איך ניתן לגלוש Offline? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן לגלוש Offline?

moranhoresh

Recommended Posts

יש לי גישה לאתר המכיל ספר. אני הייתי מעוניין לצפות בספר גם כשאני לא מחובר לאינטרנט. איך אני עושה זאת?

יש לי גם בעיה בשמירה של העמוד, כי חלקו השמאלי הוא תוכן עניינים עם סמיניות וחלקו הימני הוא הטקסט עצמו.

בנוסף, לצורך גישה לספר אני מכניס סיסמא.

כיצד אני יכול להוריד את כל הספר כולל התמונות ותוכן העניינים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.google.com/search?hl=en&safe=off&rlz=1B3GGGL_enIL355IL355&ei=C9uQS5uFNcur4QaO5aCDDQ&sa=X&oi=spellfullpage&resnum=0&ct=result&cd=2&ved=0CAYQvwUoAQ&&q=offline+web+browser&spell=1

קח בחשבון שלא כל התוכן מאתר web ניתן להורדה למחשב מקומית והרבה קוד דינאמי עובד רק בצד שרת בזמן אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נכנסתי, פשוט עשית חיפוש של תוכנות OFFLINE BROWSING. לחפש ככה אני יודע לבד. רציתי לשמוע ממשהו שיש לו נסיון עם תוכנה ספציפית.

זה כמו שאני אשאל איזה גבינה לבנה לקנות ותביא לי רשימה: שטראוס, תנובה, טרה, מחלבות גד וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זאת היהת הכוונה. הכוונה היא שהתוצאה הראשונה מביא אותך לhttrack שכרגע האתר שלהם חוווה קצת בעיות.

רק רציתי לציין שלא כל offline browser יודע להתמודד עם כל תוכן שאתה רואה בדפדפן כאשר אתה מקוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף לא ממש ציינת בפוסט הראשון שלך שאתה מעוניין בהמלצה לתוכנה ספציפית

כתבת שאתה רוצה לדעת איך עושים את זה וזהו..

בכל אופן אני חושב שבשביל לדעת איך לעזור למקרה שלך צריך שתפרסם את האתר

או תתן סקרינשוט שנראה פחות או יותר על מה מדובר

כדי שנוכל להבין באיזו הספר הזה שמור שם

הועבר לפורום תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל יש כ"כ הרבה אפשרויות, שאני לא יודע מה להפעיל. בנוסף, באתר, ברגע שנכנסים עם שם משתמש וסיסמא, מופיע עמוד, שבו צריך לבחור את הספר, ורק אז מופיע התוכן שהראתי בתמונה.

אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר ואני לא מאמין שזה יעבוד (כל התוכן שם דינמאי ומכולל בצד השרת) , אבל לנסות לא יזיק.

כמו שאמרתי, רוב הסיכויים שזה לא יעבוד וגם לאותו אתר יש אינטרס לשמור את זה ככה.

תשחק עם האפשרויות של התוכנה ואולי תצליח להגיע למשהו. אם יש מושגים שלא מובנים אתה תמיד יכול ללחוץ F1 ולראות מה זה בקובץ עזרה של התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...