Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 66 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

חחח... סרטון קללות ברוסית.... :lol: דניאל , לא ידעתי שאתה מעביר הדרכות ללימוד השפה הרוסית למען תקשורת טובה יותר במשחק...

אני לא מבין , לא היה יותר פשוט להזמין MORTAR?? :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בואנה אנשים בואו נבהיר, אם אתם בתוך טנק, ואני עומד להרוג אותכם, אנא תישארו בטנק!

לעזאזל, הורדתי 4 טנקים אחד אחרי השני ובידיוק שניה לפני שהטיל פוגע אנשים יוצאים ואני לא מקבל את הנקודות שמגיעות לי.

את הסרטון הראשון ראיתי, בחיי קורע מצחוק, אבל בסרטון השני טוב שלא העמיסו על הבחור הזה את כל העולם. לא פלא שהוא לא מת, יש לו ריפוי אינסופי שזה צ'יטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני שומע את הצפצוף בטנק שאומר לי שהוא אוטוטו מתפוצץ , אני יוצא החוצה , לרוב אין לי נטיות להתאבד או למות בטנק... ;D

דרך אגב , סחתיין על הכתבה על השרת:

http://hwzone.co.il/news/133238

אפשר בטעות לחשוב שהפורום ממן את השרת... :lol: שגיא?? האתר החל במימון השרת לטובת כלל ציבור הגולשים?? :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצפצוף בטנק מתייחס לכל טילי הRPG או רק לטילים המתבייתים? ::)

ואם לא בידי HWzone אז מי הממן של השרת?

הודעה אלף מוקדשת למייק, אמן שישאר בטנק פעם הבאה שאני אנסה להרוג אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני סרטונים אדירים- חובה צפייה לכל שחקן BC2 - במיוחד הראשון

איזה שחקנים גרועים בונאה, בסרטון הראשון דופק לו ספרינט שם C4 ובורח ואם אני לא מספיק לברוח אני מתאבד על הטנק הזה.

בשני גם גם בא לו עם הנשק כמה יריות לראש הלך.. RIP DUDE.

:kopfpatsch:

ד"א הצלחתי להעביר את הקולות של הקבוצה הרוסית לאנגלית, בבטא זה לא עבד לי ועכשיו כן..

קיצר תשנו את בסאונד שם במשחק מ

localized

ל

original

ואתם תשמעו את הרוסים מדברים אנגלית עם מבטא רוסי זה מצחיק.. אבל סוף סוף אפשר להבין מה הם אומרים..

ועשיתי קיל NOZOOM עם RPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות ששאלו את זה כבר, אבל אני בטח לא אעבור 100 עמודים.

נכנסתי להגדרות של המשחק וראיתי שהAA עדיין על x1, מה נסגר עם זה?

משום מה אין תמיכה בAA

על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושב שכבר עניתי לך על זה , אני רואה בצד שאתה על , אם זה באמת ככה אז בDX9 יש לך אפשרות רק לAAX1 אאל"ט.

ג'וני , תודה רבה!! כשאני אחזור הביתה זה יהיה הדבר הראשון שאני אעשה , אשנה את הסאונד , חבר'ה , תעשו את זה גם אתם... (אלא אם אתם דוברי רוסית ;D ואז אתם לא חייבים)

אכן, זה מה שקורה. 8)

באמת?? האתר ישלם החל מחודש אפריל על המשך החזקת השרת בחיים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה אבל שהשרת יחזיק הרבה זמן, אנחנו הולכים לחרוש אותו בלי הפסקה.

כמה עולה בכלל התיחזוק והמימון של השרת?

מקסימום אני אשלם, ובתמורה כולכם תישארו בטנקים המעצבנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה יש לי E8400 ו-HD4850, משום מה להרבה שחקנים זה טוען בהרבה יותר מהר את המשחק...

עד שאני מתחיל לשחק הם כבר תפסו איזה דגל. :P

אגב, לגבי ה-FPS, ייחסית להיום EA שיחקה אותה.

בתקופה של BF2 הגרפיקה אז הייתה גרפיקה כבדה לאללה, הכרטיס הכי חזק שהיה בעת היציאה זה ה-6800GT, ואחרי תקופה דיי קצרה ייצאו כרטיסי 7XXX....

אז הכרטיסים הללו עלו 2000 ש"ח ואף יותר, ATI בתגובה הוציאה כרטיסים חזקים ה-X1900 למי שזוכר.

קניתי אז את ה-X1900XT ב-3000 ש"ח!!! :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JoeGrant - אדמיניסטרטור בפורומים של E.A UK ומנהל מחלקת ה Q.A ב DICE, ביקש את כתובת הדוא"ל של התמיכה בבזק בינלאומי לאחר שפרטתי לו בה"פ את הבעיות שאנו חווים, כמו-כן גם סיפקתי לו את כתובת ה IP שלי, וצרפתי POOLים נוספים של שני משתמשים מהפורום, הנמצאים בבזב"ל ומדווחים על אותן התופעות.

ככל הנראה שאכן ישנן בעיות קישור קונקרטיות אשר מקשות על התחברות של משתמשים מסויימים, בשעות מסויימות, לשרתי המשחק.

כל שנותר כעת הוא להחזיק אצבעות, ושבזב"ל באמת תשתף פעולה עם DICE אם היא באמת תתבקש לעשות זאת. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...