Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 409 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם היית אומר את זה הייתי מפליק לך !

כן כן... מפליק !

בקיצור

יש פה

http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

את המדדים של כל הרובים

spread spray ו recoil משפיעים על מידת הדיוק של הרובה

הרובים של החובש טובים למרחקים ארוכים כי הנזק שלהם נשאר גבוה גם למרחקים

אבל תירה בצרורות קצרים, אחרת תתפזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי כרטיסי גירסאות ה 4xx למיניהם:

אני לא יודע איך זה אצלכם, אבל אצלי המשחק פועל גרוע עם ה- 460gtx, ויש עוד הרבה אנשים שהמשחק פועל להם ממש רע גם עם 470 ו-480gtx.

אז לכל מי שיש את הכרטיסים הללו, שיחכה עוד כמה ימים בודדים לדרייבר החדש של שבו הם יוציאו תיקון ספציפי במיוחד למשחק הזה ולעוד כמה.

אל תחשבו שהכרטיסים לא מספיק טובים. אני מניח שלאחר שתתקינו את הדרייבר החדש שעומד לצאת בימים אלה, אתם ממש תרגישו בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי כרטיסי גירסאות ה 4xx למיניהם:

אני לא יודע איך זה אצלכם, אבל אצלי המשחק פועל גרוע עם ה- 460gtx, ויש עוד הרבה אנשים שהמשחק פועל להם ממש רע גם עם 470 ו-480gtx.

אז לכל מי שיש את הכרטיסים הללו, שיחכה עוד כמה ימים בודדים לדרייבר החדש של שבו הם יוציאו תיקון ספציפי במיוחד למשחק הזה ולעוד כמה.

אל תחשבו שהכרטיסים לא מספיק טובים. אני מניח שלאחר שתתקינו את הדרייבר החדש שעומד לצאת בימים אלה, אתם ממש תרגישו בהבדל.

לא יודע על מה אתה מדבר, המשחק רץ על ההגדרות הכי גבוהות בלי שום בעיה, אתה יכול להיות יותר ספציפי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייבר הנוכחי של , גירסת 258.96, עושה הרבה בעיות להרבה אנשים עם כרטיסי 4xx, במיוחד במשחק הזה משום מה.

בהתחלה חשבתי שהבעיה רק אצלי, אבל אחרי חיפוש קצר בפורומים מחו"ל, הבנתי שהבעיה קיימת לעוד הרבה אנשים גם עם 480gtx.

לגבי 470gtx, מה שיש לך, האמת שלא קראתי הרבה בעיות איתו. הבעיה קיימת בעיקר עם 460gtx ו- 480gtx.

ואני לא מדבר רק על fps נמוך, אלא גם על תקיעות מעצבנות וקיפאון של המסך מידי פעם.

אני מתפלא שהבעיה הזו לא הועלתה כאן לפני... אולי בגלל שלאף אחד פה אין את אחד משני הכרטיסים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבוע שוב יש לי בעיות עם השרת..כל שתי דקות זה מעייף אותh

:nixweiss: :nixweiss:

עריכה:

גם נוראה מצחיק שאחרי כמה חודשים שהמשחק שוחרר, אין מפות חדשות \:

+יש לי מודם ולא ראוטר

+ החומת אש סגורה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...