Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 335 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח רעיון טוב!

שמתי לב שבהגנה יש לי W/L של כמעט 5 לעומת התקפה כמעט 2. מעניין למה אני מפסיד יותר בהגנה. (כמות המשחקים כמעט שווה בהגנה ובהתקפה).

תגידו, שאלתי משהו לפני כמה עמודים ואף אחד לא ענה לי. >:

למה בחלק מהאנשים מקבלים פלטינום לפני 1000 הריגות? ואני לא מדבר על הנשקים של ה-500 לפלטינום. אני רואה אנשים עם פלטינום כבר ב-900~ הריגות וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכל מקרה פחות מ-1000 כי אתה מקבל ערד>כסף ואז זהב ראשון (כל אלו) ב-100 הריגות. כלומר זה לא שקיבלת ערד ב-25 הריגות, כסף ב-50 הריגות ולאחר מכן אתה צריך עוד 100 הריגות בשביל זהב. לא, מהכסף עוד 50 הריגות ויש לך את הזהב הראשון. אני חושב שזו הסיבה.

או שאני מתבלבל, בכל מקרה נראה לי שזה קשור לזה.. לא יודע. מה שבטוח זה שאצל כולם זה ככה, פחות מ-1000, בערך ב-985~.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שבדיון של BC2 יותר מתאים שנראה בחתימות של אנשים נתונים של ספקית/תשתית/גיימר/לא-.. יותר חשוב מסטטיסטיקות במשחק. ;D

זרמתי, סוג של מיני-סקר מיני-חתימה מיני-מאסף סטטיסטי מיני-זאת חצאית מומלצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, שאלתי משהו לפני כמה עמודים ואף אחד לא ענה לי. >:

למה בחלק מהאנשים מקבלים פלטינום לפני 1000 הריגות? ואני לא מדבר על הנשקים של ה-500 לפלטינום. אני רואה אנשים עם פלטינום כבר ב-900~ הריגות וכאלה.

קורה שהסטאטיסטיקה לא מראה מספר מסויים של הריגות למרות שהם שם. לדוגמא נראה שיש לך 960 הריגות כשבעצם יש לך 1010.

אני מניח שזה נגרם מכך שהשרת קורס, או שהמשחק זורק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ב-M60 אני אקבל פלטינום בדיוק ב-1000 הריגות. יש לי עכשיו 950 וכתוב שחסר לי 50 (שזה הגיוני). בנשקים אחרים זכור לי שהיה כתוב לי פלטינום לפני. רק לא זוכר מתי חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...