מוזר שעדיין לא נפתח דיון: דובאי דורשת לעצור את ראש המוסד - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוזר שעדיין לא נפתח דיון: דובאי דורשת לעצור את ראש המוסד

lev-27

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3851366,00.html אה וגם את ראש הממשלה. מה אני אגיד לכם מזמן לא צחקתי ככה. מדהים מה מדינה עושה כדי להסיח את דעת הקהל העולמית מפני העובדה שטרוריסט מבוקש הסתובב בחופשיות בשטח המדינה וביצע עסקאות עם איראן. חוץ מזה מדובר בפעולה מצויינת כמו בסרטים. חודש חקירה וכל מה שיש להם זה דרכונים מזוייפים. ראיתם את העמוד באינטרפול? שם - לא ידוע. גיל - לא ידוע. ארץ - לא ידוע. למי בדיוק הוציאו צו מעצר? לתמונה בדרכון? בדיחה. העיקר כל הטוקבקים ברשת בוכים. פעולה גאונית. דובאי מפוצצת באמצעי מעקב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם כל כך רוצים, יש כמה מאות-אלפי פלסטינים שאנחנו מוכנים להעביר להם...

ובנוגע לנושא,

כרגע אין לאף אחד שום שמץ של הוכחה שהמוסד אחראי לפעולה הזאת (לא שאני לא חושב שהוא לא אחראי לה, אבל אין שום הוכחה בנושא),

לפחות לא משהו שפורסם (ושאני מכיר).

אז דובאי מוזמנים לקפוץ (מהגורד שחקים הממש גבוה שיש להם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוגע לנושא,

כרגע אין לאף אחד שום שמץ של הוכחה שהמוסד אחראי לפעולה הזאת (לא שאני לא חושב שהוא לא אחראי לה, אבל אין שום הוכחה בנושא),

אני די בטוח שסגרו אותו, אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמסתכלים על זה מהזווית הלא נכונה.

העניין האמיתי הוא לא האם המוסד חיסל אותו, האם מי שביצע את הפעולה עשה פאשלה חמורה בזה שחברי החוליה צולמו, האם האינטרפול צריך להוציא צו מעצר למאיר דגן או האם לבריטים יש זכות לכעוס. (וכן, יש להם)

העניין האמיתי הוא שככל הנראה המוסד השתמש בזהותם של אזרחים חפים מפשע וסיכן את חייהם, לדעתי זה מעשה חמור ביותר שראשי המוסד צריכים לתת עליו את הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפני כ-7 שנים שסוכני מוסד ניסו לגנוב את הזהות של איזה כמה ניו-זילנדים מסכנים?

ארגוני ביון בכל העולם משתמשים בזהויות של אנשים בשביל סוכנים,

שום דבר מזה לא חדש.

עד כמה שזכור לי הם ניסו להוציא דרכונים תחת זהות בדויה, לא לגנוב זהות.

אם כן, זה לא פחות חמור מהמקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין האמיתי הוא שככל הנראה המוסד השתמש בזהותם של אזרחים חפים מפשע וסיכן את חייהם, לדעתי זה מעשה חמור ביותר שראשי המוסד צריכים לתת עליו את הדין.

אתה ממש תמים אם אתה חושב שזו הפעם הראשונה שהמוסד עושה את זה בשביל המטרות שלו... ואני משוכנע שמוסדות ביון נוספים בעולם פועלים בצורה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי הם ניסו להוציא דרכונים תחת זהות בדויה, לא לגנוב זהות.

אם כן, זה לא פחות חמור מהמקרה הזה.

לא, הם ניסו להוציא דרכון על שם אזרח ניו-זילנדי שמרותק לכיסא גלגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה עצוב ,שאשקרה מחפשים מי רצח טרוריסט סוחר ,למי אכפת ,טוב שרצחו אותו וזהו ,לא צריך לעצור את ראש המוסד (אם הוא מעורב בזה ) צריך לתת לו צלש (טוב ,אולי חוץ מהקטע ש"רוצחים" צולמו ,לא שזה משנה ,אני חושב שאם הם צולמו ,יש לקח סיבה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע לפחות אם זה אכן נעשה על ידי המוסד אין פה שום פשלה

הוא הרי בטוח ידע שיהיו מצלמות והיה מודע לכך שסוכניו יצטלמו

התגובה של מדינות אירופה ברורה ומובנת והיא סך הכל להפגין חוסר סובלנות כלפי זיוף רכונים, הם לא יכולים כמי שלא עושים כלום ולא משנה מה היה מטרת הזיוף

אף אחת מהן לא תעשה עם המידע הזה יותר מידי

לטעמי אין לדובאי עוד מידע מעניין כמו שהיא מכריזה אחרת הייתה מכריזה עליו כבר

חוץ מזה שאכן רואים פה צביעות גדולה של האינטרפול, בעוד טרוריסט הולך חופשי מחסליו מבוקשים

בכל מקרה כמו בכל פעולה שנחשדת עלפי המוסד התגובה הכי טובה היא לשתוק ולחכות שזה ישכח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים להבין שהאינטרפול לא עוסק בסכסוכים בינלאומיים וצבאיים, אחרת הוא היה ריק מתוכן כי כל מדינה היתה דורשת להוציא צו מעצר נגד ראשי המדינה האויבת. במקרה הזה ההודעה על המחסלים כמבוקשים נעשתה משום שנכון לרגע זה באופן רשמי מדובר בפשע פלילי שבוצע ע"י אנשים פרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני רק מקווה שינצלו את כל הסיפור נגד המאגר הביומטרי. הדבר הזה מראה רק כמה בקלות אפשר לגנוב זהות וכמה שהצ'יפ הביומטרי באמת שווה. מה גם שזה ידפוק את המוסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוגע לנושא,

יותר מידי שלילה במשפט אחד, לא? :silly:

על סמך מה הוא בכלל רוצה להוציא צווי מעצר לביבי ולראש המוסד? על זה שנראה לו שזה המוסד?

עוד דבר:

למה שהמוסד ייקח זהויות של ישראלים? המוסד, שנועד להגן על , מסכן אזרחים ישראלים תמימים. נשמע קצת תמוה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...