CMT-Eh15 של Sony - האם קיים חיבור פונו, כיצד לחבר פטיפון? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CMT-Eh15 של Sony - האם קיים חיבור פונו, כיצד לחבר פטיפון?

AlterEgo

Recommended Posts

אז כך.

כרגע, אני רוצה לקנות מערכת סטריאו במחיר מאוד נוח כמו בכותרת + פטיפון זול שמצאתי. לאחר שיטוטים נרחבים באינטרנט, הבנתי שקיים במערכת הזו חיבור פונו, ושכל שעליי לעשות על מנת לנגן גם תקליטים זה לחבר אל החיבור הזה את הפטיפון. הכול טוב ויפה עד כאן. החלטתי לודא זאת והתקשרתי לכמה חנויות ישראליות שמוכרות את המערכת כדי לשאול אם אכן קיים בה חיבור פונו, וכולם בלי יוצא מין הכלל לא ידעו על מה אני מדבר, ולאחר הסבר קצר מצידי הכריזו נחרצות כי לא קיים בה חיבור כזה (או בכל מערכת מייקרו אחרת).

מה דעתכם בנושא? יש או אין חיבור, או שהאם יש דרך אחרת לחבר אל המערכת הזו פטיפון? (אגב, אני גם שוקל את המערכת המוקדמת יותר מדגם CMT-EH10. מה לגביה? יש אפשרות?)

אני שובר על זה את הראש כבר ימים ואין מידע בנושא. אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליבא האתר של ואמזון אין חיבור פונו לא ב-EH15 ולא ב-EH10.

אופציות - רכישת קדם-מגבר חיצוני (phono stage) או רכישת מגבר או רסיבר ישנים יד שניה + יד שניה, כאשר פתרון כזה לא בהכרח יהיה גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חיבור פונו לא ב-EH15 ולא ב-EH10.

אופציות - רכישת קדם-מגבר חיצוני (phono stage) או רכישת מגבר או רסיבר ישנים יד שניה + יד שניה, כאשר פתרון כזה לא בהכרח יהיה גרוע.

ד"א - האם הראש של הפטיפון שקנית תקין?

קראתי בדיוק עכשיו שאני יכול גם לחבר את הפטיפון לחיבור AUX של המערכת, ולארגן גם קדם-מגבר חיצוני, ושזה יעשה את העבודה פיקס - מה אתה אומר?

באשר לשאלתך - מביך לומר שלא שאלתי משום שאני לא מבין דבר וחצי דבר בפטיפונים. אני אבדוק את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...