Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 419 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

!

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

:'(חברים יקרים, בצער רב אני מודיע על עזיבתי הרשמית של שדות הקרב הוירטואליים בBC2 :'(

:'(עקב מחסור בזמן מספיק פנוי. :'(

:'(אני רוצה שאת השחקן שלי יקברו על ה NOOB MOUNTAIN בקבר חסין MORTARS. :'(

:'( MIKE,NIKE, RONNIE, OAKEY, XTZ, ALPHA, וג'וני וכמובן נוקלאו וטרומפלדור :'(

:'(היה כיף לשחק איתכם ונגדכם :'(

:'( EXENTEX :'(

:'(איתך פחות, אבל עדיין אתה בחור חביב ;) :'(

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

מי שמעוניין לקנות את המשחק ממני יכול לפנות אלי ;D

(לא סתם אני אכין הודעה כזאת טראגית נכון?)

לאח שלי כבר יש את התואר על ההודעה עם הכי הרבה סמיילים בפורום ללא אזהרה

עוד לא שברת אותה, בגלל שיש לך רק קריילים ;D

אז מאקסים!! ברכותיי! שברת את שיא של ההודעה עם הכי הרבה קריילים בפורום לפני אזהרה, אם לא תקבל אחת בסופו של דבר, אז התואר שלך!!

ולעניין, נראה לי כבר פרשתי גם אני מהמשחק הזה, אחרי שעושים unlock לכל הנשקים כבר נמאס, משחק 2 עם דברים חדשים, מתלהבים מתלהבים (יצא לי חרוז ;D) וזהו בסוף נגמרים העניינים (עוד אחד! ;D) אבל הכי חשוב,לא קארל ולא טיובים, כי אנחנו לא חרא של שחקנים! (תגידו, אתם יכולים להלחין את זה ולהקליט לנו? ;D :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maximskv

הודעה מרגשת, באמת :yelclap:

אני עדיין מוצא שהמשחק מעניין אותי

ועקב כניסתי למעגל האבטלה, זה הזמן לשבת לשחק...

תותי

אם את צריכה עזרה להתחבר לשרת

אני פה בשבילך

תודה לך אדון יד אחת talkhand-talk-to-the-hand-talk-hand-smiley-emoticon-000673-large.gif?iact=hc&vpx=1240&vpy=344&dur=207&hovh=88&hovw=92&tx=97&ty=38&ei=M-KcTNHZH5HKswb0uZjmDg&oei=AuKcTOXXFIu7jAe6-uCKDQ&esq=30&page=12&tbnh=88&tbnw=92&start=231&ndsp=19&ved=1t:429,r:5,s:231

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע, כל העזיבה המרגשת הזאת ואני לא מוזכר בפוסט? מה אני מלך ירדן שלא מגיע לי כבוד?

למישהו מתחבר לשרת של EA?

יש לנסות אתחול למודם/ראוטר. יש לשדרג לגיי-מר במידה והנושא הוא -בינלאומי.

תותי

אם את צריכה עזרה להתחבר לשרת

אני פה בשבילך

בני... אנחנו נדבר על זה ב-TS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה עכשיו משהו ממש מוזר. שיחקתי בשרת של VGAMES. פתאום שמתי לב שכמות הכרטיסים בקבוצה היריבה מתחילה לרדת באופן לא הגיוני, והודעות של התאבדות לא מפסיקות להופיע. ואפילו הריגה אחת לא הייתה למישהו מהקבוצה שלי. וזה המשיך והמשיך ואנשים התחילו להגיד "האקר האקר". מישהו יודע על מה מדובר? @@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה עכשיו משהו ממש מוזר. שיחקתי בשרת של VGAMES. פתאום שמתי לב שכמות הכרטיסים בקבוצה היריבה מתחילה לרדת באופן לא הגיוני, והודעות של התאבדות לא מפסיקות להופיע. ואפילו הריגה אחת לא הייתה למישהו מהקבוצה שלי. וזה המשיך והמשיך ואנשים התחילו להגיד "האקר האקר". מישהו יודע על מה מדובר? @@

המממ...כמדומני שמדובר שהאקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה חיפשתי BASERAPING לפני איזה חודש בגוגל וראיתי פוסט של כמה חברה על זה שיש בעיה במערכת האוטומטית נגד BASERAPING לפעמים בVGAMES.

אולי המערכת הזאת השתגעה (שוב) והרגה את כל מי שהיה במרחק פי 100 מהבסיס :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדמין על אקסטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...