BIOSHOCK 2 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BIOSHOCK 2 - הדיון הראשי

(G)

Recommended Posts

g1.png

ז'אנר: ז'אנר: פעולה, בדיוני, FPS

פיתוח: 2K Marin and Irrational Games

תאריך יציאה: feb-09-2010

עלילת המשחק:

עלילת המשחק מתרחשת כעשור לאחר המשחק הראשון, כאשר העיר Rapture מנוהלת על ידי Big Sister, אחת מה-Little Sisters מהמשחק הראשון, שיצרה עולם בעל איזון מושלם, אבל יש בעיה שכאשר מישהו מנסה להפר את השלווה הזו היא משליטה אימה ומעלימה את מי שמפר את הסדר.

במשחק אתם לא מגלמים את Jack, שהיה דמותכם במשחק הראשון, אלא את Big Daddy, שהוא למעשה אחד מה Big Daddies ששרד את עלילת המשחק הראשון. עליכם לפתור את התעלומה של הילדות שנעלמות ולהשליט סדר ב Rapture.

תודה ל-games.co.il

ביקורת:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3852232,00.html

דרישות מערכת:

Intel Processor - 2 Duo E6420 2.13GHz

AMD Processor - 64 X2 Dual 5200+

Nvidia Graphics Card - 8800 GT

ATI Graphics Card - HD 4830 512MB

RAM Memory - 3 GB

Hard Disk Space - 11 GB

Direct X - 9

תמונות:

g2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יפה מאוד היוזמה. שים לב רק שהדרישות שפרסמת הן הדרישות המומלצות ולא המינימום.בכל מקרה הפתיח של 2 ממש שבה אותי. ככה שבסוף השבוע נחרוש קודם על 1(שקצת פחות הלהיב אותי בנתיים שיחקתי קצת בשלבים הראשונים) ו2 במרתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט ואין טעם לפרסם דרישות, כמו של הראשון, וכיום כמעט כל מחשב לגיימר יריץ את זה.

אני חצי שעה בפנים, בנתיים נחמד בתור משחק בפני עצמו, עלוב ביחס לראשון, ניראה איך הוא ייתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא לו עלוב ביחס לראשון

לראשון היה את הקסם של משהו חדש ולא מוכר

השני נמצא באותו מקום והרבה מהקסם נעלם בעקבות זה

תכלס, הוא פחות טוב גם בעוד מובנים (בעיקר כי אין לי כח לדאוג לכל האחיות הקטנות) אבל לא הייתי קורא לו עלוב ביחס לראשון.

חוץ מזה שהוא מעולה למי שהראשון נגמר לו מהר מידי ורוצה עוד קצת ראפטור, כמוני (:

דבר אחד אבל זוועתי בהחלט והוא ה AIMING. אני לא יודע אם זה בגלל שזה פורט מהקונסולות או שהתרגלתי ל BC2 או סיבה אחרת אבל הורדתי מmemdium ל EASY כי אני פשוט לא מצליח לכוון

*אגב, כרגע, אולי בגלל שיש לי כבר חשבון GFWL, הדבר הזה לא מורגש לי בכלל ולא מפריע בכלום. דקה הגדרתי אותו פעם ראשונה ולא שמעתי ממנו עוד (חוץ מאנלוקים)

עריכה:

כן אני ממליץ לך להתקין את הראשון ולסיים אותו (:

אם אתה מתעצבן אז שים על הרמה הכי קלה או משהו

אני אף פעם לא שמתי את הרמה הכי קשה בראשון פשוט בגלל שתכלס אני לא חיפשתי יותר מידי אתגר במשחק הזה.

אישית ראיתי אותו כמשהו כמעט "ארקיידי". שיחקתי בעיקר בשביל הסיפור והאווירה ולכיף.

סיימתי את הראשון עם הסוף ה"טוב" עכשיו אני אסיים את השני ככה ואז אחזור להתחלה לסיים את שניהם עם הסוף ה"רע"

(כן, אני יודע שאין ממש קשר ישיר בין הסיפורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי מפחיד מדי.סיסטם שוק 2 זה מפחיד. ורגעי בו יש בAVP. יש לו אוירה עגמומית משהו אבל לא היתי אומר שמפחיד. אקיצר כולכם סגורים על שכדאי להתחיל בראשון? כי דווקא השני טיפה יותר מושך אותי ממה שראיתי בהתחלה של שנהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לקח לי 8 שעות לגמור את המשחק ואמנם שיחקתי על הרמה הכי קלה אבל אני אוסף את כל ההקלטות ומקשיב להם ודואג לבקר כמעט בכל חלק של העיר

משחק קצר

אבל בהחלט סיפק אותי

*עכשיו ננוח ממנו איזה חודש ואז נסיים את הראשון והשני עם הסוף הרע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...