מחפש מכשיר סלולרי לאחותי עד 1700 ש"ח (אפשר לחרוג עד 2000 במידה וזה ממש שווה) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מכשיר סלולרי לאחותי עד 1700 ש"ח (אפשר לחרוג עד 2000 במידה וזה ממש שווה)

Cereal  Killer

Recommended Posts

אהלן,

אני מחפש מכשיר סלולרי עבור אחותי, לא בדיוק משנה לנו מאיפה לקנות (אם זה ממפעילה אז היא ברשת סלקום, בגדול מעדיפים לקנות בחוץ כדי לא להתחייב ל 36 תשלומים)

הדרישות שלה זה:

מצלמה סבירה+

נגן MP3

רדיו

WIFI (לא חובה אבל מאד מאד רצוי)

מצלמה קדמית לטובת שיחות וידאו

ושלמכשיר תיהיה תחושה סולידית

קניתי לה E52 ישירות מיורוקום, לאחר סאגה של 6 שליחות לקבלת שירות תוך חודש ביצענו ביטול עסקה לאחר שמהתשובות של יורוקום השתמע שהחלפת מכשיר לא תפתור את הבעיות (כנראה משהו דפוק בתכנון)

הצעתי לה את ה N82, היא לא התלהבה במיוחד מהעובי שלו והכפתורים הקטנים שלו פוסלים אותו מבחינתה...

כרגע היא שוקלת -אריקסון C902...

יש למישהו דיעה עליו? יש לכם דיעות/המלצות למכשירים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SE טובים מאוד בכול הקשור לחוזק מכשיר\נגני מוזיקה והSATIO נכנס בתקציב שלך אך רק ביד 2.

או הC905 שמשלב מצלמה נהדרת עם XENON FLASH,WIFI ועוד כמה דברים נחמדים.

הN82 הוא הטופ שבעסק אך אם היא התבאסה ממנו תוכל לקנות לה את הINNOV8 או בשמו השני

samsung i8510 שמשלב מצלמה סבבה + עם WIFI.

יש גם את ה- RENOIR שנחשב לאחד המובילים מבחינת פיצ'רים הכולל

מצלמה איכותית מאוד 8MP XENON FLASH עדשות שניידר קרונזאך שהן נחשבות למצוינות

צילום 720P

מסך מגע ריספונסיבי מספיק

WIFI

ממשק קל של LG

תנסה להשיג את הOMNIA HD שעולה +/- בתקציב שלך בשוק היד2 (מדובר על מכשיר חדש,בדוק בPOCKET)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתקרב ל-Omnia HD, מדובר במכשיר עם באגים חמורים (שאמנם לא נתקלים בהם בכל שימוש במכשיר אך עדיין הם קיימים) וסמסונג פשוט מסרבת לתקן אותם. אני גם לא הייתי נוגע ב-C905 מאותה סיבה בדיוק - שילוב של באגים בתוכנה יחד עם בעיות חומרה. כנ"ל אותו דבר ה-C902.

השאלה היא האם אחותך באמת תשתמש באופן יומיומי בכל התכונות שפירטת (מצלמה, שיחות וידאו) והאם ניתן להתפשר בחלק מהן? אם כבר השתמשתם ב-E52, כדאי לבדוק את אחיו הגדול והמוצלח יותר - E51. המצלמה בינונית ואין למכשיר מצלמה קדמית עם שיחות אך כפי שכתבתי, מדובר בתכונות שכמעט אף אחד לא משתמש בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא הייתי נוגע ב-C905 מאותה סיבה בדיוק - שילוב של באגים בתוכנה יחד עם בעיות חומרה.

המכשירים היחידים שהיו עם תקלות היו של חברות Tmobile וVodaphone שבUK היו החזרות כ50000 על מכשירים.

ובכלל זאת היתה הגרסה הראשונה של המכשיר כך שכבר יצאו לו גרסאות שמסירות את הבעיות התוכנתיות כגון קריסות

וכדומה.

היה לי את המכשיר הזה כ8 חודשים כמכשיר נוסף והבאתי אותו לאחי כי השימוש העיקרי שלי צורך OS סימביאני.

בנוגע לOMNIA HD יש כמה שיפורים אבל רק מעבדה פרטית יכולה להתקין את הגרסה חסרת הבאגים.

המכשיר הבא שאפשר להמליץ עליו הוא הSAMSUNG JET שהוא מכשיר מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסאטיו מחוץ לתקציב, לא מתכוונים אפילו לחשוב על מכשיר יד שניה ב 2000 ש"ח, מה כ"כ טוב ב rnoir הנסיון שלי עם סלולרים של גרוע, במיוחד אם לוקחים בחשבון את ה KU990 שהוא מכשיר המסך מגע היחיד של שהנחתי עליו את הידים עד כה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את ה- RENOIR שנחשב לאחד המובילים מבחינת פיצ'רים הכולל

מצלמה איכותית מאוד 8MP XENON FLASH עדשות שניידר קרונזאך שהן נחשבות למצוינות

צילום 720P

מסך מגע ריספונסיבי מספיק

WIFI

ממשק קל של LG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...