מחפש תוכנה לשיפור רזולוציה של תמונות ואיכות תמונות שהינם באיכות ירודה יחסית - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה לשיפור רזולוציה של תמונות ואיכות תמונות שהינם באיכות ירודה יחסית

eitanbts

Recommended Posts

יש לי לא מעט שניסרקו באיכות נמוכה יחסית - חלקם ישנות ובכל מיקרה ניראות מפוקסלות

לא ניתן ליסרוק שוב

אני עורך אלבום דיגיטאלי וצריך לשפר את האיכות של התמונות למצב סביר או יותר טוב

מי עוזר לי עם מדריך של שלבים פשוטים איך ניתן לשפר רזולוציה ואיכות תמונה ?

האם יש תוכנות שעושות את זה אוטומטית ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה לא יכול לסרוק שנית, לרוב הסורקים הרציניים יש מערכות מובנות לשיפור איכות התמונה, אולם ניתן להפעיל תכונות אלו רק בזמן הסריקה (משום שזה מתבסס גם על סריקה בתדרים הלא נראים על מנת לזהות אבק/פגמים).

תנסה להעלות תמונה לדוגמא ונראה מה אפשר לעשות (ניקוי רעשים, חידוד, קונטרסט, צבעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה לא יכול לסרוק שנית, לרוב הסורקים הרציניים יש מערכות מובנות לשיפור איכות התמונה, אולם ניתן להפעיל תכונות אלו רק בזמן הסריקה (משום שזה מתבסס גם על סריקה בתדרים הלא נראים על מנת לזהות אבק/פגמים).

תנסה להעלות תמונה לדוגמא ונראה מה אפשר לעשות (ניקוי רעשים, חידוד, קונטרסט, צבעים).

אין לי אפשרות ליסרוק מחדש - לצערי (פרוצדורה שקשה לי להסביר - ולא קשורה אלי)

אני בסה"כ רוצה לשפר רזולוצייה ...עם שיטה / תוכנה(עדיף מומלצת)

להוריד רעשים לא קריטי אבל אשמח אם כבר

שיפורי ציבעוניות אני יודע לעשות בפוטושופ ( אוטומטית או ידנית אם צריך)

הינה דוגמא

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לשפר רזולוציה" פשוט אי אפשר בלי לסרוק מחדש. (רזולוציה=פרטים, הגדלה של התמונה כעת לא תוסיף פרטים חדשים...)

האם ברצונך להגדיל את התמונה ? לאיזה שימוש ? (צפיה במחשב, הדפסה) ולאיזה גודל אתה מנסה להגיע ?

אפשר להגדיל את התמונה, ולהפעיל פילטר טשטוש קל כדי להסתיר את הפיקסול, עדיפות לטשטש ידנית כל תמונה בנפרד, כדי להציל את מקסימום הפרטים (לדוגמא בשמיים אפשר לטשטש חזק יותר להסתרת ארטיפקטים, לעומת פנים שם נדרשת עבודה עדינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נניח יש בתמונה 4 פיקסלים שבדחיסה הפכו לפיקסל אחד, אין תוכנה בעולם שתדע להשיב את ארבעת הפיקסלים המקוריים.

זה כמו לקחת את המילה "תמונה" ולהפוך אותה ל"מ". אתה לא יכול לחזור למילה המקורית מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...