Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 212 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

נראה לי מיותר לגמרי השינוי הזה.

אני גם ככה מעדיף את המדים של הקבוצות כמו שהם.

צבעי ההסוואה על הנשקים לא מפריעים לי, והשינוי של הMG3 אני כמעט בטוח שיגיע עם עיכונים בהמשך.

כבר שילמנו 160 ש"ח על משחק שבוקשי עובד למה שנמשיך לשלם להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החלק "הבעייתי" פה הוא עניין התשלום , אם נתחיל לשלם על דברים כאלה , עוד מעט נצטרך לעשות גם מנוי חודשי...

לגבי הערכה עצמה , היא גימיק נחמד - זה הכל.

לגבי המשחק , המשחק עובד סבבה , הבעיה היא עם השרתים - אאל"ט כבר אמור לצאת גירסה R12 ש"אמורה" בתיאוריה לתקן את הבעיות שבגללן שגיא רוצה לסגור את השרת אבל את זה כבר הבטיחו לו לפני גירסה R8 , נחיה ונראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שמתחילה להצטייר מגמה של אדמינים המעוניינים לסגור את השאלטר. מאידך, עדיין קיימת כמות גדולה מדי של שרתים וצעד מחאתי כנגד DICE לא באמת ישנה משו. אני מאמין שראוי לשלם על משו שעובד, לא ב 70 אחוז ולא ב 95 אחוז - אם DICE לא יכולים להרים NETCODE שפוי, ולבחור בפרטנרים שיודעים לספק שירות איכותי (ולא לדחוס 5098423 סרברים על פיצה אחת), שיילכו לחפש.

ציטוט של אדמין מתוסכל נוסף מהפורום של PBBANS -

So after a couple of months sticking by Dice hoping things would get better it seems has changed. Plasma problem now for over 17 hours and both my servers are offline.

I've asked for one server to be cancelled and my remaining credit on that account moved over to my clans Crysis Wars servers. I'm going to give it a few more days with my other server but if things don't improve I'll be doing the same with that account.

Thing that gets me is we are so restricted in what we can do with modding, ie. none all the servers are more or less the same generic clones and Dice are expecting us to run their servers as they see fit and PAY for the pleasure. Shame the game had so much potential.

How many other admins are going to cancel on their next renewal date ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי לעלות שרת לתקופת נסיון לכמה חודשים

אבל אז רדתי מהעניין בגלל שאף אחד כמעט לא משחק בשרתים אחרים אלה רק בHWZ

או לפעמים השרת של GAMER גם מלא

אז הגעתי למסקנה שלא שווה לקנות שרת 32 שחקנים בשביל גג 20 שחקנים.

וגם בHYPERNYA נגמרו השרתים לישראל :\

אז אם השרת פה יסגר יש מצב שאני יקנה שרת נראה איך הולך ואולי אני ימשיך לממן אותו לתקופה של איזה 8 חודשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...