Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 336 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש עוד סיבה לקנות את המשחק הזה? (מבחינת מולטיפלייר בעיקר)

פשוט התפנה לי קצת כסף ותכננתי להוציא אותו על איזה משחק FPS עם קהילה שיעביר את הקיץ.

גם המלצות אחרות יתקבלו בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לא מתלוננים. סתם סיקרן אותי.

---

איזה עוד סיבה? הסינגל פלייר לא משהו. קצר, לא מיוחד. סך הכל כמה שעות. אם אתה אוהב משחקי יריות שהם טיפה מעבר ל-ARCADE סטייל תקנה את המשחק הזה. אם אתה אוהב פשוט לרוץ ולירות תיקח MW2.

---

ובנושאאאאא אחר

אני לא מבין איך אתם מסתדרים עם AN94 ו-M16. אין לא הולך עם נשקים כאלה. הרבה יותר קל לי עם FULL AUTO. לדעתי עדיין הנשק הכי סבבה של האסולט זה M416 ללא שום ספק. ניסיתי את ה-AUG והוא גם אחלה. שלא נדבר שהוא נראה בן זונה חח. למרות שהוא מסתיר רבע מסך.

---

פתחו שרת ישראלי חדש עם 32 מקומות. השם שלו זה Gametracker אם משהו מעוניין. D=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה נכון, זה עדיין עניין של הרגל.. כי גם כשמדובר בנשק כמו M416/AEK971 - אתה עדיין יכול לירות צרורות.

מתי בכלל צריכים לירות כדור בודד? או שיורים אוטומט או שיורים צרורות, במקרה של צרורות זה עובד באותה צורה, אולי ה-AN-94/M16 מקלים על ההקלקות שבעכבר. אבל כשצריכים אוטומט אז אפשר להקליק איתם מהר ולקבל את אותו אפקט- רק כשכך צריך להקליק מהר במקום להחזיק את העכבר. זה דיי מתקזז החיסרון הזניח הזה, לדעתי האישית (מניסיוני) לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנושאאאאא אחר

אני לא מבין איך אתם מסתדרים עם AN94 ו-M16. אין לא הולך עם נשקים כאלה. הרבה יותר קל לי עם FULL AUTO. לדעתי עדיין הנשק הכי סבבה של האסולט זה M416 ללא שום ספק. ניסיתי את ה-AUG והוא גם אחלה. שלא נדבר שהוא נראה בן זונה חח. למרות שהוא מסתיר רבע מסך.

תכלס...

לטווח קצר זה חיסון לנשקים שהם burst.

תעשן משו טוב, השען אחורנית ותפרמט.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עלו עלייך !

קום מהכסא ותברח...

נראה לי שהאתר הזה פשוט לא מעודכן מהדאטא החדש שלך

אחת הבעיות שנובעות מזה שקראת לחייל החדש שלך באותו השם

לי זה רושם עכשיו

We have currenly no stats about this player in our database.

To get detailed stats about this player, click on the Update button above.

This will add the player to an update queue. After the update you will see here the full player stats.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...