החרדים חושפים - יחידת קומנדו חדשה (או כך חוטפים גופה מהמשטרה) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים חושפים - יחידת קומנדו חדשה (או כך חוטפים גופה מהמשטרה)

qwerty1987

Recommended Posts

בפעולה נועזת של היחידה, נחטפה גופה של נרקומנית מידי כוחות המשטרה וזק"א.

חרדי היחידה תקפו את כוח המשטרה, לקחו את הגופה והבריחו אותה מהמקום. פעולת הונאה של חולייה נוספת של הקומנדו הוליכה את כוחות תיגבור של המשטרה לכיוון שגוי, והגופה הועלמה.

לאחר משא ומתן של המשטרה עם ראשי העדה החרדית, שנערך בין פחים בוערים ולווה בקריאות קרב מהשבט המקומי, סוכם כי המשטרה תוכל לקבל חזרה את הגופה.

לכוחות המשטרה נפצע שוטר ונגרם נזק לניידת.

יחידת הקומנדו החרדי ושאר השבט יצאו ללא נפגעים או שבויים.

http://www.ynet.co.il/articlesnc/0,7340,L-3844078,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3844122,00.html

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1147312.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפתרון - אש חיה.

לא נראה שזה הולך לקרות בזמן הקרוב, המשטרה פשוט התקפלה:

אנשי זק"א תיווכו בין המשטרה והחרדים שחטפו את גופת האישה שנמצאה במאה שערים. המשטרה עורכת בדיקה חיצונית ונראה שלא תנתח את הגופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך הביתה אנרכיסט, תגור ביוון(או איראן, עדיף) ותעזוב אותנו בשקט.

אני לא בעד האנרכיסטים במאה שערים, אלא נגד אנשים שמביאים ידיעות כאלה להשמיץ עדה שלמה של אנשים.

והבחור שהביא את זה ידוע בשנאתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך הביתה שונא יהודים. תגור בחו"ל ותעזוב אותנו בשקט קרציה.

אני לא שונא יהודים. אני גם לא שונא נוצרים, לא מוסלמים, לא בודהיסטים, בגלל הדת אליה ניתן לשייכם או שהם בוחרים להשתייך אליה.

אני כן שונא את אלה עליהם נסוב דיון זה, גם בגלל ריבוי אירועים בהם הם מעורבים. להיותם יהודים אין שום קשר לעניין - הייתי מגיב באותה צורה גם זה היה קורה בקרב ערביי מזרח ירושלים (אם כי שם המשטרה הייתה מגיבה אחרת) או בקרב נוצרים.

אני לא בעד האנרכיסטים במאה שערים, אלא נגד אנשים שמביאים ידיעות כאלה להשמיץ עדה שלמה של אנשים.

העדה השלמה של האנשים מצליחה להשמיץ את עצמה מעולה - הם לא צריכים אותי בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון...זה הוא משמיץ עדה שלה, לא הדגנרטים שחטפו גופה מהמשטרה :screwy:

דרך נפלאה לחיות את החיים אגב "החרא שלי, לא מסריח", תהנה לך להתבוסס בחרא הזה,

אני לא רוצה להתבוסס בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך הביתה אנרכיסט, תגור ביוון(או איראן, עדיף) ותעזוב אותנו בשקט.

אולי דיי לפלוט שטויות לאוויר העולם? זה מזהם, הוא פשוט דביל, זה לא קשור לעמדה פוליטית. והם דוסים זה גם לא קשור לעמדה פוליטית. זה דת...

אחח שהשמש שוקעת גם לאנשים קטנים יש צל גדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל אל תדבר לב, כולם יודעים מה אתה חושב על הארץ שלנו וזה לא יעזור לך, ואתה עדיין פה בחרא אגב.

קבוצה של אנשים שיושבת פה מאחורי המקלדת ומשמיצה אנשים, ואתם מדברים איתי על חרא? עירבבנו דת ומדינה, בוקר טוב!!!!! איפה אתם חושבים שאתם חיים בשוודיה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...