Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 503 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

^^

גם לי קרה שנהיה מסך לבן והמשחק המשיך לרוץ אבל לא ראיתי שום עדות לכך שהדרייבר של אנווידיה קרס ו/או התחממות של הכרטיס מסך (מגיע אצלי במקסימום ל65 והמעבד ל 57)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Born2Kill

תבדוק את הקישור הבא http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/45/5418846.page#top

יש שם מידע שעזר לי לגבי אותה בעיה.

Mieener wrote:

Hey everyone. I too was having the BSoD issue. While looking on another forum we were noticing the coincidence of our mobos. There is a program that is installed with the mobo called Easy Tune 6 that I just recently removed and uninstalled and now my problem is fixed. Others have done the same and their problem has disappeared as well. There seems to be an issue with that and the new PB update. Hopefully this information is helpful and will fix your problems as well.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהM416 הוא הAR הכי אפקטיבי במשחק... ;D (איזה נוב אני, באסה להיות וטרן בCOD ולגלות שאתה סמרטוט בBFBC2)

מתי בערך נפתח הM14? נראה כמו אחלה לשלב עם ENGINEER

קח את G3 או THOMPSON. אני אישית מאוד אוהב את כל ה SMG שיש. אפילו הראשון ובסיסי הוא קטלני אם אתה יודע לכוון ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, יש לי כמה וכמה כוכבי זהב על היואמפי וה9איי הראשון, אבל אסולט פשוט יותר כיף כשאתה עושה קומבו של כמה צרורות+שוטגאן 40ממ+אקדח+רימון, אי אפשר לעשות את זה ועוד בכזאת מהירות עם האינג'יניר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לדעתכם, בעת יציאת BF3 (בהנחה שלא יהיה כישלון)\ BFBC2 יהפוך לרדוד שכזה או שישאר כמו שהוא?

BFBC2 משחק כבד מספיק בעצמו, ואם BF3 יהיה כבד הרבה יותר סביר להניח שלא רבים יוכלו להנות מהמשחק כמו שצריך :ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לדעתכם, בעת יציאת BF3 (בהנחה שלא יהיה כישלון)\ BFBC2 יהפוך לרדוד שכזה או שישאר כמו שהוא?

BFBC2 משחק כבד מספיק בעצמו, ואם BF3 יהיה כבד הרבה יותר סביר להניח שלא רבים יוכלו להנות מהמשחק כמו שצריך :ם

כשBF3 ייצא אני מניח שBF:BC2 יהפוך להיות BF2. כלומר יוזנח עד שEA תפסיק להשקיע במולטיפלייר וכולנו נהיה עצובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...