על סלרי וולקנו... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על סלרי וולקנו...

KoM

Recommended Posts

KoM, תסתכל פה , אני משאר שכבר אית את זה אבל הגיעו עם ה- TUSL2-C (כמו שלך...) למהירות של 1660 עם ה-SK6 וטמפרטורות נורמאליות, אני משאר שאני אלך על הלוח הזה גם, אבל אני צריך עוד טוב ומאוורר טוב יש המלצות?

נ.ב

אמרת שהסלרון טוב לשידרוג, אני לא משדרג אני קונה בכלל מחשב חדש זה עדיין כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה שלכם......

אפשר להזמין מ-2cooltek את הSK6 כולל מאורר ב-30$ ומשלוח זה עוד 8$בערך אז מה הסיפור?

גם לא צריך כרטיס בינלאומי אפשר להזמין אם מספר חשבוןן......

ובקשר למי שאמר אין אחריות רוב הסיכויים שלא יקרה למאורר כולם וגם יקרה זה רק המאורר שהוא עולה בסך הכל

5$ דולר!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

לא ממש הבנתי מה רע בהם? הם בין החברות המובילות בתחום, ועוד עכשיו עם כל המאוורים החדשים.

על איזה מאוורר אתה ממליץ?

אני שונא את TT, כל מוצר שהיה לי שלהם(וגם עכשיו יש לי שניים שלא שילמתי עליהם) איכזב אותי. המוצרים שלהם עושים הרבה רעש, ועושים סביבם הרבה רעש, בעיקר החברה שכל כמה זמן יוצאת עם גימיק אחר. יש להם את יחס הרעש/קירור הכי גרוע שקיים, המוצרים שלהם הם בינוניים ומטה.

למרות שיש רק חנות אחת שאני לא כ"כ אהב שמביאה את המוצרים האלה, אני בכל זאת ממליץ על GLOBAL WIN כחברה שעושה HSFים מעולים, וגם על הSK6 והחברה שעושה אותו. אתה יכול להסתכל גם על מוצרים של ZALMAN בעיקר מקרר הצ'יפסט שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי מה רע בהם? הם בין החברות המובילות בתחום, ועוד עכשיו עם כל המאוורים החדשים.

על איזה מאוורר אתה ממליץ?

אני שונא את TT, כל מוצר שהיה לי שלהם(וגם עכשיו יש לי שניים שלא שילמתי עליהם) איכזב אותי. המוצרים שלהם עושים הרבה רעש, ועושים סביבם הרבה רעש, בעיקר החברה שכל כמה זמן יוצאת עם גימיק אחר. יש להם את יחס הרעש/קירור הכי גרוע שקיים, המוצרים שלהם הם בינוניים ומטה.

למרות שיש רק חנות אחת שאני לא כ"כ אהב שמביאה את המוצרים האלה, אני בכל זאת ממליץ על GLOBAL WIN כחברה שעושה HSFים מעולים, וגם על הSK6 והחברה שעושה אותו. אתה יכול להסתכל גם על מוצרים של ZALMAN בעיקר מקרר הצ'יפסט שלהם.

חוץ ממנו ואלי מעיף מבט על הקירור הפסיבי לכרטיסי מסך שלהם, לא הייתי נוגע בכלום. פשוט דרעק לעומת המתחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...