הזמנת טלפון סלולארי מחו"ל: האם משתלם והאם אפשרי? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת טלפון סלולארי מחו"ל: האם משתלם והאם אפשרי?

Ido.G

Recommended Posts

שלום,

אני חושב לקנות באופן פרטי (אזי, לא דרך חברת הסלולר) אחד מן המכשירים הבאים:

Nokia E52\E75\E72 או Curve 8900.

מחירם נע בין 1400 ל E52 ועד ל 1800-1900 לכל השאר.

חשבתי על האפשרות להזמינם מחו"ל, לדוגמה, דרך .

האם מישהו מכיר את העניין, ביצע אותו, וחסך כסף מדרך פעולה זו?

כמו כן, חשובה לי התמיכה בעברית במכשיר. אומנם תפריטים באנגלית ממש לא מפריעים לי, אך אני לא מוכן לוותר על האפשרות לשלוח הודעות SMS בעברית.

אני מניח שבשביל זה צריך גם ל"חרוט" (אם זוהי המילה הנכונה לכך) עברית על המקשים.

כיצד אוכל לאפשר עברית במכשיר, עם כל הפעולות הדרושות לכך, וכמה זה אמור לעלות?

אשמח להמלצות, הערות וכן הלאה.

תודה מראש. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי שאר המכשירים שציינת, אבל E52 לא משתלם לקנות דרך חד משמעית.

אני עוקב צמוד אחרי המחיר שלו, והוא עשה צניחה חופשית. לפני חודשיים הוא עמד על 1800. עכשיו הוא כבר 1300, כולל עברית.

נגיד ותזמין אותו ב ב300 דולר כולל משלוח. תוסיף על זה מע"מ ומכס וכבר עברת את ה1500 ש"ח.

וגם נגיד אתה מביא אותו ביבוא אישי (משמע שם בכיס ועובר במסלול ירוק במכס), כמה הרווחת? 250-300 שקל ש100 מתוכם תשלם על צריבת גרסה עברית ומקשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבקרים משתמשים במכשיר במשך מספר ימים וזה פשוט לא מספיק, אני אישית רציתי לרכוש את המכשיר ועשיתי מחקר מקיף ובמסגרתו גיליתי המון תלונות של צרכנים שהמכשיר פשוט מתחיל להתפרק אחרי מספר חודשים. בנוסף לכך, קראתי ביקורת של ישראלי שרכש את המכשיר זמן קצר אחרי שהוא הושק בחו"ל ולאחרונה הוא הפסיק להשתמש לחלוטין במכשיר וחזר למכשיר הישן שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה להביא פסיקה כ"כ מוחלטת בנוגע למכשיר הזה.

לחבר שלי מעבוד יש את המכשיר כ3 חודשים. אני לא שומע אותו מתלונן יותר מדי, ביחוד לא על התוכנה.

אני מניח שזה יכול להיות תלוי אם זה made in finlad או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה להביא פסיקה כ"כ מוחלטת בנוגע למכשיר הזה.

לחבר שלי מעבוד יש את המכשיר כ3 חודשים. אני לא שומע אותו מתלונן יותר מדי, ביחוד לא על התוכנה.

אני מניח שזה יכול להיות תלוי אם זה made in finlad או לא.

עבדתי בחברת ונתקלתי כמעט כל יום בתלונות על המכשיר הזה כך שלא מדובר במקרה בודד. אני אישית לא רכשתי שום מכשיר סלולרי במשך מספר חודשים מתוך ציפייה ל-E52 כך שהאכזבה שלי היא גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות. אני גם יודע שאורנג' הפסיקו לשווק אותו בשלב מאוד מוקדם. אני רק אומר שכרגע "מהצד שלי" לא מכיר בעיות כמו שאתה מתאר.

אבל זאת רק עוד סיבה למה לא לרכוש את המכשיר בחו"ל (לא רק ספציפית את הדגם הזה בכללי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב (תקנו אם אני טועה) שהסקת את המסקנה ההפוכה :D

התכוונתי לכך שמאחר ואני לא מתכוון לקנות MIF, אלא MIC, הסבירות לתקלות תהיה גבוהה, לכן זה מחזק את הטענה נגד רכישת המכשיר.

אני מניח שאעבור ל E72.

ה E75 נראה לי "שמן" מדי, וזה דיי מפריע לי.

יש את ה BB CURVE 8900, אבל הוא דור 2.5, ומאחר ואני דור 2 בפלאפון, אני לא אוכל להשתמש בו, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...