Lucasarts Releasing Monkey Island 2: Special Edition - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lucasarts Releasing Monkey Island 2: Special Edition

LazyBoy

Recommended Posts

אם ימכרו את זה באותם מחירים של הראשון די בטוח שאני אקנה. אבל אם כבר מדברים כשניסיתי אותו היום היה מאוד חסר לי ההומור במיוחד בתחילת המשחק. היה חוסר בדיאלוגים מבדחים.באופן עקרוני אני רוצה שהקול ושהמשפטים שיוצאים לאנשים מהפה יצחיקו אותי ויכול להיות,לפחות לפי תחילת המשחק,שאז זה לא היה הכוון עדיין.אולי זה קשור לעובדה שאף אחד לא היה אמור לשמוע את הדיאלוגים ואולי בזמנו המשחק היה פורץ דרך אבל זה,ביחד עם זה שהממשק היה מסובך לי יחסית הביא לכך שנטשתי אותו אחרי קצת זמן ולחזור לTALES. בנתיים הרפתקאת הפוינט אנד קליק היחידה שהסתדרתי איתה היא .חיחי :silly:

סתם סתם אולי גם NEVERHOOD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי כל התרנד הזה של רמייקים(גם בקולנוע) סתם הורס (יש יוצאים מהכלל רמז: סדרת אי הקופים), עדיף להשאר עם טוב ולא להתאכזב מהחידוש!

שיחקתי קצת בSE של הראשון שקרא אותי מצחוק וגם בשני הTALES הראשונים שכבר רק שיעשעו אותי ולא יותר

את הSE השני נראה לי שאוותר עליו, אולי רק אציץ לראות מה קורה עם האמברגו של לארגו... :silly:

הא, ואולי גם כדי לבקר את סטן ולסגור אותו בארון מתים... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הTALES השני הוא החלש בסדרה לדעתי ו3 ו4 הרבה יותר מענינים ומצחיקים אני ממליץ לך לנסות בכל זאת. אגב,מישו יודע מאיפה אפשר להזמין את מהדורת הדיסק של TALES? אין לי מושג עם TETTLETALE עצמם משלוחים לארץ ולא ראיתי אותו בשופטו ובהט.אם מישהו יודע זה יעזור לי מאוד לשלם על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל התרנד הזה של רמייקים(גם בקולנוע) סתם הורס (יש יוצאים מהכלל רמז: סדרת אי הקופים), עדיף להשאר עם טוב ולא להתאכזב מהחידוש!

שיחקתי קצת בSE של הראשון שקרא אותי מצחוק וגם בשני הTALES הראשונים שכבר רק שיעשעו אותי ולא יותר

את הSE השני נראה לי שאוותר עליו, אולי רק אציץ לראות מה קורה עם האמברגו של לארגו... :silly:

הא, ואולי גם כדי לבקר את סטן ולסגור אותו בארון מתים... :silly:

הרימייקים נועדו בין הייתר לקהל הגיימרים הצעיר שלא מכיר את הכותרים המקוריים. למה לקחת סיכון בפיתוח כותר חדש אם אפשר להוציא הצלחה ידועה מראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי גם וגם-גם הזקנים יותר אולי היו שמחים לגיחה אל המשחק אם הוא היה עומד בסטנדרטים של היום ומגיע במחיר מצחיק.(משהו כמו הDLC של MW2 -רק ההפך)ואכן הSE של 1 הגיעה במחיר כזה.לא בהכרח שכל הותיקים מעדיפים לשחק אותו ב16 ביט ועם טרנטה(למרות שגם את זה אפשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חושב שההומור שעבד מדהים לפני, מה זה כבר, 15 שנה? אם לא יותר, עובד היום. צריך לכתוב משהו שתחלופת הבדיחות היא בערך כמו FAMILY GUY או סאוט'פארק כי אפילו FUTURAMA נחשב להומור מיושן כבר(לא שאני לא נהנה ממנו).

לכן הרימייקים הם לקהל הוותיק ואולי לצעיר שקיבל המלצות מהוותיקים ולא יכול להסתכל על פיקסל שתקוע לו בגודל של סמיילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח שכל הותיקים מעדיפים לשחק אותו ב16 ביט ועם טרנטה(למרות שגם את זה אפשר)

עשיתי את זה לפני כשנתיים ומאוד נהנתי וגם בSE ששיחקתי יש את האפשרות לשחק "כמו פעם" (עם הF10 אאל"ט) וכל הזמן שיניתי MODE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא שזה מבוגר אבל בשנות התשיעים היו עדיין קצת פיקסלים ומעט מידי הגון, השאלה כמה זה מדבר לילדים בני 10,12, די בטוח שזה מרגיש להם כמו שלך זה מוזר לראות שחור לבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...