Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 449 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אז כשמישהו אומר שיש לו באג כלשהו ומישהו אחר אומר שאין לו את אותו הבאג אז אותו אחד שיש לו את הבאג יכול לדעת שזה רק אצלו...וחבל.

אבל אם אצל שניהם יש את הבאג אז זה כנראה סימן לבאג אוניברסלי, וזה חשוב שנעלה עליהם. הדרך לעלות על אותם באגים אוניברסליים היא על ידי זה שכמישהו נתקל בבאג אז הוא מפרסם אותו.

אבל דימה לא קולט שמדובר בבאג. הוא פשוט לא מבין למה שזה לא יזרוק לו רימון :s05: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז כשמישהו אומר שיש לו באג כלשהו ומישהו אחר אומר שאין לו את אותו הבאג אז אותו אחד שיש לו את הבאג יכול לדעת שזה רק אצלו...וחבל.

אבל אם אצל שניהם יש את הבאג אז זה כנראה סימן לבאג אוניברסלי, וזה חשוב שנעלה עליהם. הדרך לעלות על אותם באגים אוניברסליים היא על ידי זה שכמישהו נתקל בבאג אז הוא מפרסם אותו.

הוא טען שזה לא הגיוני שיש לרוני את הבאג, הרי "לי אין את הבאג אז איזה הגיון יש שלרוני יהיה את הבאג?" אני הסברתי לו את ההגיון.. זה בכלל לא קשור לדיווח של באג בשביל לדעת אם הוא אוניברסאלי או אינדיבידואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לחכות איזה חודש לפני שרצים לקנות, על באג קומפני כזאת לא בדיוק אפשר לסמוך שהכל ירוץ חלק על ההתחלה..

לזה שמעלי: אאל"ט באחד הימים הם עשו פאטץ' לכל הצ'לנג'ים הבלתי אפשריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה לא הגיוני ולא אפשרי שהוא לא יצליח לזרוק רימון ואני כן אצליח. אין לזה שום קשר לחומרה או כל סיבה אחרת שתרצו.

אני מצליח לזרוק רימון אך לא בתזוזה .

אני אכנס עכשיו נראה אולי יסתדר. קשה לשחק ככה במיוחד עם מצב ישיבה ללא תזוזה קדימה.[br]פורסם בתאריך: 30.11.2010 בשעה 20:57:39

Cha0stAlker

צדקת.

החלפתי כפתור וזה הסתדר, אבל זה באמת מוזר.

עכשיו לגבי רימון וטעינה , גם לכם בזמן תזוזה לא ניטען/ניזרק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן תזוזה אני אף פעם לא יכול לטעון, אני חייב חצי שניה לעצור, להתחיל לטעון ואז להמשיך ללכת (גם ב MW2 ו BO). אולי זה כי יש לי media שקניתי ב 50 שקל, לאחי יש wave ולו זה לא קורה. איזה מקלדת יש לך? אתה יכול לנסות לחבר חלופה (במידה ויש לך) ולראות אם problem solved.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה, יש עוד כמה שרתים ישראלים שישמחו לקבל אותך (תנסה להימלט כמה שיותר משרתים בעלי ילדי נזלת בני 8 כגון: FXP, ALPHA)

אז איזה שרתים נשארו לך מלבד רמבו שאף אחד לא ממש משחק שם?

בקשר לעניין של הFPS, לדעתי כן אפשר להבחין בין 30 FPS ל60 FPS, אתה אולי לא תוכל להגיד שזה רץ יותר מהר אבל אתה רואה שהכל יותר זורם כזה...

ומישהו יודע משהו על העידכון החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח חטפתי באן על צ'יטים לא מזמן ב-AlphA, הם פשוט נובים.

לא יכולים להבדיל בין צ'יטר לשחקן טוב.

-RamBo- היחיד שעוד אפשר לשחק שם.

בכל מקרה אני מעדכן, יש מישהו שרוצה לספר מה הולך אחריי העידכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי עכשיו לאיזה סרבר אירופאי עם הפינג הכי נמוך שמצאתי כדי לראות את כל השינויים.

ואני שואל את עצמי איך זה הגיוני שבכל משחק רשת אחר ששיחקתי עד עכשיו לא היו לי שום לאגים בסרברים אירופאים עם פינג נמוך, ורק פה יש את ההשהיות המעצבנות האלה בפעולות הקטנות כמו להחליף , להיכנס לרכב, לראות שהגופה עפה שעה אחרי הפיצוץ...

אני לא מאמין שזה רק אצלי.. משהו במשחק הזה דפוק עם הפינגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש הבדל בין הפינג שברשימת השרתים לפינג במשחק עצמו.

הוא אפילו מראה לי נמוך- 65 ברשימה, ו-130 בערך במשחק עצמו, שזה אמור להיות בסדר, אבל זה לא...

היתרון שיש לשחקנים האחרים מיד מורגש בקרבות אחד על אחד, וזה בכל סרבר שהייתי בו.

בכל משחק רשת אחר אין לי בעיה כזאת, אז נראה לי שהבעיה במשחק...

בחייאת, כנס לסרבר ישראלי וכנס שם לאיזה . כנס אחרי זה לסרבר אירופאי וגם שם כנס לאיזה טנק או ותראה שיש הבדל במהירות שאתה נכנס לאותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...