שברתי את ה-19500 נקודות ב-3DMARK01 ע"י PowerColor Radeon 9800sE(עידכון) - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שברתי את ה-19500 נקודות ב-3DMARK01 ע"י PowerColor Radeon 9800sE(עידכון)

fire15

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז לא יעזור לך מה שרציתי להגיד הרבה בכל מקרה יעזור לשמור על רג'יסטרי נקי (לא תאמין כמה זבל מצטבר שם) אם יש לך נורטון סיסטם וורקס זה גם מעולה היא מתקנת מלא מלא מלא באגים קטנים (אפילו עם תתקין אותה ישר אחרי פירמוט היא מוצאת באגים ומתקנת) ומסתובבת תוכנה שעושה אופטימציה לזכרון (יש אותה בהרבה גרסאות כל גרסא לסוג אחר של זכרון) ועוד מלא מלא דברים שיש אבל לא עולים לי בראש עכשיו אני יזכר ויכתוב בכייף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוויקים לווינדוס זה לא רק ניקיון REGISTRY יש מלא טוויקים שאומרים לך איזה SERVICES להוריד שסתם מכבידים על הווינדוס ואתה לא משתמש בהם ויש טוויקים REGISTRY שמעיצים לך את הווינדוס ככה שזה יכול לעזור לך גם יש לך נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא יעזור לך מה שרציתי להגיד הרבה בכל מקרה יעזור לשמור על רג'יסטרי נקי (לא תאמין כמה זבל מצטבר שם) אם יש לך נורטון סיסטם וורקס זה גם מעולה היא מתקנת מלא מלא מלא באגים קטנים (אפילו עם תתקין אותה ישר אחרי פירמוט היא מוצאת באגים ומתקנת) ומסתובבת תוכנה שעושה אופטימציה לזכרון (יש אותה בהרבה גרסאות כל גרסא לסוג אחר של זכרון) ועוד מלא מלא דברים שיש אבל לא עולים לי בראש עכשיו אני יזכר ויכתוב בכייף...

כמו ביטול כמה SERVICES שעולים בלי צורך... ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SERVICES ושטויות כאלה, לא ישנו את התוצאה יותר מדי - עד 50 נק' , שטויות כמו NORTON וכאלה יתנו שיפור קצת יותר משמעותי ...

בכל מקרה, התוצאה שלך נחמדה , אבל 20K זה אתגר ישן .... http://service.futuremark.com/compare?2k1=6673331

אבל סחתיין על המאמץ, רק בזהירות שבסוף מרוב מאמצים תשאר בלי מעבד או כרטיס ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...