Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 147 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה כל כך צודק, זו תופעה ממש מכוערת. בכל פעם שהטיקטים מתחילים להיגמר מתחילה נהירה מהקבוצה המפסידה למנצחת.

שחקנים מתקמפרים כל המשחק ובסוף עוברים כי הקבוצה שלהם לא הצליחה להתקדם :-\

ובשביל מה? יחס ניצחונות/הפסדים . אנשים עוד לא קלטו שחוץ ממך אף אחד לא מסתכל על הסטאטס שלך. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר פשוט לשנות ת'מספרים בפיינט ;)

כולם כאן משחקים באותם שרתים.

אם אתה תראה מישהו מתחבא מאחורי סלע במשך כל הערב, לא משנה אילו מספרים יהיו לו בחתימה אתה תדע בדיוק מה הוא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדן וכל השאר שעוברים קבוצה... אתם חייבים להתעשת קצת.

זה לא אומר שאם הקבוצה שלכם מפסידה אז אתם עוברים למנצחים, זה נראה לי דיי דבילי.

והורס את הכיף במשחק.

בעזרת המתכנת, ביום שני הקרוב הסיוט הזה יסתיים.

teamswitch.png

ואולי גם הסוף להודעות ה YELL הגדולות והמעצבנות שנתקעות לשחקנים באמצע המסך. במקומן, ההודעות יחזרו למתכונת רגילה -

bc2saymessages.png

bc2saymessages.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה מאד, כמה שזה מתסכל לשחק לפעמים בקבוצה המפסידה (בעיקר כאשר השחקנים בה ממש לא יודעים לשחק) אני אף פעם לא החלפתי צד בגלל זה.

פעמים היחידות שאני מחליף זה בהתחלת משחק אם אני רואה אנשים שאני רוצה לשחק איתם, וגם אז רק במצב שבו אין בעיית balance.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פשוט רוצים שיהיו להם מספרים יפים בחתימה שלהם... ;)

סתם חרטא.

גם אני יכול להעלות עוד את ה-K/D שלי בזריקת מטולים לכל עבר. אבל אני לא עושה זאת כי זה פוגם בהנאה של המשחק.

ואין צורך לעבור כל הזמן למנצחת, במקום לאזן את הקבוצות אנשים מעדיפים לנהור לעבר הקבוצה החזקה ואז יוצא מצב שקבוצה אחת מאוד חלשה והשנייה מאוד חזקה.

כמו שאומרים: העשירים מתעשרים והעניים נעשים יותר עניים. :smile1:

אלפא, מעולה.

מה עם עידכוני ה-R9? מתי הם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדן וכל השאר שעוברים קבוצה... אתם חייבים להתעשת קצת.

זה לא אומר שאם הקבוצה שלכם מפסידה אז אתם עוברים למנצחים, זה נראה לי דיי דבילי.

והורס את הכיף במשחק.

אני עובר קבוצה רק כשאני ממש מיואש מהקבוצה שלי, לפעמים יש משחקים שאנשים פשוט לא עושים כלום ואני מרגיש שאני עושה הכל לבד, ואז אני מת שוב ושוב ושוב וזה נמאס אז אני עובר קבוצה או יוצא מהמשחק הולך לעשות משהו אחר,אני בחיים לא עברתי קבוצה ולא אעבור קבוצה בגלל הפסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חרטא.

גם אני יכול להעלות עוד את ה-K/D שלי בזריקת מטולים לכל עבר. אבל אני לא עושה זאת כי זה פוגם בהנאה של המשחק.

ואין צורך לעבור כל הזמן למנצחת' date=' במקום לאזן את הקבוצות אנשים מעדיפים לנהור לעבר הקבוצה החזקה ואז יוצא מצב שקבוצה אחת מאוד חלשה והשנייה מאוד חזקה.

כמו שאומרים: העשירים מתעשרים והעניים נעשים יותר עניים. :smile1:

[/quote']

אבל לא כולם מעלים את זה בגלל זריקת מטול לכל עבר או RPG , אפשר לשחק רגיל ולהגיע גבוהה -זה גם מה שנותן לי הנאה.

אך בשרתים הישראלים זה נפוץ מאוד [ מטול ] -כי עדיין ינשם תינוקות בגיל רך.

ועדיין שם [FXP ,ויגיימס ] קשה למצוא מעל 2.00 K/D .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוהג הרבה להחליף קבוצות, אבל אני שונא את זה שיש עשרת אלפים שחקנים מול חמישה שחקנים בודדים, סתם אני מת יותר מדי וזה כבר מוציא מהחשק.

אם יקפידו לשם שינו לשמור על יחס שחקנים הוגן בין הקבוצות, אף אחד לא יעבור, אבל כל עוד יש חרא יחס שחקנים בין הקבוצות, אל תתפלאו שכבר לא כיף לשחק ככה.

אגב, רק אני משתמש במטול כדי לעשות חור בקיר לגישה מהירה או להרוג מישהו שנמצא בתוך בית והקיר מפריע?

משתמשי ATI שחווים בעיות תצוגה - העיפו מבט פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=388754.msg3897324#msg3897324

התקנתי, לא עוזר.

יעזור יותר אם אתקין בתוך התיקיה של הCCC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לפעמיים אם ניגמרת המחסנית של הרובה באמצע קרב -להחליף למטול ,אין עם זה בעיה - כל הבעיה שמשתמשים במטול כנשק ראשי או עומדים על גבעה וזורקים לכל עבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...