כמה שאלות על לוחות אם.. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על לוחות אם..

TipX-Bomb

Recommended Posts

אהלן...

יש לי כמה שאלות שאני מעוניין שתענו לי עליהן.. (לכל המבולבלים - אני קונה [אולי] גם R9800P..) לפני שאני (אולי) קונה את אחד מהלוחות אם האלה:

1. יש הבדל בביצועים בין ה 8RDA+ לבין ה 8RDA3+? (אני יודע שבשני יש lan כפול ו S-A...)?

2. יש הבדל בביצועים בין ה NF7 לבין ה NF7-SL?

3. מה יותר כדאי לקחת: NF7-SL או 8RDA3+? למה?

4. מה זה seriller? (בלוח NF7-S)

5. ראיתי שבכרטיס קול של לוחות ה- יש גם יציאת כתומה ושחורה, משהו שאין באיפוקס. זה חשוב? בישביל מה זה?

6. בלוחות של איפוקס הקירור לצי'פסט מספיק?

7. בישביל מה יש duel lan? זה עוזר?

תודה לכל העוזרים! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן...

יש לי כמה שאלות שאני מעוניין שתענו לי עליהן.. (לכל המבולבלים - אני קונה [אולי] גם R9800P..) לפני שאני (אולי) קונה את אחד מהלוחות אם האלה:

1. יש הבדל בביצועים בין ה 8RDA+ לבין ה 8RDA3+? (אני יודע שבשני יש lan כפול ו S-A...)?

2. יש הבדל בביצועים בין ה NF7 לבין ה NF7-SL?

3. מה יותר כדאי לקחת: NF7-SL או 8RDA3+? למה?

4. מה זה seriller? (בלוח NF7-S)

5. ראיתי שבכרטיס קול של לוחות ה- יש גם יציאת כתומה ושחורה, משהו שאין באיפוקס. זה חשוב? בישביל מה זה?

6. בלוחות של איפוקס הקירור לצי'פסט מספיק?

7. בישביל מה יש duel lan? זה עוזר?

תודה לכל העוזרים! :-*

2. כמעט בטוח שלא. ההבדל הוא בפיצ'רים.

4. זהו מתאם PATA-->SATA

7. זה אומר שיש לך 2 כרטיסי מובנים על הלוח. אני אישית נהנה מהאופציה הזאת שכן אני צריך את שניהם. אחד מחובר לADSL, והשני למחשב השני ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK ומישהו יכול לענות על שאר השאלות..?

דרך אגב בקשר ל-dual lan, המחשב שלי מחובר לאינטרנט דרך האב וראוטר (וכמובן מודם ADSL..)... וזה אומר שאצלי כבר יש בין המחשבים.. במה אני יוכל להשתמש ב-DUAL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לגבי האיפוקס השאלה הזו נשאלה: זה בלי ה3 יש לו MCP-T שזה אומר גם כ.קול באיכות גבוהה וגם יציאות פיירוייר ועוד כמה דברים ... ולזה עם ה3 יש את הצ'יפסט ultra 400 שזה אומר שהוא תומך גם במעבדים החדשים יותר שהמהירות שהם עובדים זה 400Mhz לעומת ה333Mhz של ה2400+ ומעלה... אז תחשוב על זה... והכי טוב תשאל את maphisto הוא אמור להבין באיפוקס.

באופן כללי לגבי כל ההבדלים בצ'יפסטים אתה יכול לחפש בקישור הזה:

http://www.nvidia.com/object/motherboards.html

;) מקווה שעזרתי קצת

רגע....עכשיו כשאני בודק את הטבלה בקישור הנ"ל אני רואה שלשניהם יש את MCP-T אז ככל הנראה שההבדל היחיד הוא ב400MHZ אבל אני כבר לא כזה בטוח...בגלל זה רציתי שיעשו כאן רשימה מסודרת לכל ההבדלים האלו, אבל הם לא הסכימו עם הרעיון..(בלשון המעטה).........בכל אופן דבר עם maphisto הוא מנהל מותג איפוקס בישראל (או לפחות זה מה שהוא כתב בחתימה שלו...)

טוב, קראתי עכשיו 3 ביקורות שונות על 8RDA3+ וכולם רשמו במפורש שאין לו MCP-T אז כנראה שאין לו...לדוגמא:

http://www.gamingin3d.com/reviews/nforce2/index.html?amdboard

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...