Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 60 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

לאחר שהתקנת את התוכנה, גש ל Setup שם תזין את כתובת השרת ואת הפורט, תבחר כינוי, תאשר ולאחר שסיימת תלחץ על CONNECT

212.150.254.3:9156

בתוך השרת יהיו חדרים - דאבל קליק על Bad Company 2 או על כל חדר אחר בשביל להכנס ולשוחח. בתוך ה Controls תגדיר את אם אתה מעוניין ללחוץ על מקש בשביל לדבר (PTT - Push To Talk), או שהמקרופון כל הזמן יעבוד וברגע שתדבר נשמע אותך - במקרה כזה תצטרך לשחק עם הסליידרים של הרגישות והעוצמות עד שתגיע להגדרות אופטימליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא אמור לעבוד אם אתה חלק מ Squad. הקטע המפגר הוא שאין לך שום חיווי של רמקול/מקרופון כשאתה מקיש על ALT ואין לך דרך לדעת שבאמת שומעים אותך, מלבד לשאול כל כמה זמן אם באמת שומעים.

יש הטוענים שבחלק מהפעמים גם כשאתה חלק מ SQUAD הדיבור לא עובד. E.A מודעים לכך שיש איתו בעיה, וגם זה נמצא ברשימת הטיפולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה אני אולי לא , בכל מקרה, שיחקתי השבוע רק ברביעי בערב , חמישי , שישי וקצת בשבת...

מי שלא זז הרבה , אני דואג שהוא ירוץ :lol: למרות שזה מיותר או כפי שנאמר : "אל תרוץ כי תמות עייף..." :lol:

בכל מקרה , אין לי שום דבר נגד אף אחד , דווקא אני מפרגן לאלה שהורגים אותי הרבה... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא, אני מדבר על היום מישהו בשרת קוטל אותי עם M95, אפילו באחד הפעמים נפגשנו פנים מול פנים, הוא לא כיוון אפילו והוא הוריד אותי בירייה אחת מטווח אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטוח לא אני...

יצא לי רק כמה פעמים בודדות להרוג מטווח אפס עם הרובה צלפים ובוא נגיד שהסטטיסטיקה נגדי בנושא באופן מובהק... :lol:

מטווח אפס אני לרוב דוקר אם לא רואים אותי או משתמש בM93R (ראפיקה) כדי לסגור את העסק...

יש את ExeStrike שעושה דברים לא הגיוניים עם הM95 כמו הד שוטים בפחות מחצי שניה כשאני רץ או לא משנה מה..

מוזר.. :nixweiss:

כן , אני והוא ניהלנו "רומן" בסופ"ש הזה והריגות הדדיות עם הM95 , הוא צלף מעולה ולא רק בRECON.

לא יודע אם הוא מרמה או לא אבל הוא שחקן לא רע (גם לא מעולה בצורה חריגה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמור לעבוד אם אתה חלק מ Squad. הקטע המפגר הוא שאין לך שום חיווי של רמקול/מקרופון כשאתה מקיש על ALT ואין לך דרך לדעת שבאמת שומעים אותך, מלבד לשאול כל כמה זמן אם באמת שומעים.

יש הטוענים שבחלק מהפעמים גם כשאתה חלק מ SQUAD הדיבור לא עובד. E.A מודעים לכך שיש איתו בעיה, וגם זה נמצא ברשימת הטיפולים.

ממממ.... לכן אני מדבר במיקרופון ושואל אנשים אם הם שומעים והם לא עונים לי. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תתפוס אותו, יש לו מדבקה על המסך כדי לכוון בלי ה scope :lol:

הNOZOOM במשחק הזה כל כך קל שזה לא יאומן פשוט , אם אתה שחקן CS ותיק (ושגיא יודע על מה אני מדבר) 90% מהNOSCOPE יפגעו .

וככה זה אצלי , אני תמיד רץ עם צלף מטווח אפס , פוגע , אם הוא לא מת מחליף לאקדח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...