Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 324 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה בכלל יודע מתי מתוכננת לצאת חבילת ההרחבה הזאת?? כרגע מדובר בכלל על "חורף 2010" - אין אפילו תאריך מסודר.

עד שזה יקרה יהיה לך את MOH החדש ואת COD BLACK OPS - יהיה מספיק מה לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל יודע מתי מתוכננת לצאת חבילת ההרחבה הזאת?? כרגע מדובר בכלל על "חורף 2010" - אין אפילו תאריך מסודר.

עד שזה יקרה יהיה לך את MOH החדש ואת COD BLACK OPS - יהיה מספיק מה לשחק...

אני יודע שזה עוד מוקדם להתחיל לדבר ולשפוט,אבל לפי סרטון גיים פליי של COD BLACK OPS ,המשחק לא מחדש כלום,אותו המשחקיות כמו שהייתה ב MW2 ואני די מתאר לעצמי שהמולטי הולך להיות פחות או יותר אותו הדבר,אבל אני ממש מקווה שאני טועה.

יש לי את MW2 ו COD4,אני לא הולך לקנות את ה- COD BO,לפחות ככה זה נראה לי עכשיו,עדיף לשמור את הכסף למשחקים אחרים,אבל לעומת זאת MOH אולי יחדש במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חושב שבעיה הדיסקים הקשיחים. קצב העברת נתונים מגיע לפעמים ל 100K שזה בערך בערך0.1% ממה שאני רגיל (:

בנוסף, אני חושש שיש גם עוד כמה דברים לא תקינים בלוח האם

ליתר בטחון כבר ביקשתי שיבדקו כל דבר שהם יכולים כי אני מתחיל איזה קורס בקרוב ואני ממש לא יכול שהמחשב ידפק לי באמצע

כבר ציפיתי להתבטל ולשחק. עכשיו אני רק אתבטל >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חושב שבעיה הדיסקים הקשיחים. קצב העברת נתונים מגיע לפעמים ל 100K שזה בערך בערך0.1% ממה שאני רגיל (:

בנוסף, אני חושש שיש גם עוד כמה דברים לא תקינים בלוח האם

ליתר בטחון כבר ביקשתי שיבדקו כל דבר שהם יכולים כי אני מתחיל איזה קורס בקרוב ואני ממש לא יכול שהמחשב ידפק לי באמצע

כבר ציפיתי להתבטל ולשחק. עכשיו אני רק אתבטל >:(

omg-cat-300x297.jpg

Oh Noes :'(

633729045531634960-OH.jpg

indeed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...