי או להאשים אותך במשהו.

למען הסר הספק, אני גם לא מצדיק את עמדתו של ג'וני, אם כי אולי יש בינה ובין עמדתי דבר מה במשותף. אינני תומך במעשים כגון זה של גולדשטיין ואינני מחשיב את רבין לבוגד (אם כי לטיפש כן). אני מתעב נימוקים דתיים (לעומת הסטוריים או מוסריים) לזכותינו על הארץ ואני לא בעד להתייחס באופן אישי לערבי או לכל אדם אחר כנחות, פושע או אוייב על סמך השתייכותו לציבור זה או אחר - אבל בציבור הערבי בכללותו, כציבור, על הדעות והעמדות הרווחות בו, אני כן רואה אוייב ולכן מסכים עם אותו חלק מדבריו של ג'וני שמבטא עמדה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת,תום,מה שכתבת כל-כך אידיוטי,שכמעט ואינו ראוי לתגובה.אבל החוצפה שלך מרתיחה אותי:מי לדעתך,הגן עליך בלילות

כשאתה היית ילד? אני!!

ואוי ואבוי לי שאנשים כמו ג'וני משרתים בצבא.הוא כבר כתב שהוא שירת בעזה,ולא אכפת לו כמה ערבים הוא הרג.הוא ישמח להרוג

כל ערבי.כאלו חיילים אני לא רוצה בצה"ל.התבטאויות כאלו,(ואחרות),מעלות חשש שאולי יש תמצית של אמת בדו"ח גולדסטון.

פתח ספר,ותקרא קצת על המושג "טוהר הנשק".באותה הזדמנות תקרא על יצחק רבין,מגדולי הלוחמים של עם ,שנרצח ע"י

יגאל עמיר,שאותו ג'וני כל-כך מעריץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן חזרתי. llime אתה מוזמן לקפוץ לצוות האתר ולהודיע להם שחזרתי..

למה לא קיבלתי אזהרה קודם? מוחמד יודע למה... :nixweiss:

בכל מקרה אני שמח שהדיון הזה התפתח.

בואו נבהיר כמה דברים פה,

א. אני לא תומך ברצח של עם. אני תומך בטרנספר בהסכמה או בכוח.

ב. כן אני נגד יצחק רבין שר"י. הביא לנו רוצחים לפתח הדלת.

ג. כן אני תומך במעשיו של ד"ר ברוך גולדשטיין ז"ל ת.צ.נ.ב.ה

ד. כן הייתי בצבא, לוחם בתותחנים, כן הייתי במבצע עופרת יצוקה, וכן במבצעים כמו במלחמות יש הרוגים.

ודרך אגב גם הייתי בקווי חי"ר הייתי עם ערבים ותתפלא אבל לא תקעתי להם כדור בראש.

ה. כן אני גם קורא לחופש של יגאל אמיר כי הוא לא הרוצח. הרוצחים הם חבריך השמאלנים שתמכו גם בהבאת 60 אלף מרצחים לביתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג,אני לא אודיע לצוות האתר.גם אם הייתי מודיע,זה כנראה לא היה משנה.אם לא סילקו אותך מכאן עד היום,כנראה שתישאר איתנו,והלואי ואתבדא.

אגב, אני לא שמאלני בכלל,(חוץ מדעות כלכליות-חברתיות,שאני מגדיר את עצמי כסוציאליסט).למעשה,הפסקתי בכלל להצביע

בבחירות,כי ברור לי שההצבעה שלי לא תשנה כלום בגלל השמאל הקיצוני הערבי המתחזק,והימין הקיצוני היהודי המתחזק,מה

שיוביל כנראה למלחמה בקרוב,ואין דרך לעצור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milk-Inc, אני מאוד מקווה שההרחקה היתה בעקבות בחירת המילים של J0HNiE, ולא עקב הדעה שהוא הביע. במילים אחרות, האם אותה הודעה בדיוק רק עם המילה "ערבי" במקום "ערבוש" היתה מזכה את הכותב בהרחקה?

מן הסתם.

תגיד לי אתה, אם ידביקו לך כינויים באינטרנט, מה "תשמח" יותר לשמוע - יהודי או יהודון?

מה גם שאין שום סיבה שאני אפרט לך יותר על ההרחקה. זה לא נוגע אלייך, עם כל הכבוד.

כן כן חזרתי. llime אתה מוזמן לקפוץ לצוות האתר ולהודיע להם שחזרתי..

למה לא קיבלתי אזהרה קודם? מוחמד יודע למה... :nixweiss:

בכל מקרה אני שמח שהדיון הזה התפתח.

בואו נבהיר כמה דברים פה,

א. אני לא תומך ברצח של עם. אני תומך בטרנספר בהסכמה או בכוח.

ב. כן אני נגד יצחק רבין שר"י. הביא לנו רוצחים לפתח הדלת.

ג. כן אני תומך במעשיו של ד"ר ברוך גולדשטיין ז"ל ת.צ.נ.ב.ה

ד. כן הייתי בצבא, לוחם בתותחנים, כן הייתי במבצע עופרת יצוקה, וכן במבצעים כמו במלחמות יש הרוגים.

ודרך אגב גם הייתי בקווי חי"ר הייתי עם ערבים ותתפלא אבל לא תקעתי להם כדור בראש.

ה. כן אני גם קורא לחופש של יגאל אמיר כי הוא לא הרוצח. הרוצחים הם חבריך השמאלנים שתמכו גם בהבאת 60 אלף מרצחים לביתנו.

קיבלתי את ההודעה.

אתה יכול להגיד שלום למשתמש המקורי שלך, הוא הורחק לצמיתות ממערכת האתר.

כמו גם המשתמש הזה (ואתה מוזמן לפתוח עוד עשרות משתמשים. לא כזה קשה לזהות טרולים)

שאף אחד לא יתייחס יותר לנושא הזה. תמשיכו לדון בנושא המקורי בצורה מתורבתת ובהתאם לחוקי הפורום

אני רק מזכיר: ידוע שהנושא הזה רגיש, אבל אם לא תצליחו לשמור על רמת דיון מינימלית - הדיון ינעל ומשתמשים יורחקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין של "נושאים ישראלים" דווקא מאוד בעייתי כאן. באותה מידה אתה יכול להגיד שסרט פרופוגנדה פלסטינאי שמציג כביכול מחסום צה"לי מדבר על "נושאים ישראליים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין של "נושאים ישראלים" דווקא מאוד בעייתי כאן. באותה מידה אתה יכול להגיד שסרט פרופוגנדה פלסטינאי שמציג כביכול מחסום צה"לי מדבר על "נושאים ישראליים".

נכון! וזו בדיוק הבעיה!שאם סרט מסלף עובדות ויוצר תמונה צריך לתקוף אותו במספר מישורים:

1. להציג באופן רשמי את העובדות

2. לבנות סרט חדש שיאמר בדיוק את ההפך ויוכיח את זה

זו בדיוק הבעיה שיש תמונה אחת. מעבר לכך הסרט עג'מי אינו נופל תחת הקטגוריה "נאמן למציאות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה הוא רצה להשיג?ישנם גם של בימאים "שחורים"("אפרו-אמריקאים") שמציגים את המציאות בשכונות העוני הניו-יורק(גטו) והם לא יוצאים נגד המדינה שלהם.

הוא רצה לשפר את איכות החיים של ה"קהילה" שלו אז יש דרך אחרת להשיג אותה,או שהוא רק רצה לעשות רעש?

מן הסתם זה רק הרע את המצב שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מצפה? זה סרט עלילתי שלא מתאר תמונה מציאותית. הוא דוגמטי מאוד (כל הערבים מתעסקים בסמים, כל השוטרים אלימים, כל הילדים תמימים וכו). הרגשתי כמו בחיקוי לא רע לsnatch

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...