שברתי את ה-19500 נקודות ב-3DMARK01 ע"י PowerColor Radeon 9800sE(עידכון) - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שברתי את ה-19500 נקודות ב-3DMARK01 ע"י PowerColor Radeon 9800sE(עידכון)

fire15

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אההה.... :) :

דבר ראשון , זה שהוא קונה חלקים באלפי שקלים זה כבר מראה על המחוייבות מצידו ועל ההשקעה . אל תקנא בזה שיש לו כסף . :P סתם...

דבר שני , הוא קנה את הכרטיס עם סיכון מסויים שהסופטמוד לא יעבוד .

דבר שלישי , הוא עשה OC לכרטיס . וייי , אז הוא עוד משהו חוץ מלהוריד דרייבר עם פאטצ' ? ! ::):P:D

דבר רביעי , אתה יודע שיש לו פלטייר לכרטיס מסך , נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

demonshlomo איך חשבתה שאני מקרר את הפלטייר, הוא מיתקרר לבד?? ;)

אסור שהוא היתחם יותר מידי כי עם הוא כן יתחמם יותר מידי אז הפלטייר ימות ולכן אתה מישתמש בקירור מים כדאי לקרר את הפלטייר וגם כמה שהקירור יותר טוב לפלטייר ככה הקירור של הפלטייר עצמו יהיה יותר טוב....

עריכה:

A-V אני לוקח מערכת שעולה מקסימום 3000 שקל והופך אותה למערכת של 7500 אלף+ (כי עדין אין בשוק כרטיס מסך יותר טוב מהכרטיס שלי בOC לאחר OC הכרטיס שלי שם על "הקטן" את 9800XT זאת אומרת לקחתי כרטיס מסך של 1400 שקל והפכתי אותו לכרטיס של 3000+ ולא נדבר על המעבד שעלה לי 300 שקל ועכשיו הערך שלו שווה ל- 3000 שקל+ כי המעבד שלי יותר חזק מ- AXP 3200+ בדי הרבה :)

אז בוא נגיד שעשיתי משהו לא? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

demonshlomo איך חשבתה שאני מקרר את הפלטייר, הוא מיתקרר לבד?? ;)

אסור שהוא היתחם יותר מידי כי עם הוא כן יתחמם יותר מידי אז הפלטייר ימות ולכן אתה מישתמש בקירור מים כדאי לקרר את הפלטייר וגם כמה שהקירור יותר טוב לפלטייר ככה הקירור של הפלטייר עצמו יהיה יותר טוב....

עריכה:

A-V אני לוקח מערכת שעולה מקסימום 3000 שקל והופך אותה למערכת של 7500 אלף+ (כי עדין אין בשוק כרטיס מסך יותר טוב מהכרטיס שלי בOC לאחר OC הכרטיס שלי שם על "הקטן" את 9800XT זאת אומרת לקחתי כרטיס מסך של 1400 שקל והפכתי אותו לכרטיס של 3000+ ולא נדבר על המעבד שעלה לי 300 שקל ועכשיו הערך שלו שווה ל- 3000 שקל+ כי המעבד שלי יותר חזק מ- AXP 3200+ בדי הרבה :)

אז בוא נגיד שעשיתי משהו לא? ;)

כל אידיוט שני יכול לעשותבדיקו את אותו הדבר..עם כל הכבוד לאדוני.

גם הפלטייר שקנית..קנית ערכה של סוויפטק הרי, לא מתוחכם מדי, אה?

ד"א..מהשתיארת זה מה שכל אוברקלקור עושה, אז מה הקטע בדיוק? אחלה..השגתיותר ביצועים, אבל אל תחשוב שהגעת לפסגת העולם- אם היית משקיע פחות כסף (כמה עולה לך החשמל לכל העסק שוב?) היית מקבל פחות ביצועים..זאת המשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלטייר לכרטיס מסך לא לוקח כל הרבה חשמל .....

אבל סבבה אתה צודק מה אני יגיד לך אל טעם ואל ריח אין על מה להיתווכח... :-\

אז מה שאתה אומר זה אין חוכמה ב-OC פשוט צריך כסף נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, הקטע באוברקלוק זה לקחת משהו שעולה זול יחסית ולהפוך אותו למשהו שעולה יותר ממנו, עכשו, עם מתחילים להשקיע בדברים יקרים כמו מערכות קירור מים ופלטייר למשל זה מתחיל לעלות יותר כסף מאשר רכיב שאמור להיות יקר יותר וטוב יותר, ואז כשיש את הקירור המתאים ואחרי כל ההשקעה מגיעים לרמה של הרכיב היקר יותר שבעצם מגיעים לרמה של רכיב מתקדם יותר אבל מוציאים יותר כסף, ואז זה כבר לא שווה, אני חושב שאוברקלוקיג ומודינג זה דבר שחייב ללכת בייחד וכשאני מתכוון למודינג אני מתכוון לבניה עצמית ולא קנייה של מוצר כלשהו, ומודינג צריך לחסוך ולתת סיפוק בסופו של דבר, אז לכן צריך לחשוב על ההוצעה שלא תהיה בלתי משתלמת, ואז יוצאים מרוצים ואז זה באמת נחשב אמיתי ומשתלם, ואני לא חושב שלקנות פלטייר בכמה מאות או אני לא יודע כמה ואז לקנות ספק חזק יותר בשביל שיחזיק את הפלטייר בשביל עוד 10 מגה הרצים לליבה ועוד 200 נק' בבאנצ'ים זה לא שווה!

ותחשבו על זה ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלטייר לכרטיס מסך לא לוקח כל הרבה חשמל .....

אבל סבבה אתה צודק מה אני יגיד לך אל טעם ואל ריח אין על מה להיתווכח... :-\

אז מה שאתה אומר זה אין חוכמה ב-OC פשוט צריך כסף נכון?

OC שאפש רלהתגאות בו לדעתי הוא אחד בואתה מתכנן את הבלוק נניח, לבד- מוצא מישוה שמייצר אותו,מייעל, משפר ע דלתוצאה הטובה ביותר.

המטרה בO\C היא להגיע לביצועים הטובים ביותר בכמה שפחות כסף..עכשיו בוא תסביר לי משהו- הכסף שעלה לך הפלטייר, הכסף שעלה לך הספק הנוסף, החשמל שאתה מבזבז עליהם...במחיר הזה לא היית יכול לקנות מעבד 2800 נניח, ולהעלות אותו עם אוויר ל3200? (רוב מעבדי ה2800 מגיעים לזה ללא בעיה)

נקודה למחשבה, גם אני עשיתי אותה טעות כמוך ד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...