Aliens vs. Predator Demo - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Aliens vs. Predator Demo

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע אם אתם מכירים את הפודקאסט שנקרא EBC בGT אבל בכל מקרה , בלי לחפור יותר מידי , הם דיברו בתוכנית האחרונה על דמואים וכד' וציינו שהדמו של AVP היה כל כך גרוע שהוא גרם לאנשים לא לרכוש את המשחק שלמעשה המשחק המלא היה טוב ורוב הבעיות שיש בדמו לא קיימות במלא.

בכל מקרה , המשחק שלעצמו נחמד מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהMARINE הוא הדמות להתחיל איתה, הוא הראשון שם ברשימה ויש בשלבים שלו כל מיני הקלטות לאסוף שמרחיבות קצת על העלילה ומוסיפות לאווירה.

אישית אני סיימתי קודם עם הזינו אחר כך עם הטורף ובסוף החייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי עם הטורף , בכל מקרה , אני חושב שכדאי להתחיל עם כל אחד מהמינים שהוא לא חייל...

לשחק עם החייל זה אולי נחמד מבחינת העלילה אבל אין בזה שום דבר מיוחד , המשחקיות "המיוחדת" היא כשמשחקים בשאר המינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו גרוע בגלל שהמוד שמה זה המוד הכי גרוע למשחק.הדמו גרוע בגלל שאין DEDICATED.(והוציאו אותו בהתחלה בצורה שכמעט לא מתפקדת)מה שכן לפחות הסינגל עזר לי להבין קצת את השליטה המוזרה של הטורף..:) וPREDATOR HUNT זה חידוש מגניב ביותר.למרות התלונות המעכת קפיצות החדשה של הטורף דווקא עובדת מצוין רוב הזמן לדעתי ובמוד הזה היא מתגלה במלוא תפארתה..ובINFESTATION היתי החיזר הראשון במשך כמה דקות היתי בטוח שאבוד ואין לי סיכוי להרוג אף אחד עד שתפסתי איזה מארין טיפש ובדקה האחרונה של המשחק הורדנו את כולם אחד אחד.אותי הסינגל קצת אכזב..אבל המולטי בנתיים נהדר-כשהוא עובד.

נייק הסטנדרד זה להתחיל עם המארין הוא הכי קרוב למה שתמצא בFPS אחרים.אני ממליץ לשחק על HARD לפחות את הקמפיין שלו כי אם אתה לא מפחד למות אז רבדת חצי מהאפקט.אחרי זה הטורף והחייזר מגוונים את זה,כל אחד עם שיטת הSTEALTH שלו.

מייק ונייק יש לכם גם מולטי?(כן כן בקשה כן...)[br]פורסם בתאריך: 26.02.2010 בשעה 14:21:34

IME3 נחמד ששיחקתי קודם בALIEN ואת התוצאה של הקרב סיום שלו רואים בקמפיין של הPREDATOR חיחי...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת התחלתי עם המארינס כמה שלבים

אז התחלתי טורף 2 שלבים

אז זינו 2 שלבים

אז סיימתי עד הסוף את הטורף והזינו ועכשיו נשאר לי לסיים מארינס

הנה סיים לעלות אחלה של קרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הקמפיין של המארינס,התבאסתי מאוד שהמשחק מחולק לאחוזי סיום,הקמפיין של המארינס הוא 35%

כבר חשבתי שהמשחק יהיה ארוך עד שראיתי שכבר סיימתי את הקמפיין :(.

חבל...נחכה לCOLONIAL MARINES שאמור להיות משחק מעולה וגם כולו מוקדש ALIENS VS MARINES.

הטורף מעט מסובך ואין כזה גיוון בכלי הנשק כמו בAVP II אבל צריך לדעת להתעסק איתו.

במוצ"ש נארגן איזה סורבייבור קטן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת שלי:אם התבאסת רק בסיום,מצבך טוב,אני התבאסתי בערך אחרי ה2 משימות ראשונות כשהחליטו להוציא את המארין מהמסדרונות החשוכים לגונגלים ופירמידות.חלש ביותרמקסימום היו צריכים להוציא אותו לגיחה קצרה נגד הטורף וזהו.2 המשחקים הקודמים נתנו למארינס את כל הזמן שהוא צריך בסביבות חשוכות ומאיימות,ב1 לכל גזע היה קמפיין משלו-אחר לחלוטין+שלבי בונוס מהקמפינים האחרים.ב2 לכל קמפיין היו משימות אחרות למדי,חוץ מכמה שלבים שהתרחשו באותם מקומות אבל בגישה אחרת לחלוטין,עם ארועים ועלילה אחרים..כאן המפתחים התקמצנו ושמו את אותם שש שלבים בדיוק-בסדר שונה לכל 3 הקמפיינים.מה שמוביל אותי לכשל הבא של AVP 2010: העלילה-היא חלשה עד לא קיימת. אין כאן יותר מדי הרגשה של הרפתקה משותפת עם המארינז האחרים,אלא רצף של ניתוקים ומשימות חפש אותי/ בוא לחלץ אותי/ אני אדריך אותך בקשר שהיו אולי טובות לAVP2 ב2001,אבל כבר אז היה לנו את MOH שלימד אותנו איך לנצל סקריפטינג הדוק כמו שצריך כדי להעביר הרפתקת סינגל כמו שצריך ואשליה טובה של עבודת צוות ומאז היו לנו כבר 6 משחקי CALL OF DUTY!!!! ראבק רבליון יש לכם את החומר גלם של ALIENS,למה להתקמצן על חוית הCOLONIAL MARINES???(ולא אנחנו שומרים את זה לגירבוקס במשחק באותו השם לא מקובל עלי)אוקיי אז המשחק לא עומד במיוחד בסטנדרטים של היום אבל לפחות יש לנו כאן חוית אולד סקול טובה ומפחידה?(אז בשני שלבים הראשונים אולי כן אבל אחרי זה כאמור הפחד הולך פייפן)גרוע מזה המשחק לא עומד בסטנדרטים של עלילה לא רק של משחקים כמו ביושוק אלא אפילו של AVP2.המשחק מרגיש כמו רצף רנדומלי של מסדורנות וג'ונגלים שצריך לעבור בהם ולהרוג כל מה שרואים.אל תצפו לאוירה של פאניקה וקרב אחרון שמתכננים המרינס נגדכם כשאתם החיזר/טורף או אוירה של אחרי האפוקליפסה בקמפיין של המארין-רק מסדרונות וחדרים מלאים באויבים,אם גופה או שניים לרפואה שמפוזרות בקמצנות פה ושם.יש במשחק ניצנים של עלילה כמו בתחילת הקמפיין של הALIEN או הדמות הטובה של טקילה בקמפיין של המארינז אבל AVP2 עשה את זה כ"כ הרבה יותר טוב.אולי המאכזב מכל הוא דמותו של וילנד-לאנס הנריקסן שעשה עבודה מצוינת לדעתי בMW2 בתור ג'נרל שפרד,ופה פשוט לא מנצלים אותו כמו שצריך ולא מנסים לבנות דמות אפלה או עמוקה מספיק בשביל שיהיה אכפת לנו ממה שהוא עושה-לא נותנים לנו להבין איזה פשעים הוא מחולל במעבדות שלו,איזה תוכניות יש לו בנוגע לחיזרים,אפילו את המארינס הוא בקושי דופק ונדמה שמי שכתב את העלילה חושב שמספיק שקוראים לו "ויילנד" בשביל שנבין לבד שהוא הרשע ושמשהו לא בסדר איתו. לא מספיק טובהייתם לומדים למשל מג'נרל רייקוב מAVP2.עשה את הכל הרבה יותר טוב. היה יריב ראוי.והנריקסן השחקן הכי טוב שיש שם ועובר בכמה רמות את כל השאר.(חוץ מאולי טקילה)היומנים המוקלטים בכלל לא מענינים כמו אלה הכתובים מAVP2.הם גם מושמעים בלבד ולא רואים כל כתוביות בזמן שמנגנים אותם,דבר שהיה מקל מאוד על עצלנים כמוני.זאת ועוד,הבחירה היא בין לשמוע אותן דרך התפריט בלי לראות כתוביות או כלום אלא סתם להתאמץ להקשיב או לחזור למשחק שבו עדיין מתנגנת קצבית ורועשת ולנסות להתרכז בדיאלוג.בקמפינים של הטורף והחיזר אין בכלל יומנים ככה שהעלילה די "מתה" רוב הזמן.אפקט הפחד הולך פייפן ברגע שיוצאים החושך-צעד שנובע מעצלנות ורצון להשתמש באותם שלבים אז גם הגיימפליי . די מוזר. הקמפיין של הALIEN לא במיוחד יכול להחזיק בלי עלילה של ממש,כי הגיימפליי שלו חוזר על עצמו ומתמצה די מהר.הטורף קצת יותר מורכב,והקמפיין שלו גם מצליח ללמד לאט ובהדרגה את השליטה המורכבת שלו כחימום למולטי.אבל עדיין מרגיש כרצף רנדומלי של הריגות ולא נסיון להעביר חויה. על הצד הטוב,כל אחד מהקמפיינים מעביר את "ההרגשה" של איך זה להיות הגזע המשוחק-אבל זו ממצה את עצמה די מהר,במיוחד למי ששיחק כבר בקודמים.שמולטי דווקא די נחמד-כשגולת הכותרת הם המודים SURVIVOR INFESTATION וPREDATOR HUNT אבל העדר תחושת התקדמות ממשית במולטי-רק כמה סקינים שאפשר לפתוח, ומערכת MATCHMAKING שגורמת לIWNET להראות כמו סיור מודרך בארמון בקינגהאם,והעובדה שSURVIVOR די דליל כי נחתכו ממנו 2 מפות בשביל מי שיקנה מהדורות מיוחדות ונשארנו רק אם 2 מפות--הופכות אותו לאופציה נחמדה לגיוון של המשחקים הגדולים ולא מתחרה ישיר שלהם.כן אמורים לצאת שרתים מקומיים שיסדרו את זה והמפות החסרות אמורות להשתחרר בDLC אבל השרתים המקומיים היו אמורים להגיע עם המשחק וגם המפות האלה-שגם א"א לא אמר שהDLC שהן תגענה בו יהיה חינמי.מבחינתי האנשים היחידם שאולי יהנו מספיק מהמשחק בשביל להמליץ להם עליו המחיר מלא הם מעריצים של הסרטים שלא שיחקו במשחקי הAVP הקודמים והנהדרים. חוץ מהם אני חושב שרשימת הDISLIKES במשחק,תכריע את רשימת הLIKES עבור כל שחקן ממוצע.משחק הAVP הראשון הריץ אותי לראות ALIENS בזמנו. לצערי זה לא משהו שאני יכול לומר על AVP 2010. הוא לא משחק גרוע,אבל יש בו מספיק פגמים וחסרונות בשביל לדחוק אותו מעמדת הקלאסיקה הבטוחה שיכל להגיע בקלות עם טיפת מאמץ עודף וגימור מצד המפתחים-תסריט משחק מבוסס סרט קלאסי. חבל כי AVP הראשון היה אחד מהמשחקים מבוססי סרט הראשונים שעבדו בפועל והראו איך לעשות את זה כמו שצריך.לא נעים.[br]פורסם בתאריך: 27.02.2010 בשעה 21:12:58

מה שכן גרדיאן אני פתוח לסורביבור רק תאשר אותי כחבר כקודם..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נראה לך שמישהו יישב לקרוא את כל זה??

מה עם קצת אנטר כדי שיהיה מסודר יותר או לתמצת קצת??

עם כל הכבוד להשקעה שלך על הביקורת הזאת , אין סמיילי כפורום שמתאר עד כמה חפירה זה יהיה לקרוא את זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...