Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 415 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אתה צודק חמודי.

"עברת צבא" ותראה איך אתה מדבר.

מה אתה מנסה להוכיח פה?

שיש לך יותר גדול?

אני גם שם עליך ***.

מה תעשה לי? :silly:

אוו, ונייק הצדיק שלנו, שעשה לנו BaseRape, הוא לא עבר על החוקים. ;)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת פה, זה יותר גרוע מהדרמה שהולכת בMW2. ;D

אני רק אוסיף לדיעה הרווחת, להיות נוכל ולהשיג ניצחון או תוצאה טובה יותר ברמאות, בין אם זה במשחק מחשב ובין אם זה בחיים פשוט מוציא אותך חולדה קטנה ומסריחה, גועל של שחקן/אדם, ואם זה לא גורם לך להרגיש לא הגון ובסדר עם עצמך - אני מקווה שכל מי שיכול ולא יכול יתרחק ממך.

הדבר העצוב הוא שבד"כ בן-אדם שעושה "קומבינה" במשחק מחשב עושה קומבינה מלוכלכת ופאטתית גם בחיים, ואני מדבר על רמאות רצינית, מסוג הדברים שמצדיקים באופן טוטאלי את הכינוי חלאת אדם.

מקווה שאתה לא כזה במציאות ואתה סתם משתעשע עם קצת טרולינג על אנשים שמתעצבנים בסגנון ג'וני. (ג'וני, :-*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא נגיד שהאופציה הטובה יותר הייתה להמשיך לשחק כמו שחקן הוגן על רמה, ולא "להחזיר לנובים באותו מטבע", זה רק מוריד את הרמה שלך.

אבל להחזיר לנובים באותו מטבע תמיד עוזר לך להשיג סיפוק.

זה כמו נקמה מתוקה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יום, עוד מפל של עצבים, עוד יד מיוזעת שמאבדת החשק להקליק בעכבר ולהפגיש את היריבים עם כדורים ווירטואליים.

למה העצבים? למה הזעפת הפנים? למה נפילת העטינים? למה אלוהים?

ועכשיו אחרי שסיימתי שירה בציבור, חדל לשני צדדי המטבע, ולא, אני ארים את מטבע המריבה, ואשטוף אותו באסלה.

ג'וני, אל תתעצבן, חבל על העטינים.

ExenTex, הפסק שבירת החוקים, ולא תפגוש באן לפנים. שחקן סורר או אי הבנה, חולייה בודדת או שלושים שחקנים, אין הם תירוץ לשבירת החוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

J0HN!E יש לך אזהרה שנייה בפורום, עקב העלבת משתמש. באזהרה הבאה אתה תטופל בהתאם.

ExenTex יש לך אזהרה ראשונה בפורום, עקב העלבת משתמש.

כדאי שתפקחו את העיניים ותבינו שזה רק משחק. וגם אם יש לכם מה לומר אחד לשני, הפורום הוא לא המקום להתשלח בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יום, עוד מפל של עצבים, עוד יד מיוזעת שמאבדת החשק להקליק בעכבר ולהפגיש את היריבים עם כדורים ווירטואליים.

ועכשיו אחרי שסיימתי שירה בציבור, חדל לשני צדדי המטבע, ולא, אני ארים את מטבע המריבה, ואשטוף אותו באסלה.

ExenTex, הפסק שבירת החוקים, ולא תפגוש באן לפנים. שחקן סורר או אי הבנה, חולייה בודדת או שלושים שחקנים, אין הם תירוץ לשבירת החוקים.

ואו אתה ממש משורר חביבי... אני נפלתי פה :lol: :lol: :lol:

ולעניין: האם מישהו פה מריץ את המשחק בהגדרות מקסימליות ברז' 1680*1050 או יותר עם כרטיס מסך בסגנון GTX460 או HD5850, ועם מעבד הזהה/קרוב בעוצמתו לPHENOM II X4 955 BLACK EDITION? (אפשר להחשיב את הפנום גם בOC)

אני מתכנן לשדרג למעבד הזה בחודשים הקרובים ותהיתי אילו ביצועים הייתי יכול לקבל במידה והייתי רוכש את BFBC2.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה זמן לא קראתי את התגובות החדשות, ועכשיו ממש רציתי להגיב לג'וני האחר, אז בכל זאת

וואי!! ג'וני! אתה מתעצבן בדיוק כמוני וכמו סיימון! ברוכה הבאה למועדון

ועכשיו בואו קצת נבטל את הספאם שלמעלה עם כמה משפטים ענייניים

תגידו, יש מצב לעשות בסרבר איזה דרך לעשות REPORT? כאילו, לכתוב בצ'אט קומנד עם שם של אדם וסיבה לREPORT וזה ישלח כהודעה פרטית\אימייל לאחד המנהלים?

לא סיימתי עוד את הסינגל, שווה לי לסיים אותו? או שזה יוריד לי את הסקילים במולטי?

הKD שלי הוא עוד לא עגול, מהימים שבהם הייתי נוב גמור, כדי לי לשפר אותו רק בשביל הRECORD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי, אתה מזכיר לי את שאול המשורר מקומדי סטור

הייתי מתחתן איתך אם לא היית נשוי, עם 3 ילדים, משכנתא וחובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...